Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo

Sequo

Öne çıkan mesajlar

jacabo said:

Sequo

hadi herseyi gectim noyzura ya iyilik yapmak istemissin tamam kendi icinde taktik uydurmussun.

neden simdi bunu burda soyluyorsun?
bir anlami kaldi mi sence?
yapilan yardimlarin boyle anlamsizca dile dokuldugu zaman hic bir degeri yokki

denilenler uzerine kafanda yeni senaryo yazip kilif uydurmussun iste

herkesin değerleri farklı olabilir ama sorun herkes kendi değerinden bir diğerini ağır ağır yargılama ve yerme hakkını kendinde buluyor. Ben rahat bir adamım herkesin yardımları içinde o şekilde ya da bu şekilde minnettarım.

Maddi kısmı falan boşverin cidden paticikten bir birinden farklı bir sürü süper adam tanıyorum ve kendime güzel şeyler katıyorum. Hem kendi varlığıyla , hem de kendini geliştirdiği alanlara dair bilgisi ve deneyimi ile bana birşeyler katan herkese teşekkür ederim .
Sosyal ağlarda paylaş

sequo yu ben ilk direniş olayları ile tanıdım ne güzel adama bak parasını güzel kullanıyor dedim ama son iki gündeki olaylar da biraz parasından kaynaklanan kibir hissettim.

belki öyle birisi değildir ama böyle algılanıyor. önyargılı olmamaya çalışıyorum bu direnişten beri kimseye karşı.
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Jim_E_Rustler said:

Da senin şu büyük balıkların yakınında yüzersem belki birgün ben de önemli olurum tavrını ne yapıcaz, onu hiç bilmiyorum.

Kimsin lan sen hala bilmiyorum, kim lan bu?

Ne seni tanırım , ne de konuya vakıfım ama ; sadece şu dediklerin sanal ortam üzerinden sosyal statü geliştiren genç izlenimi yarattı bende.Büyük balık falan

selam benim balık 23cm
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Sequo,

10 senelik üyeler arasından ayrılıp, nedense forumun en çok konuşulan adamları arasına girdi hatta #1 oldu herhalde.

Peki bu nasıl oldu? Tek sebebi Para. Haterleri para için nefret etti ondan, loverleri belki para için belkide gerçekten tanıyabildiği için sevdi onu.

Ya bilmiyorum söyleyeceğim bir şeyi ne kadar ciddiye alacaksın ama ciddi derecede problemlerin var. Belirgin bir şekilde ilgi çekmeye çalışıyorsun. Yani benim gözümde canlanan profilin tuğba ekinci denen gerzek karının parayla ilgi çekmeye çalışan erkek profili. Parayı sevmem şubu diyorsun ancak her konuda ilgi çekmek için sonuna kadar kullanıyorsun, diablo gibi konularda kendini kanıtlamak için para kullandığını saklamaya çalışıyorsun vs.

Yani derdin ve psikolojin tam olarak nedir bilmiyorum ancak şu açtığın başlıklar ve attığın postlarla insanlara bir ders vermiyor aksine kendini küçük düşürüyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Dworgian said:

Ama şu var, amaç Noyzura'ya yardım ise, niye forum ortamında? Hani adam tarot bakıyor fln, inanmasan bile çağırıp bir seans yaptırsaydı hem kimse duymaz hem Noyan borçlu hissetmezdi mesela? Ne blim

Borçlu falan hissetmiyorum ve çok eğlendim.

Abi hissetme zaten. Sequo bu olaylari bu sekilde yapip sana direk para vermemesinin sebebi olarak bunu söyledigi icin dedim onu ben. Ohoo :)
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Sequo said:

Sequo,

10 senelik üyeler arasından ayrılıp, nedense forumun en çok konuşulan adamları arasına girdi hatta #1 oldu herhalde.

Peki bu nasıl oldu? Tek sebebi Para. Haterleri para için nefret etti ondan, loverleri belki para için belkide gerçekten tanıyabildiği için sevdi onu.

