Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo

Sequo

Öne çıkan mesajlar

bu arada seko ilk başlarda yaptığın şeyi az çok anlayabilmiş ve patlatıcak biyerde sonucu demiştim ama şu yaptığın salt saçmalamak oldu.

2 satır yazıp bıraksaydın istediğin etkiyi gösterirdi hala da uğraşmazdın. ama hep yaptığın eleştirinin üzerine çıkardın kendini hem inanılmaz antipatik şeyler yazdın.

ninja'ya saldıracak kadar antipatik olmak çok zor.

yine de gelip bunu fırsat bilip para koparmaya çalışan 'kavurma' mı ne veya diğeri soris miydi? katbekat korkunç görünüyor açıkçası. abi insanın yüzü olur biraz bari özel mesaj atın.

bu kadar para odaklı yaşanmasını anlayamıyorum ben.

neden insandan nefret ettiğimi hatırlattığınız için hepinize teşekkür ederim tekrardan.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

bu arada seko ilk başlarda yaptığın şeyi az çok anlayabilmiş ve patlatıcak biyerde sonucu demiştim ama şu yaptığın salt saçmalamak oldu.

2 satır yazıp bıraksaydın istediğin etkiyi gösterirdi hala da uğraşmazdın. ama hep yaptığın eleştirinin üzerine çıkardın kendini hem inanılmaz antipatik şeyler yazdın.

ninja'ya saldıracak kadar antipatik olmak çok zor.

yine de gelip bunu fırsat bilip para koparmaya çalışan 'kavurma' mı ne veya diğeri soris miydi? katbekat korkunç görünüyor açıkçası. abi insanın yüzü olur biraz bari özel mesaj atın.

bu kadar para odaklı yaşanmasını anlayamıyorum ben.

neden insandan nefret ettiğimi hatırlattığınız için hepinize teşekkür ederim tekrardan.

paran neyse vereyim sus :v
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Sequo said:

downwhereiam said:

Sequo said:

Black-ice said:

hayır anlamadım.

sequo foruma geldiğinden beri şu adamı pohpohlamıyın mal mısınız diye yazı yazıyorum. aylar öncesinden böyle postlarımı çıkarabilirim size.
malesef kimse dinlemiyor sequoya "BAŞGANNN yalarım testisini" diye yardırmaya devam ediyor?

sonra bana kızıyorlar, kasma şampiyon geyik yapıoz falan diye hatta.

ve sonra sequo gelip 2 paraya hepiniz nasıl kul köle oldunuz, aslında başından beri herşey planlamıştım. amacım bunu göstermekti diye yazı yazıyor.

ve testis yalayıcısından diğerlerine herkes:
VAAY BAŞKAN; NASIL DA DERSİMİZİ VERDİ BAKIN :)
mı diyorsunuz?

hem eğlendirdi hem ders verdi hem bize paranın değersizliğini gösterdi mi diyorsunuz?

o zaman size tek bir şey diyebilirim.

O da Allah belanızı versin.

Sen çok heycanlı bir çocuksun içinde kıpır kıpır kaynıyor. Ama çok yanlış yöndesin tepkini o kadar saçma dile getiriyorsun ki umursanmıyorsun. Şu sonra bela anman bile o kadar saçmaki.

Gerek var mı? Yada sen bela andın diye bu insanlar ölecek mi.

Hep bunlar telekinezi lol

Yalnız black-ice olayın başından beri senin tepki gösterdiğin durumun tam karşıtı tepkiler verdi.Onunla çatışman olmaması gerekir.O senin gibi düşündüğü için böyle tepki veriyor.Sana karşı üslubunu da kişisel algılamaman gerekir çünkü ; sen burda yarattığın imajdaki adam olmadığını söylüyorsun.O da sadece imaja tepki duyuyor.Gerçekte böyle olmadığına göre çatışma sebebin yok.

Bahsettiğin kişi genelde hakaret dilini kullanıyor. karşıt fikir olman bir kişiye hakaret edebilirsin anlamına gelmez.

