Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Xunn az öncede öyle bir laf demedi bana diyodun? Adam bildiğin satın alıp kölesi yapmış seni bie ekran kartına pazar pazar satılmışsın olm daha neyi kabullenemiyorsun? Bir kuyruk acısı bir hadi canım sendecilik? Sahibindende ilanlara düşeceksin neredeyse sequo koydum dese foto gönderecek kıvamdasın hala millete laf çakmalar felan filan
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yeter bu adam hakkında konuştuklarınız diyecektim ki kendisi açmış ve bu kadar narsistlik olmaz diyorum.

100 lira ödüllü açılan başlıkta ise katılanlara böyle hakaret edebileceğini tahmin etmiştim ama yok artık ebesininki demiştim demek sezgilerimde de haklıymışım.

Son olarak gerçekten de banker biloya dönmüşsün diyorum ve bu kadar drama yaratmak yerine foruma girmemek çok mu zor merak ediyorum.

Forum bu aralar durgundu okunacak birşey çıktı çerezimi alıp kurulayım bari koltuğa..
Sosyal ağlarda paylaş

amaaan

biri diyor ki benim için para önemli değil
diğeri de diyor ki internet kimliğim benim için önemli değil

ortada bi win-win durumu var

neyin tartışmasını yapıyorsunuz neyi uzatıyorsunuz, bu kadar mı sıkılıyorsunuz abi

zaten daha ilk mesajından ne olduğu belli bir topic var ortada hala bıkbık peşindesiniz

çok sıkıcısınız olum
bıraktım bu topici
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

amaaan

neyin tartışmasını yapıyorsunuz neyi uzatıyorsunuz, bu kadar mı sıkılıyorsunuz abi

zaten daha ilk mesajından ne olduğu belli bir topic var ortada hala bıkbık peşindesiniz

çok sıkıcısınız olum
bıraktım bu topici

sana milkşeyk alırım ama götünden içicen
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

amaaan

çok sıkıcısınız olum
bıraktım bu topici

aynen.
arkandanım karşim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...