Ya bilmiyorum söyleyeceğim bir şeyi ne kadar ciddiye alacaksın ama ciddi derecede problemlerin var. Belirgin bir şekilde ilgi çekmeye çalışıyorsun. Yani benim gözümde canlanan profilin tuğba ekinci denen gerzek karının parayla ilgi çekmeye çalışan erkek profili. Parayı sevmem şubu diyorsun ancak her konuda ilgi çekmek için sonuna kadar kullanıyorsun, diablo gibi konularda kendini kanıtlamak için para kullandığını saklamaya çalışıyorsun vs.

Yani derdin ve psikolojin tam olarak nedir bilmiyorum ancak şu açtığın başlıklar ve attığın postlarla insanlara bir ders vermiyor aksine kendini küçük düşürüyorsun.

Çok saçma oyunlara deyinmişsin. Eminim harcayacak paran olsa sende diablo için harcardır. O kendini kanıtlamak değildir oyunun bana verdiği hakkı kullanmamdır.

Kendimi senin gözünce küçültüyorken bir başkasının gözündede yüceltiyorum. Her zaman karşıt görüşler olacaktır. Bunuda unutmamalısın.

bana ciddi derecede problemin var diyecek kişinin bu konu hakkında lisans sahibi olması gerekir. Şuanda bende sana ciddi problemlerin var diyebilirim mesela.

Gezi parkı olaylarında hatta bazı faşistçe yaklaşımlarını okuduktan sonra kafamdan geçmedide değil ama sonra aynı şeyleri ara ara bende düşününce insanın piskolojisi anlık gidip gelebiliyor algısını benimsedim.

Ama oturduğunuz yerden 'sende ciddi poroüğğlem var yaa' demek çok saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo için para harcayabilirim ama kalkıp en iyi farm nasıl olur konusunda milletle tartışırken parayla aldıgım item'ları gösterip bakın en iyi ben bilirim görüyor musunuz demem yani, eziklik psikolojisi bu bildiğin.

kimin gözünde yüceliyorsun bilmiyorum da çok saçma bir argüman bu, ne bok yesen kalkıp yaptığını onaylayacak biri çıkar zaten.

problemin oldugunu söylemek için yine lisansa gerek yok. ego problemleri yaşıyorsun ve forumda kendini kanıtlamak için yine parayı kullanıyorsun. bir çok kişi dalga geçiyor ama yine bunu görmezden geliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Diablo için para harcayabilirim ama kalkıp en iyi farm nasıl olur konusunda milletle tartışırken parayla aldıgım item'ları gösterip bakın en iyi ben bilirim görüyor musunuz demem yani, eziklik psikolojisi bu bildiğin.

kimin gözünde yüceliyorsun bilmiyorum da çok saçma bir argüman bu, ne bok yesen kalkıp yaptığını onaylayacak biri çıkar zaten

Eziklik piskolojisi hakkında ne biliyorsun öncelikle onu anlat, dinleyelim. Akabinde bu konu hakkındaki eğitimin ve lisansından bahset onuda dinleyelim.

O zaman bana görede dünyanın en faşist adamı sensin gezi parkındaki yorumlarını anımsarsam.

Faşist mi oldun sen şimdi? Yada ben bunu nitelendirebilecek lisansa ve eğitime sahip birimiyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

problemin oldugunu söylemek için yine lisansa gerek yok. ego problemleri yaşıyorsun ve forumda kendini kanıtlamak için yine parayı kullanıyorsun. bir çok kişi dalga geçiyor ama yine bunu görmezden geliyorsun.

Ego problemi yaşasam bunu şirkette gideririm burada değil. hala bunu neden anlamak istemiyorsun. Senin bana saygı göstermen yada göstermemen benim hayatımda neyi değiştirecek mesela.

Önce bunu bir açıklarmısın sonrasında ego olayına gelelim.

Sequo ya saygı gösteriyor herkes çok seviyor. Owwww. Sequo kim ya. Sanal internet dünyasında sanal bir karakter.

Kardeşim bir yere gittiğimde Olgar bey hoş geldiniz diye karşılanıyor muyum? Yada birisinden birşey yapmasını rica ettiğimde ikiletmeden yaptırabiliyor muyum bunlara bakıyorum.

Saygı benim için budur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...