Bu çok kalitesizce bir tutumdur. Böyle bir insanla aynı cephede olsam dahil dostum yada mantıklı bir insan olarak kabul edemem.

Benim nacizane görüşüm bu konuda biraz hissi davrandığın.Buraya görgüsüzce para fotoları koyup , kodamanlık taslayan sequo elbette olumsuz duygulara layik biridir.Üslupsa bu duygunun kılıfı sadece.
Bu konuda hissi davranmadığına eminsen zaten bu başka bir tartışma konusu olur

Seni sevmiyor olmam, sırf var olduklarını sergilediğin için sana hakaret etme hakkına sahip olduğum anlamına gelmez.

Bu neye benzer biliyormusun ferrariyi sokağa parkediyorsun. Birisi geliyor vay orospu cocugu diyip arabayı çizip gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Madcat said:

biri bana ekran kartı muhabbetini anlatabilir mi?

Çok kısa ve özet geçerek: Bir adamın ekran kartı karşılığında karakterini satması olayı. Baş roller: Xunn

simdi bu hakaret degil mi? Axedice sama sinirlendiginiz durumu siz olusturuyorsunuz. yanlis yoldasiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Vingthor said:

zararsız yılan lan o. maksimum ısırır ):

O yılan beni ısırırsa erkekliğimin bi kısmını dişlerinin arasında bırakır kaçarım sanırsam.

İşten çıkıyorum gençler, eve varınca mesaj atarım topiğe. Yazmadığım gün bilin ki sequonun hitmanleri gelmiş =/

yok lan alışıyosun küçücük dişi var onunda. kedi ısırması gibi bişey kanatıyo sadece keskin olduğu için. bi kere ısırsa ahahaha bundan mı korkmuşum lan falan dersin. zehirli olmadığı sürece düşünülenin aksine zararsız hayvanlar bunlar.

zaten görünce kaçar veya ölü taklidi yapar zehirsiz yılan. zehirli yılan kaçmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Sequo said:

Madcat said:

Çok kısa ve özet geçerek: Bir adamın ekran kartı karşılığında karakterini satması olayı. Baş roller: Xunn

simdi bu hakaret degil mi? Axedice sama sinirlendiginiz durumu siz olusturuyorsunuz. yanlis yoldasiniz.

Hayır hakaret değil ben o ekran kartının ödemesini yaptığım zaman 'orospum oldun Xunn' dedim ve kendisi bunu kabul etti.

Ekran kartı gelene kadar karakterini bana sattı adam. Ekran kartı eline ulaştığında 'nasıl yedim hırbonun parasını' şeklinde kendini aka çıkarmaya calıştı başarılı olamadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Ne alaka o espriyi başka topicte yaptım burda da yapınca Ninja ondan merakla sordu.

Ayrıca Sequo ya iş fırsatlarını sormanın nesi yalakalık? Sonuçta bilgi almaya çalışıyorum.

yalaka değil. çirkin bir fırsatçılık o kadar alakasız bir topikte bilgi almak için bile olsa araya girip yazmandan bahsediyorum. üzerine sadece bilgi almadın denedin resmen çakar mıyım acaba sekoya bunu falan gibi sanırım. neyse neyden rahatsız olduğumu yazmışım yalakalık falan gibi bi tabir kullanmadan. sen kendin yalakalık yazmışın.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Ninja said:

Sequo said:

Madcat said:

Hayır hakaret değil ben o ekran kartının ödemesini yaptığım zaman 'orospum oldun Xunn' dedim ve kendisi bunu kabul etti.

Ekran kartı gelene kadar karakterini bana sattı adam. Ekran kartı eline ulaştığında 'nasıl yedim hırbonun parasını' şeklinde kendini aka çıkarmaya calıştı başarılı olamadı.

eger bu tavri siz begeniyorsunuz anladigim kadari ile aydinlik gun dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...