Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

ff7 yeni geldi steame indirime girme ihtimali var mı acaba?

gmg'de geçen gün 8 dolara inmişti voucher ile, hala olabilir bi bak

nordlydian said:

thomas was alone alın abi sakın kaçırmayın. bu arada bundlestars.com 22 temmuz'da 14 oyunlu steam bundle duyuracak. ona göre.

biraz overrated'mış bence. zira puzzle'lar resmen puzzle diil, daha düşündürücek şekilde puzzle'lar koysalar çok çok daha iyi bir oyun olurdu. ama ona rağmen 7/10 would bang ehm play.

Silphatos said:

hiç oyun dilenmedim ben de, çekiliş expertiyim ama. bonec zengin fairplay olmuyo anca öbyle bundlelarla (gerçi beleş değil bunlar özellikle indieroyaleler boru), giveawaylerle mücadale ediyoz işte. ama tokatlanmış mı? tokatlanmış.

çarpılırsın. çekiliş expert'i imiş. benim başka bi arkadaşım daha var böle zengin yunanlılara oyun aldıran çatır çatır. kimi yiyonuz lan!
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Silphatos said:

hiç oyun dilenmedim ben de, çekiliş expertiyim ama. bonec zengin fairplay olmuyo anca öbyle bundlelarla (gerçi beleş değil bunlar özellikle indieroyaleler boru), giveawaylerle mücadale ediyoz işte. ama tokatlanmış mı? tokatlanmış.

çarpılırsın. çekiliş expert'i imiş. benim başka bi arkadaşım daha var böle zengin yunanlılara oyun aldıran çatır çatır. kimi yiyonuz lan!

agalit arada gogdaki gavur kankalarım atıyo bi şeyler (ben de onlara atıyorum, hatta shogun 2 alıp verdiöm geçende birine 7.5 dolarlık oyun kendime almıyom sdfghj), şimdi gidip kabul etmeyeyim mi? ayıp aga
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...