Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

progamer

Öne çıkan mesajlar

Batman v Superman için ön gösterime gidenler bayılmış gelmiş geçmiş en iyi çizgi roman filmi felan diyor, video çekerek.
Ama rotten tomatoes skoru bok gibi gözüküyor. 77 kişiden 32'i fresh, 45'i rotten demiş. %40 ve 5.4/10 almış.
insanlar gittikçe sırf popüler film diye 10/10 dayar tabii ki. ama ilk izlenimlerin böyle olması pek iç açıcı değil. gerçi bana ne, umudum yoktu filmden zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün ön gösterimde izledim filmi.

Eleştirileri falan boşverin, gidip izleyin sonra kendiniz karar verin derim. Şu anda metacritic ve rotten tomatoes ortalaması o kadar düşük ki ben gözlerime inanamıyorum gerçekten.

pis kokular var ortada ya. sanki eleştirileri insanlara marvel ve disney yazdırıyor. o kadar saçma yerlerden eleştirmeye kalkıp düşük puanlar vermiş ki tüm eleştirmenler, gerçekten ilk kez bir filmin fanatiği haline getirecekler beni hayatımda.

8/10 diyorum. wonder woman hiç olmamış gal gadot'tan. kötü oyuncu çünkü.

gerisi de gerçekten iyiydi. batman vs superman kısmı da hakikaten şahane. kimi tutsam bilemedim izlerken. dayak yiyene üzülüyorum falan o anlık garip hisler yaşattı.

jesse eisenberg de herhalde filmin en iyi oyunculuğunu sergilemiş. müthiş lex luthor. kevin spacey'den iyi diyesim var ama spacey'i o kadar çok seviyorum ki dilim varmıyor. fakat iyi galiba.

filmin sonu da bomba zaten fotoğraflar düşmüştü gören olmuştur. fekat sonda daha büyük spoiler var o yüzden o fotoğraflara da çok güvenmeyin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

Eleştirileri falan boşverin, gidip izleyin sonra kendiniz karar verin derim. Şu anda metacritic ve rotten tomatoes ortalaması o kadar düşük ki ben gözlerime inanamıyorum gerçekten.

pis kokular var ortada ya. sanki eleştirileri insanlara marvel ve disney yazdırıyor. o kadar saçma yerlerden eleştirmeye kalkıp düşük puanlar vermiş ki tüm eleştirmenler, gerçekten ilk kez bir filmin fanatiği haline getirecekler beni hayatımda.

gerisi de gerçekten iyiydi. batman vs superman kısmı da hakikaten şahane. kimi tutsam bilemedim izlerken. dayak yiyene üzülüyorum falan o anlık garip hisler yaşattı.

jesse eisenberg de herhalde filmin en iyi oyunculuğunu sergilemiş. müthiş lex luthor. kevin spacey'den iyi diyesim var ama spacey'i o kadar çok seviyorum ki dilim varmıyor. fakat iyi galiba.

filmin sonu da bomba zaten fotoğraflar düşmüştü gören olmuştur. fekat sonda daha büyük spoiler var o yüzden o fotoğraflara da çok güvenmeyin derim.

tek bişey soracağım spoiler le cevap verirsin sende artık

soru spoiler icinde

bu aptallar ilk bir teaser'da
hem doomsday'i hem de wonder woman'ı göstermişti.
bu doomsday çok major bir içeriğe sahip mi filmde yoksa figüran olarak mı giriyor senaryoya?

zira gösterdikleri teaser itibari ile sürekli şu izlenimi oluşturdu. batman - superman birleşip doomsday dövmek icin bahane olacak wonder woman bi şekilde.

Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

mascio said:

tek bişey soracağım spoiler le cevap verirsin sende artık

soru spoiler icinde

bu aptallar ilk bir teaser'da
hem doomsday'i hem de wonder woman'ı göstermişti.
bu doomsday çok major bir içeriğe sahip mi filmde yoksa figüran olarak mı giriyor senaryoya?

zira gösterdikleri teaser itibari ile sürekli şu izlenimi oluşturdu. batman - superman birleşip doomsday dövmek icin bahane olacak wonder woman bi şekilde.

spo spo

açıkçası izlemeni tercih ederdim ama ortada spoiler'lık bir durum da yok pek. fragmanda göreceğimiz her şeyi gösterdiler bir nevi. doomsday filme son olarak eklenmiş ekstra bir karakter diyebilirim. yani öyle major bir yeri yok filmde. fakat en güzel savaş sahnelerini de doomsday sahnesinde görüyoruz bir nevi. wonder woman sırf doomsday için ortaya çıkıyor evet.

Sosyal ağlarda paylaş

Bende kendim spoiler okudum cok merak ettigim icin filmi. Cok kotu diyorlar bakalim.

pek spo degil ama sayfa basina denk geldik

Batman'nin Rocky gibi fizik kultur antreman yaptigi sahneler bile varmis. Karda kosmak, kutuk kaldirmak superman ile kapisirken ne kadar yardimci olabilir bir insana?

Sosyal ağlarda paylaş

Kötü diyorlar diye endişelendim bende. Ama kütük kaldırmaya tepki vereceksek superman'e karşı savaşılan hiçbir filmi izlememek gerek. Batman mesleği bırakmış biri sonuçta. Tekrar batman oluyor diye forma giriyordur. Yoksa rakibi tarihin en bozuk en OP karakteri. Silah kontrolü yapsa, füze inşa etse, büyücülük öğrense falan da kütük kaldırması kadar etkili olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

Sabonis 100 liradan fazla vermişindir sen onlara. Ben yastıkla banyo havlusu aldım :) Sweet çok leşti ya

100 falan galiba. hoşuma gitti aldım ya. 2 yastığı ve çantayı birilerine vericem muhtemelen. beyaz olan yastığı tutarım, aşırı sevdim onu. Banyo havlularını da tutarım muhtemelen.

Sweatshirt ise bence gayet iyi ya. 24 liraya ne alıyon zaten sweatshirt :D evde giymelik veya 1-2 saatliğine kahve içmeye veya arkadaşın evine giderken giymelik bir şey yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...