Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

evet sleeping dogs iyi benim dandik laptopda bile 1080p normal ayarlarda 25 30 fps arası. gayet iyi gözüküyor grafikler de.

ha display.ini'den tweak yaptım biraz onu da diyim ssao, post processing, lighning'ler falan 0 veya 0 yoksa 1. shadow da tahmin ettiğiniz gibi 1.

witcher 2 ağlıyo benim makinada. 1336&768'de ekran full hd olduğu için kum gibi oluyor grafikler herşeyi kapatıyorum gene böyle bir ağır. witcher'ı kesin es geç.
Sosyal ağlarda paylaş

Dediklerinizden sonra internette de aynılarını görünce witcher için makinaya güvenmedim almadım, sleeping dogs'un da herşeyi yapabilen undercover copun arabadan ateş ederken matrixvari yavaşlama efektleriyle bezeli oyunu şekli hoşuma gitmedi...

...gittim onun yarı fiyatına mark of the ninja aldım. Hadi bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Abiler birşey sorcam bir bakın.

Witcher 2'yle Sleeping Dogs alıcaktım. İnternette biraz bakınca ikisi için de hep "minimum req.'de çok kasıyor, düşük sistemle oyundan birşey anlamıyorsunuz youtube'dan lets play serisini izleyin daha iyi" gibisinden şeyler söylenmiş.

Core2 2.4 ghz
3 gb ram
Radeon HD 6570 ile doğru düzgün çalışırlar mı? Bir fikir plx.

core2duo p8700 işlemci 3gb ram ati radeon hd4650 ile oynuyorum witcherı, sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

torçlayt en iyi diyolla?
ne diyosunuz

GERGE said:

Epey epey iyi. Turu seven herkes olmali. Parasina degiyor.

türden baydığım halde iki karakteri 85'letti, coop yapacak insan bulunursa hele gayet keyifli. 60$'lık muadillerinden iyi olduğu yerler var.
http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/575/193/795.jpg
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/575/199/60b.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Helsing oynamıs olan var mı , oynamayıp kenara koyduğum oyunların yanına eklemeli miyim?

Van Helsing'den bahsediyorsan gayet güzel bir oyun. Arpg olarak leziz bir tat veriyor. Ben çok keyif alarak oynamıştım. Hala arada farming yapıyorum canım sıkıldıkça.

//////

Bu arada Sang-froid gerçekten değişik ve güzel bir oyuna benziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...