Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

downwhereiam said:

Sequo said:

downwhereiam said:

Sequo said:

Black-ice said:

hayır anlamadım.

sequo foruma geldiğinden beri şu adamı pohpohlamıyın mal mısınız diye yazı yazıyorum. aylar öncesinden böyle postlarımı çıkarabilirim size.
malesef kimse dinlemiyor sequoya "BAŞGANNN yalarım testisini" diye yardırmaya devam ediyor?

sonra bana kızıyorlar, kasma şampiyon geyik yapıoz falan diye hatta.

ve sonra sequo gelip 2 paraya hepiniz nasıl kul köle oldunuz, aslında başından beri herşey planlamıştım. amacım bunu göstermekti diye yazı yazıyor.

ve testis yalayıcısından diğerlerine herkes:
VAAY BAŞKAN; NASIL DA DERSİMİZİ VERDİ BAKIN :)
mı diyorsunuz?

hem eğlendirdi hem ders verdi hem bize paranın değersizliğini gösterdi mi diyorsunuz?

o zaman size tek bir şey diyebilirim.

O da Allah belanızı versin.

Sen çok heycanlı bir çocuksun içinde kıpır kıpır kaynıyor. Ama çok yanlış yöndesin tepkini o kadar saçma dile getiriyorsun ki umursanmıyorsun. Şu sonra bela anman bile o kadar saçmaki.

Gerek var mı? Yada sen bela andın diye bu insanlar ölecek mi.

Hep bunlar telekinezi lol

Yalnız black-ice olayın başından beri senin tepki gösterdiğin durumun tam karşıtı tepkiler verdi.Onunla çatışman olmaması gerekir.O senin gibi düşündüğü için böyle tepki veriyor.Sana karşı üslubunu da kişisel algılamaman gerekir çünkü ; sen burda yarattığın imajdaki adam olmadığını söylüyorsun.O da sadece imaja tepki duyuyor.Gerçekte böyle olmadığına göre çatışma sebebin yok.

Bahsettiğin kişi genelde hakaret dilini kullanıyor. karşıt fikir olman bir kişiye hakaret edebilirsin anlamına gelmez.

Bu çok kalitesizce bir tutumdur. Böyle bir insanla aynı cephede olsam dahil dostum yada mantıklı bir insan olarak kabul edemem.

Benim nacizane görüşüm bu konuda biraz hissi davrandığın.Buraya görgüsüzce para fotoları koyup , kodamanlık taslayan sequo elbette olumsuz duygulara layik biridir.Üslupsa bu duygunun kılıfı sadece.
Bu konuda hissi davranmadığına eminsen zaten bu başka bir tartışma konusu olur

Seni sevmiyor olmam, sırf var olduklarını sergilediğin için sana hakaret etme hakkına sahip olduğum anlamına gelmez.

Bu neye benzer biliyormusun ferrariyi sokağa parkediyorsun. Birisi geliyor vay orospu cocugu diyip arabayı çizip gidiyor.

Bence bu konuda bir genellemeden ziyade muhakeme sistemi olmalı.Ben bu dünyada bazı insanların doğru ve adil sebepler olduğu sürece hakarete layik olduklarını düşünüyorum.Mesele bir şahsı sevmeme ve sadece sevmemekten ötürü çirkinleşme değil ; sebep-etki zinciri içerisinde diğer insanları nasıl etkilediği.Mesela cinsel yöneliminden dolayı Bülent Ersoy'a yapılan hakaret haksızken bir savaş suçlusuna yöneltilen hakaret adil olabilir.
Senin yarattığın sequo karakterinin imajı sömürü üzerinden zenginleşmiş,emeğe saygı duymayan,sahip olduklarının bilincine sahip olmayan kodaman bir herifti.Bu karakter gerçek olsaydı zenginliğiyle ilintili birçok insanın üzerinde olumsuz etkisi olacağı yadsınamaz ama ; inandığım kadarıyla öyle biri değilsin ve öyle olunmasına da tepkilisin.Dolayısıyla bu sanal karaktere yöneltilen eleştirilerin üslubunun senin şahsına olmadığı ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

MADEM PARAN VAR BİZİDE GÖR SEKO MESLSE ANBE ŞİMDİ BİŞİYAPTIM İYİLİK YAPTIM ÇOK FEDAKARLIK YAPTIM AMA SEN ŞİMDİ ONU BANA ÖDESENE LAN. AMA İYİLİK VAR YANİ SONUÇTA 'YAPILI İYİLİK' SAĞLAM YAPILMIŞI VAR İYLİĞN BAĞA VİR BAĞA PARA VİR.

ama seko çok hayvan görgüsüüüz çok ayıp böle para resmi koyuyor. NEDEN O KADAR PARASI VAR ANLAMIYORUM BENİM NEDEN YOK ANLAMIYORUM ÇOK MU ZEKİSİN PARAN VAR SEKO NİYE YANİ O ZAMAN para vir.

sekomatik. aslında şimdi hah ben şimdi şey yani bunlar yanlış ama bir ürünüm var heh hihiii mesela satsam sana mesela fiyüü mesela nasıl olur ama satmaca yok içinde bilgi için soruyorum mesela ben.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

görgüsüzsün temalı argümanlar o kadar boş ki.

