Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo

Sequo

Öne çıkan mesajlar

kami said:

Jim_E_Rustler said:

Parmak dogrultup güldügümüz insanların bunu pozitif alıp ilgiyle sarhoş olmaları çok trajikomik.

Adam ciddi ciddi kendi nickiyle 3rd person topic açmış, top lel.

Hayırdır kardeş işlemcin mi eskidi :(

ahahaha

xunn adamın ...u olmuştun resmen ekran kartı gelene kadar."sonrasında ENAYİDEN PARAYI ALDIM ZAAAA" yapmıştın sequo forumda aktif olmadığı sıralarda.

olgunlaş azıcık ya.
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Sequo said:

Black-ice said:

hayır anlamadım.

sequo foruma geldiğinden beri şu adamı pohpohlamıyın mal mısınız diye yazı yazıyorum. aylar öncesinden böyle postlarımı çıkarabilirim size.
malesef kimse dinlemiyor sequoya "BAŞGANNN yalarım testisini" diye yardırmaya devam ediyor?

sonra bana kızıyorlar, kasma şampiyon geyik yapıoz falan diye hatta.

ve sonra sequo gelip 2 paraya hepiniz nasıl kul köle oldunuz, aslında başından beri herşey planlamıştım. amacım bunu göstermekti diye yazı yazıyor.

ve testis yalayıcısından diğerlerine herkes:
VAAY BAŞKAN; NASIL DA DERSİMİZİ VERDİ BAKIN :)
mı diyorsunuz?

hem eğlendirdi hem ders verdi hem bize paranın değersizliğini gösterdi mi diyorsunuz?

o zaman size tek bir şey diyebilirim.

O da Allah belanızı versin.

Sen çok heycanlı bir çocuksun içinde kıpır kıpır kaynıyor. Ama çok yanlış yöndesin tepkini o kadar saçma dile getiriyorsun ki umursanmıyorsun. Şu sonra bela anman bile o kadar saçmaki.

Gerek var mı? Yada sen bela andın diye bu insanlar ölecek mi.

Hep bunlar telekinezi lol

Yalnız black-ice olayın başından beri senin tepki gösterdiğin durumun tam karşıtı tepkiler verdi.Onunla çatışman olmaması gerekir.O senin gibi düşündüğü için böyle tepki veriyor.Sana karşı üslubunu da kişisel algılamaman gerekir çünkü ; sen burda yarattığın imajdaki adam olmadığını söylüyorsun.O da sadece imaja tepki duyuyor.Gerçekte böyle olmadığına göre çatışma sebebin yok.

Bahsettiğin kişi genelde hakaret dilini kullanıyor. karşıt fikir olman bir kişiye hakaret edebilirsin anlamına gelmez.

Bu çok kalitesizce bir tutumdur. Böyle bir insanla aynı cephede olsam dahil dostum yada mantıklı bir insan olarak kabul edemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

downwhereiam said:

Sequo said:

Black-ice said:

hayır anlamadım.

sequo foruma geldiğinden beri şu adamı pohpohlamıyın mal mısınız diye yazı yazıyorum. aylar öncesinden böyle postlarımı çıkarabilirim size.
malesef kimse dinlemiyor sequoya "BAŞGANNN yalarım testisini" diye yardırmaya devam ediyor?

sonra bana kızıyorlar, kasma şampiyon geyik yapıoz falan diye hatta.

ve sonra sequo gelip 2 paraya hepiniz nasıl kul köle oldunuz, aslında başından beri herşey planlamıştım. amacım bunu göstermekti diye yazı yazıyor.

ve testis yalayıcısından diğerlerine herkes:
VAAY BAŞKAN; NASIL DA DERSİMİZİ VERDİ BAKIN :)
mı diyorsunuz?

hem eğlendirdi hem ders verdi hem bize paranın değersizliğini gösterdi mi diyorsunuz?

o zaman size tek bir şey diyebilirim.

O da Allah belanızı versin.

Sen çok heycanlı bir çocuksun içinde kıpır kıpır kaynıyor. Ama çok yanlış yöndesin tepkini o kadar saçma dile getiriyorsun ki umursanmıyorsun. Şu sonra bela anman bile o kadar saçmaki.

Gerek var mı? Yada sen bela andın diye bu insanlar ölecek mi.

Hep bunlar telekinezi lol

Yalnız black-ice olayın başından beri senin tepki gösterdiğin durumun tam karşıtı tepkiler verdi.Onunla çatışman olmaması gerekir.O senin gibi düşündüğü için böyle tepki veriyor.Sana karşı üslubunu da kişisel algılamaman gerekir çünkü ; sen burda yarattığın imajdaki adam olmadığını söylüyorsun.O da sadece imaja tepki duyuyor.Gerçekte böyle olmadığına göre çatışma sebebin yok.

Bahsettiğin kişi genelde hakaret dilini kullanıyor. karşıt fikir olman bir kişiye hakaret edebilirsin anlamına gelmez.

Bu çok kalitesizce bir tutumdur. Böyle bir insanla aynı cephede olsam dahil dostum yada mantıklı bir insan olarak kabul edemem.

Benim nacizane görüşüm bu konuda biraz hissi davrandığın.Buraya görgüsüzce para fotoları koyup , kodamanlık taslayan sequo elbette olumsuz duygulara layik biridir.Üslupsa bu duygunun kılıfı sadece.
Bu konuda hissi davranmadığına eminsen zaten bu başka bir tartışma konusu olur
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...