Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Topici açan Sequo ya açık mektup:

Eğer gerçekten ilgi için açmıyorsan ve insanlara yardım etmek istiyorsan yazılım sektöründeki fırsatları yine bu sektörde olan genç arkadaşlarınla paylaş ki onlarda para kazansın.

Geçen mesaj attım belki gözünden kaçtı topicte ama tekrar soruyorum:

Bu Asana gibi Trello gibi project management tarzı saas uygulamalar tr de tutar mı klonlasak iş yapar mı?
Aptal aptal girişim ortamlarında da sürünmek istemiyoruz adam gibi iş yapıp ürün çıkartmak istiyoruz boş beleş işlerle harcayacak vaktimiz yok.
Bize yol göster hakkaten yardım etmek istiyorsan. Deneyimli bir arkadaş olarak.

Ha yok amacın ilgi çekmekse onu bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

kıl seyler yapıyorsun diye tepki alınca, servet düşmanlığı bunlar demenin alemi yok.

kimse ilk "görev"e bişi demedi. konuyu iki takla atında keyfimizi bulak noktasına getirince tepki gelmemesini beklemek abzürd olur.

Lol onuda insanlar istedi. Hayvanmı beslenirmiş birisinin ziline bassınlar kaçsınlar dediler :)

Bakın yine diyorum paticik ne istediyse ben onları onu verdim. Sonrada ne ayısın sen ya dediler.

Siz prim verdiniz ayı istediniz bu kadar basit.

Türkiyedeki önemli olayları bıraktınız. Ne kadar ayusuna geldiniz 2 gündür tamamen olay bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Eğer gerçekten ilgi için açmıyorsan ve insanlara yardım etmek istiyorsan yazılım sektöründeki fırsatları yine bu sektörde olan genç arkadaşlarınla paylaş ki onlarda para kazansın.

Bu Asana gibi Trello gibi project management tarzı saas uygulamalar tr de tutar mı klonlasak iş yapar mı?
Aptal aptal girişim ortamlarında da sürünmek istemiyoruz adam gibi iş yapıp ürün çıkartmak istiyoruz boş beleş işlerle harcayacak vaktimiz yok.

Şu bahsettiğin ortamla alakan olsa türkiyede datingin herşeyden daha çok iş yapacağı konusunda benle hemfikir olurdun.

Paticiğe konu açıp meme resmi yapıştır kaç sayfa olacak o konu takip et.

Türkiyenin okumuş ve zeki olarak kendilerini nitelendiren insanların ilgi ve alakasının 500 katını diğer kesimden alıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

hacı ben hala anlayabilmiş değilim. adamın biri gelip forumda 'şunu şunu yapın videoya çekin para vericem' diye para dağıtıyor, millet yapıyor parasını alıyor.
yapan memnun.
para veren memnun.
şakşakçı tayfa eğleniyor, memnun.

e sağdan soldan laf atanlara ne düşüyor onu gerçekten çözemedim. adam umrumda değil paraya da ihtiyacım yok, ekran kartım da var çok şükür, ama neden bu çekememezlik? bırak kim ne yapıyorsa yapsın, neden ısrarla hakaretamiz cümleler kuruluyo anlayamıyorum. koca koca adamlarsınız ya.

bi tane de abartı zengin olsun şu forumda. canı sıkıldığı için ekran kartı yollasın. millete para falan yollasın, ferrari fotosu koysun. onlar nasıl yaşıyor görmüş olalım. olay enteresan yani, şu adamın yaptıkları sıradışı ve enteresan. izliyorum ve vakit geçiyor. ben eğleniyorum. ısrarla görgüsüz diyosanız görgüsüz olsun tamam, görgüsüz bi insan nası yaşar onu görmüş olun o zaman, herifin etliye sütlüye dokunduğu yok, ölümüne trollüyosunuz. kime ne zararı var eeeğğğkkküü.

aynı şeyler noyzura için de geçerli. herifin kimseye zararı yok, evet farklı, cins bi adam, alışık olduğum bir tip değil benim de, ama enteresan, yaşıyor adam öyle, niye üstüne gidiyosunuz ki adamın? uyuşturucuymuş, bilmemneymiş, lan bize ne?

gezi parkı olaylarında da senin kafayla düşünenler vardı 3 ağaç için ne yakıp yıktınız lan ortalığı diye. işte sen meseleyide 3 ağaç olarak kavramışın helal
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Soris said:

Şu bahsettiğin ortamla alakan olsa türkiyede datingin herşeyden daha çok iş yapacağı konusunda benle hemfikir olurdun.

Paticiğe konu açıp meme resmi yapıştır kaç sayfa olacak o konu takip et.

Türkiyenin okumuş ve zeki olarak kendilerini nitelendiren insanların ilgi ve alakasının 500 katını diğer kesimden alıyorsun.

Senin sadece dating siten mi var? Başka bir girişimin yok mu yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...