çekiliş konusu açıyor 100 tl ödüllü, sayfalarca sayılarla dolduruyorsunuz.

sonra sequo çok yeto.

adamı kimse sallamadı da hala gelip burada mı yazıyor. yoo

Elimden geldiğince cevap vermemeye çalışıyorum ama müsadenizle şu posta bir cevap vermek istedim.

Ya arkadaş burada yüzlerce insandan bahsediyoruz, oraya sayı yazan insan mı sonra adama görgüsüzsün dedi sen gelip böyle bir iddia ortaya atabiliyorsun? Sayı yazanlar ayrı bir şey tartışıyor, görgüsüzsün diyenler ayrı bir şey anlatıyor. Sen gelip oraya tepki veren toplam 3 kişi var, önce para gelsin diye sayı yazdılar sonra görgüsüz demeye başladılar gibi bir yorum yapıyorsun.

Rica ediyorum birazcık tahsiliniz varmış gibi argümanlarla gelin tartışma ortamlarına.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

sonra sequo çok yeto.

elinin altında klavye var, kullan bi aramaya inan, bak bakalım orda numara yazan insanlar mi görgusuz diyor bak bi
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

MADEM PARAN VAR BİZİDE GÖR SEKO MESLSE ANBE ŞİMDİ BİŞİYAPTIM İYİLİK YAPTIM ÇOK FEDAKARLIK YAPTIM AMA SEN ŞİMDİ ONU BANA ÖDESENE LAN. AMA İYİLİK VAR YANİ SONUÇTA 'YAPILI İYİLİK' SAĞLAM YAPILMIŞI VAR İYLİĞN BAĞA VİR BAĞA PARA VİR.

ama seko çok hayvan görgüsüüüz çok ayıp böle para resmi koyuyor. NEDEN O KADAR PARASI VAR ANLAMIYORUM BENİM NEDEN YOK ANLAMIYORUM ÇOK MU ZEKİSİN PARAN VAR SEKO NİYE YANİ O ZAMAN para vir.

sekomatik. aslında şimdi hah ben şimdi şey yani bunlar yanlış ama bir ürünüm var heh hihiii mesela satsam sana mesela fiyüü mesela nasıl olur ama satmaca yok içinde bilgi için soruyorum mesela ben.

Çok güzel anlattın.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakikaten olay çok komik.

Sequo; size paranın nasıl insanları köle ettiğini ruhunu sattırdığını kanıtlıycam görevini üstleniyor (fail yöntemlerle) bir hayali kötü kahraman imajı yaratıyor; insanları pis fakirler diye ezen kodoman keko sonradan görmüş. SONRA bu imaja saldıranlara tepki gösteriyor asdfsdf

Amacın ne diye sorarlar yani adama ? Ya da sen gerçekten çizdiğin imajın ta kendisisin ama yakın çevrende bunu gizliyordun asıl şeklini ortaya çıkarttın doğrumu ?
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

kami said:

sonra sequo çok yeto.

Elimden geldiğince cevap vermemeye çalışıyorum ama müsadenizle şu posta bir cevap vermek istedim.

Ya arkadaş burada yüzlerce insandan bahsediyoruz, oraya sayı yazan insan mı sonra adama görgüsüzsün dedi sen gelip böyle bir iddia ortaya atabiliyorsun? Sayı yazanlar ayrı bir şey tartışıyor, görgüsüzsün diyenler ayrı bir şey anlatıyor. Sen gelip oraya tepki veren toplam 3 kişi var, önce para gelsin diye sayı yazdılar sonra görgüsüz demeye başladılar gibi bir yorum yapıyorsun.

Rica ediyorum birazcık tahsiliniz varmış gibi argümanlarla gelin tartışma ortamlarına.

Aslında bir yönden haklı. Hangi yönden. Haterlık yapıpda iş isteyende çok adam oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Parmak dogrultup güldügümüz insanların bunu pozitif alıp ilgiyle sarhoş olmaları çok trajikomik.

Adam ciddi ciddi kendi nickiyle 3rd person topic açmış, top lel.

xunn ve elit mesjları

Vingthor said:

Soris said:

Ne alaka o espriyi başka topicte yaptım burda da yapınca Ninja ondan merakla sordu.

Ayrıca Sequo ya iş fırsatlarını sormanın nesi yalakalık? Sonuçta bilgi almaya çalışıyorum.

yalaka değil. çirkin bir fırsatçılık o kadar alakasız bir topikte bilgi almak için bile olsa araya girip yazmandan bahsediyorum. üzerine sadece bilgi almadın denedin resmen çakar mıyım acaba sekoya bunu falan gibi sanırım. neyse neyden rahatsız olduğumu yazmışım yalakalık falan gibi bi tabir kullanmadan. sen kendin yalakalık yazmışın.

ve this
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...