Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo

Sequo

Öne çıkan mesajlar

hayır anlamadım.

sequo foruma geldiğinden beri şu adamı pohpohlamıyın mal mısınız diye yazı yazıyorum. aylar öncesinden böyle postlarımı çıkarabilirim size.
malesef kimse dinlemiyor sequoya "BAŞGANNN yalarım testisini" diye yardırmaya devam ediyor?

sonra bana kızıyorlar, kasma şampiyon geyik yapıoz falan diye hatta. ben geyik bu işi daha da kötüye götürür farketmez dedikçe kimse dinlemiyor.

ve sonra sequo gelip 2 paraya hepiniz nasıl kul köle oldunuz, aslında başından beri herşey planlamıştım. amacım bunu göstermekti diye yazı yazıyor.

ve testis yalayıcısından diğerlerine kadar herkes:
VAAY BAŞKAN; NASIL DA DERSİMİZİ VERDİ BAKIN :)
mı diyorsunuz?

hem eğlendirdi hem ders verdi hem bize paranın değersizliğini gösterdi mi diyorsunuz?

o zaman size tek bir şey diyebilirim.

O da allah hepinizin belanızı versin.
ki ben allaha bile inanmam.
Sosyal ağlarda paylaş

arada görgüsüz rp si yapman beni rahatsız etti

oda senin tarzındır beni entrese etmez her çeşit adam var bu forumda bi tanede ultra zengin görgüsüz olsun sorun değil

ama ilk topicte yazdıgımı c/p yapacam

said:
burda her tür insan var ,senin gibiside var,100tl ye gerçekten muhtaç insanlarda,şimdi o genç arkadaşlar buraya gelip 3 tahmin kullanıp cıkmadıgında yaşayacakları heves kaçıklıgını nasıl tazmin edebilirsin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Ninja said:

baskalarinin ozgurlugunu kisitladiginizi dusunuyorum.

O zaman yanlış düşünüyorsun fikirlerinle gayet çatışan bir insansın bence bir hata yaptım.

Özgürlük kısıtlaması nasıl oluyor mesela? Bilgisayarının fişini mi çekiyorum yada internetinemi engel oluyorum.

insanlara paranizla hayat dersi veriyorum diyorsunuz ama sadece ego boost seyrediyoruz. yani sizin karakteriniz onemli boyali resimli kagit parcalari degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

hayır anlamadım.

sequo foruma geldiğinden beri şu adamı pohpohlamıyın mal mısınız diye yazı yazıyorum. aylar öncesinden böyle postlarımı çıkarabilirim size.
malesef kimse dinlemiyor sequoya "BAŞGANNN yalarım testisini" diye yardırmaya devam ediyor?

sonra bana kızıyorlar, kasma şampiyon geyik yapıoz falan diye hatta.

ve sonra sequo gelip 2 paraya hepiniz nasıl kul köle oldunuz, aslında başından beri herşey planlamıştım. amacım bunu göstermekti diye yazı yazıyor.

ve testis yalayıcısından diğerlerine herkes:
mı diyorsunuz?

hem eğlendirdi hem ders verdi hem bize paranın değersizliğini gösterdi mi diyorsunuz?

O da Allah belanızı versin.

Sen çok heycanlı bir çocuksun içinde kıpır kıpır kaynıyor. Ama çok yanlış yöndesin tepkini o kadar saçma dile getiriyorsun ki umursanmıyorsun. Şu sonra bela anman bile o kadar saçmaki.

Gerek var mı? Yada sen bela andın diye bu insanlar ölecek mi.

Hep bunlar telekinezi lol
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

hala tartısma aptal bi yonde ilerliyo cunku paticik uyesi olsa da ayılık isteyen ile sen ayısın diyenler aynı uyeler degil o yuzden kendiyle celismeyen insanlara "bakın gercek yuzunuzu ortaya cıkardım" demek komik. Celisen varsa isim isim cıkartın onlarla ugrasalım onlarla dalga gecelim diger turlu paticikte hep vardı dramayı kovalayan tayfa ve dramanın dibi olan tayfa(ki biri benim drama sevenlerin, bana para ustune iddaalasmak komik geldigi icin ve kendi arkadaslarımla da boyle iddaalasmalara girdigimiz icin). Burda onlarca 10 yıllık olmayan uye ustune drama cıktı konular acıldı dalga gecildi ugrasıldı. Para ile olmadı daha once olanlar(belki cempostacı) o yuzden senin suan bunu para ile yapıyor olman "bakın siz de koyunsunuz mehehe" cıkarımını dogrulamıyor.

