Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Akito said:

kami said:

Jim_E_Rustler said:

Parmak dogrultup güldügümüz insanların bunu pozitif alıp ilgiyle sarhoş olmaları çok trajikomik.

Adam ciddi ciddi kendi nickiyle 3rd person topic açmış, top lel.

Hayırdır kardeş işlemcin mi eskidi :(

ahahaha

xunn adamın ...u olmuştun resmen ekran kartı gelene kadar."sonrasında ENAYİDEN PARAYI ALDIM ZAAAA" yapmıştın sequo forumda aktif olmadığı sıralarda.

olgunlaş azıcık ya.

Hala öyle diyorum, keşke herkes sequo gibi olsa. Hakaret edildiginde ekran kartı alsa. O zamanlar daha sempatikti tabi, azıcık ilgi görünce iyice şımarmalar olmuş.

Da senin şu büyük balıkların yakınında yüzersem belki birgün ben de önemli olurum tavrını ne yapıcaz, onu hiç bilmiyorum.

Kimsin lan sen hala bilmiyorum, kim lan bu?
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

Hakikaten olay çok komik.

Sequo; size paranın nasıl insanları köle ettiğini ruhunu sattırdığını kanıtlıycam görevini üstleniyor (fail yöntemlerle) bir hayali kötü kahraman imajı yaratıyor; insanları pis fakirler diye ezen kodoman keko sonradan görmüş. SONRA bu imaja saldıranlara tepki gösteriyor asdfsdf

Amacın ne diye sorarlar yani adama ? Ya da sen gerçekten çizdiğin imajın ta kendisisin ama yakın çevrende bunu gizliyordun asıl şeklini ortaya çıkarttın doğrumu ?

Bir de şöyle bir şey var

Sequo kendisi benim bir lafımla 5 gün aç kalacak su bile içmeyecek adamlarım var dedi.

Bu adamlar bunun babasnın hayrına mı böyle bağlılar? Hayır tabii ki de sebebi patron - işçi ikileminin duygusal bir hal almış ve parayla körüklenmiş örneği.

Sequo burada paraya tapan insanları afişe etmeye çalışıyor, e kendi etrafındakiler? Kendi adamları? Eminim ki etrafında parası için dolanan insanlar vardır. Ama forumda böyle bir konu açıp bunları söylemek ego tatmininden öteye gidemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo

hadi herseyi gectim noyzura ya iyilik yapmak istemissin tamam kendi icinde taktik uydurmussun.

neden simdi bunu burda soyluyorsun?
bir anlami kaldi mi sence?
yapilan yardimlarin boyle anlamsizca dile dokuldugu zaman hic bir degeri yokki

denilenler uzerine kafanda yeni senaryo yazip kilif uydurmussun iste
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

kami said:

görgüsüzsün temalı argümanlar o kadar boş ki.

çekiliş konusu açıyor 100 tl ödüllü, sayfalarca sayılarla dolduruyorsunuz.

sonra sequo çok yeto.

adamı kimse sallamadı da hala gelip burada mı yazıyor. yoo

Elimden geldiğince cevap vermemeye çalışıyorum ama müsadenizle şu posta bir cevap vermek istedim.

Ya arkadaş burada yüzlerce insandan bahsediyoruz, oraya sayı yazan insan mı sonra adama görgüsüzsün dedi sen gelip böyle bir iddia ortaya atabiliyorsun? Sayı yazanlar ayrı bir şey tartışıyor, görgüsüzsün diyenler ayrı bir şey anlatıyor. Sen gelip oraya tepki veren toplam 3 kişi var, önce para gelsin diye sayı yazdılar sonra görgüsüz demeye başladılar gibi bir yorum yapıyorsun.

Rica ediyorum birazcık tahsiliniz varmış gibi argümanlarla gelin tartışma ortamlarına.

ama kami'nin sözünü ettiği türden kişler var, böyle bir konuda onları es geçmek olmaz bence, çünkü kişiliksizliğin önde giden örneği oldular. belki az da olsa hayat dersi alıp, zor da olsa adam olmaya çabalayabilirler. onların yaptığı kaypaklık, geri vites, omurgasızlığın vurgulanmasının hiç bir zararı yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Akito said:

kami said:

Jim_E_Rustler said:

Parmak dogrultup güldügümüz insanların bunu pozitif alıp ilgiyle sarhoş olmaları çok trajikomik.

Adam ciddi ciddi kendi nickiyle 3rd person topic açmış, top lel.

Hayırdır kardeş işlemcin mi eskidi :(

ahahaha

xunn adamın ...u olmuştun resmen ekran kartı gelene kadar."sonrasında ENAYİDEN PARAYI ALDIM ZAAAA" yapmıştın sequo forumda aktif olmadığı sıralarda.

olgunlaş azıcık ya.

Hala öyle diyorum, keşke herkes sequo gibi olsa. Hakaret edildiginde ekran kartı alsa. O zamanlar daha sempatikti tabi, azıcık ilgi görünce iyice şımarmalar olmuş.

Da senin şu büyük balıkların yakınında yüzersem belki birgün ben de önemli olurum tavrını ne yapıcaz, onu hiç bilmiyorum.

Kimsin lan sen hala bilmiyorum, kim lan bu?

Akito senden daha onurlu o kesin.
En azından okul parası için çalışmayı göze alan onurlu namuslu bir delikanlı,ya sen? Git kendini öldür daha iyi ,ciddiyim yani
Sosyal ağlarda paylaş

büyük balıkların yanında yüzmek sadece akıntılardan etkilenmeye neden olur. neden büyük balık benim düşüncemi taşımıyorsa yanında bulunayım. solungacım mı bağlı ? plankton mu verecek bana iş sonunda ?

bir balık sadece büyük olduğu için ondan korkup haterı olmaktansa bedeni düşüncenin akışına bırakmak çok daha iyi.

ve dediğin gibi tanımıyorsun beni, böyle ağır yargılarda bulunmak niye ?
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse arkadaşlar artık çıkıyorum. Arada bir girip okumak isterim forumu güncel konularada bir iki yorum atarım.

Benim için eğlence artık bitti. Hepiniz sağlıcaklı kalın. Kazandığım dostluklar için çok minnettarım hepsi ilede görüşmeye devam edeceğim.

Cuma günü yola çıkıyorum eylül sonuna kadar bodrumdayım. Esh ilede görüşmek isterim bodrumda.

Esh said:

...

Ha bu olaylardan bir ders çıkarmanızı öneririm. Sözde umursamadığınız ve yanlış bulduğunuz şeyler için memeleket meselerini bırakıp 24 saat kilitlenmezsiniz umarım bir daha ki sefere.

Para bu kötü bişey insanın çenesinide yoruyor, karakterinide değiştirebiliyor.

Hepinizi öpüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

SEQUO FTW DİYEREK HALF AGGRO İSTİYORUM HER ZAMANKİ GİBİ

bu sefer yandaşcılıkla suçlayın

@vingthor

öm'ni bekliyorum dfgd

soru: göztepe forumuuna piskletle gidilir mi?

sen çok yanlış işler peşindesin gerçekten. şaka zannediyosun sinirlendiğimi zaten. bu şekilde uğraşılabilir biri zannediyosun beni sanırım. baya yanlış yapıyosun söyliym. hani insanları gülümsetemiyosun bile. ortalama yurdum hıyarından tek farkın paranın olması. gerçekten baya low lvl bi adamsın git başkasıyla uğraşmaya çalış.

herkesin bir şekilde ilgi çekebildiği forumda tauntla bile ilgi çekemez hale geldin o kadar sıradan bir adamsın yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...