Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

Sequo said:

Soris said:

Topici açan Sequo ya açık mektup:

Eğer gerçekten ilgi için açmıyorsan ve insanlara yardım etmek istiyorsan yazılım sektöründeki fırsatları yine bu sektörde olan genç arkadaşlarınla paylaş ki onlarda para kazansın.

Geçen mesaj attım belki gözünden kaçtı topicte ama tekrar soruyorum:

Bu Asana gibi Trello gibi project management tarzı saas uygulamalar tr de tutar mı klonlasak iş yapar mı?
Aptal aptal girişim ortamlarında da sürünmek istemiyoruz adam gibi iş yapıp ürün çıkartmak istiyoruz boş beleş işlerle harcayacak vaktimiz yok.
Bize yol göster hakkaten yardım etmek istiyorsan. Deneyimli bir arkadaş olarak.

Ha yok amacın ilgi çekmekse onu bilemem.

Şu bahsettiğin ortamla alakan olsa türkiyede datingin herşeyden daha çok iş yapacağı konusunda benle hemfikir olurdun.

Paticiğe konu açıp meme resmi yapıştır kaç sayfa olacak o konu takip et.

Türkiyenin okumuş ve zeki olarak kendilerini nitelendiren insanların ilgi ve alakasının 500 katını diğer kesimden alıyorsun.

Senin sadece dating siten mi var? Başka bir girişimin yok mu yani?

Benim tüm projelerim amerikada yazılımla alakalı.

Türkiyede inşaat ve banka sektörleriyle ilgileniyorum. Ayrıca türkiyenin en büyük dating sistemlerinin sahibiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

şu adamın ne yaptığı işler normal, ne de konuşmaları.

insanlara iki kuruş için saçma sapan işler yaptırıp sonra da zaten onu kimin yapacağını biliyordum ama hepiniz görün istedim dercesine gelip public te işimi hallettim demesinin kabul edilebilir bir izahı yok.

paranın bu kadar yüceltilmesi bana rahatsızlık veriyor, ondan daha da rahatsızlık veren bir şey varsa eğer söz konusu para olunca kişiliğini bir kenara koyup yancılık yapmaya çalışanlardır.

haftalardır para konusunda konuşan adam gelip bugün para üstünden ahlak öğütleri veriyor bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Soris said:

Sequo said:

Soris said:

Topici açan Sequo ya açık mektup:

Eğer gerçekten ilgi için açmıyorsan ve insanlara yardım etmek istiyorsan yazılım sektöründeki fırsatları yine bu sektörde olan genç arkadaşlarınla paylaş ki onlarda para kazansın.

Geçen mesaj attım belki gözünden kaçtı topicte ama tekrar soruyorum:

Bu Asana gibi Trello gibi project management tarzı saas uygulamalar tr de tutar mı klonlasak iş yapar mı?
Aptal aptal girişim ortamlarında da sürünmek istemiyoruz adam gibi iş yapıp ürün çıkartmak istiyoruz boş beleş işlerle harcayacak vaktimiz yok.
Bize yol göster hakkaten yardım etmek istiyorsan. Deneyimli bir arkadaş olarak.

Ha yok amacın ilgi çekmekse onu bilemem.

Şu bahsettiğin ortamla alakan olsa türkiyede datingin herşeyden daha çok iş yapacağı konusunda benle hemfikir olurdun.

Paticiğe konu açıp meme resmi yapıştır kaç sayfa olacak o konu takip et.

Türkiyenin okumuş ve zeki olarak kendilerini nitelendiren insanların ilgi ve alakasının 500 katını diğer kesimden alıyorsun.

Senin sadece dating siten mi var? Başka bir girişimin yok mu yani?

Benim tüm projelerim amerikada yazılımla alakalı.

Türkiyede inşaat ve banka sektörleriyle ilgileniyorum. Ayrıca türkiyenin en büyük dating sistemlerinin sahibiyim.

Peki mantıklı bulduğun bir projeye yatırım yapabilme ihtimalin varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

İlk olarak ben yatırımcı değilim. Şu dakkadan sonra olamam yani. Direk para kazanacağım olaya girerim.

Yani sen projeyi yaparsın o proje tutar ben gelir satın alırım. Benim misyonum artık budur.

0 dan hiç bir projeye bu belki tutar demem. Tutarsa satın alma yolunu denerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Soris said:

İlk olarak ben yatırımcı değilim. Şu dakkadan sonra olamam yani. Direk para kazanacağım olaya girerim.

Yani sen projeyi yaparsın o proje tutar ben gelir satın alırım. Benim misyonum artık budur.

senin siten veya sitelerin hangisiydi?
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Dworgian said:

Ama şu var, amaç Noyzura'ya yardım ise, niye forum ortamında? Hani adam tarot bakıyor fln, inanmasan bile çağırıp bir seans yaptırsaydı hem kimse duymaz hem Noyan borçlu hissetmezdi mesela? Ne blim

Yöntemlerimi tartışmayın arkadaşlar. O adam tarot bakıyor da hanginiz gidip de baktırdınız allah aşkına:)

Acaba yardim edebilecek durumum var mi?

Senin kadar, hatta senin paranin 10 da biri, 50 de biri kadar param olsa, yardim yapmak icin dedigim yontemi izlerdim sadece. Ha bu arada adam aldigi parayi survive yerine gym uyeligine verecek ise ki oyle yapacak, o zaman yardim durumunu dusunurdum. Bunlari da sadece "siz yapsaydiniz o zaman" dedigin icin yaziyorum
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

Sequo said:

Soris said:

senin siten veya sitelerin hangisiydi?

Özel bilgidir bende gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

hala tartısma aptal bi yonde ilerliyo cunku paticik uyesi olsa da ayılık isteyen ile sen ayısın diyenler aynı uyeler degil o yuzden kendiyle celismeyen insanlara "bakın gercek yuzunuzu ortaya cıkardım" demek komik. Celisen varsa isim isim cıkartın onlarla ugrasalım onlarla dalga gecelim diger turlu paticikte hep vardı dramayı kovalayan tayfa ve dramanın dibi olan tayfa(ki biri benim drama sevenlerin, bana para ustune iddaalasmak komik geldigi icin ve kendi arkadaslarımla da boyle iddaalasmalara girdigimiz icin bu konu komik gelmisti.). Burda onlarca 10 yıllık olmayan uye ustune drama cıktı konular acıldı dalga gecildi ugrasıldı. Para ile olmadı daha once olanlar(belki cempostacı) o yuzden senin suan bunu para ile yapıyor olman "bakın siz de koyunsunuz mehehe" cıkarımını dogrulamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

baskalarinin ozgurlugunu kisitladiginizi dusunuyorum.

O zaman yanlış düşünüyorsun fikirlerinle gayet çatışan bir insansın bence bir hata yaptın.

Özgürlük kısıtlaması nasıl oluyor mesela? Bilgisayarının fişini mi çekiyorum yada internetinemi engel oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...