Herkesi aynı kefeye koyması komik abi, başından beri ne adamı tanırım bilirim, ne de tanıyan birisini tanırım, sırf davranışı yüzünden iğrenç bir kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorum, yazdıklarıma cevap bile vermez hatta onun için, en başından beri "parana sokayım görgüsüz ayı" formatında yazıyorum bu herife, paranı ancak senin gibi düşünenlerin gözüne sokabilirsin, hiç bişi demiyorum artık, paticikte o tarz adam doluymuş gördükten sonra ama olmayanlar olduğunu bile bile "hehehe nası da gününüzü gösterdim" tavrı yontulmamış ergenliğinin açıkça bir göstergesidir bu adamın.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Sen çok heycanlı bir çocuksun içinde kıpır kıpır kaynıyor. Ama çok yanlış yöndesin tepkini o kadar saçma dile getiriyorsun ki umursanmıyorsun. Şu sonra bela anman bile o kadar saçmaki.

Yahu ağır yetersizsin.

Hani şu 2 topicte yaptığın fallacie'ler zaten bilgi felsefesini baştan yazar.

Hala mesajın neresinden saldırıyorsun. Seni enterese eden bir mesaj bile değil. Sen ve çok kötü olan o tipin hakkında yorumlarımı yeterince yaptım zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

hayır anlamadım.

sonra bana kızıyorlar, kasma şampiyon geyik yapıoz falan diye hatta. ben geyik bu işi daha da kötüye götürür farketmez dedikçe kimse dinlemiyor.

ve testis yalayıcısından diğerlerine kadar herkes:
mı diyorsunuz?

O da allah hepinizin belanızı versin.
ki ben allaha bile inanmam.

sana +1 lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Soris said:

Peki mantıklı bulduğun bir projeye yatırım yapabilme ihtimalin varmı?

İlk olarak ben yatırımcı değilim. Şu dakkadan sonra olamam yani. Direk para kazanacağım olaya girerim.

Yani sen projeyi yaparsın o proje tutar ben gelir satın alırım. Benim misyonum artık budur.

0 dan hiç bir projeye bu belki tutar demem. Tutarsa satın alma yolunu denerim.

Anladım saol. Bu arada benim bildiğim türkiye de ki en büyük dating sitelerine sahip adam Ersan Özer.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Sequo said:

Ninja said:

baskalarinin ozgurlugunu kisitladiginizi dusunuyorum.

O zaman yanlış düşünüyorsun fikirlerinle gayet çatışan bir insansın bence bir hata yaptım.

Özgürlük kısıtlaması nasıl oluyor mesela? Bilgisayarının fişini mi çekiyorum yada internetinemi engel oluyorum.

insanlara paranizla hayat dersi veriyorum diyorsunuz ama sadece ego boost seyrediyoruz. yani sizin karakteriniz onemli boyali resimli kagit parcalari degil.

Hayır ego boost izlemiyorsun. Paticik buluşmasında bile sessizce kenarda oturup izlemiş birisiyim ben günlerdir direnişte en önde olmama rağmen.

Orada insanları önüme alıp bakın arkadaşlar günlerdir mücadele ediyorum bu işler böyle olmaz böyle böyle yapmanız lazım şeklinde kendimi gösterebilirdim örneğin.

Aslında bakarsınız siz bence şu forumda Sequo nun aynısısınız bu güne kadar gösterilen.

Neden derseniz;

Siz: Ben ninja felsefesi içerisindeyim.
Sequo: Ben paranın kralıyım.

Siz: Ben fitahi şukulatoi felsefesine inanırım. Adama bir korum yerden gözleriyle bakar.
Sequo: Tek inancım paradır. Parasını veririm kendini dövmeni sağlarım.

Aslında arada fark yok. Siz seviyeli bir dil kullanarak insanları kendinize hayran bırakmaya çalışıyorunuz. Üstelik insanların hiç bu güne kadar fikir sahibi olmadığı bir konuda.

Sequo ise paranın var oluşundan bu yana dünyayı hırsa boğan şey üzerinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Sequo said:

Yahu ağır yetersizsin.

Hani şu 2 topicte yaptığın fallacie'ler zaten bilgi felsefesini baştan yazar.

Hala mesajın neresinden saldırıyorsun. Seni enterese eden bir mesaj bile değil. Sen ve çok kötü olan o tipin hakkında yorumlarımı yeterince yaptım zaten.

Dediğim gibi çok kalitesizsin:)
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Black-ice said:

hayır anlamadım.

sonra bana kızıyorlar, kasma şampiyon geyik yapıoz falan diye hatta.

ve testis yalayıcısından diğerlerine herkes:
mı diyorsunuz?

O da Allah belanızı versin.

Yalnız black-ice olayın başından beri senin tepki gösterdiğin durumun tam karşıtı tepkiler verdi.Onunla çatışman olmaması gerekir.O senin gibi düşündüğü için böyle tepki veriyor.Sana karşı üslubunu da kişisel algılamaman gerekir çünkü ; sen burda yarattığın imajdaki adam olmadığını söylüyorsun.O da sadece imaja tepki duyuyor.Gerçekte böyle olmadığına göre çatışma sebebin yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...