Jump to content

downwhereiam

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.876
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

downwhereiam hakkında

 • Rütbe
  downwhereiam

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. downwhereiam

  tinder tarzi applerde tecrubesi olanlar

  Abi İspanya'da sen bir kafede otururken yanına "Selam tanışabilir miyiz?" diye gelip masana oturuyormuş kadınlar. Tinder'dan İspanya'ya bağlan. Uçakla yanına gelir.
 2. downwhereiam

  x yasindayim, baslamak icin cok mu gec?

  Aslında yapmak isterdim ama maddi açıdan düşündüğümde kısa vadede çok cezbedici gelmiyor. Keşke sanatı sanat için yapabileceğimiz bir hayat standartımız olsa. Küçük projelerden sonra yazılım ya da tasarım arasında bir karar verip öyle devam edeceğim. Bir alanda uzmanlaşmak lazım.
 3. downwhereiam

  x yasindayim, baslamak icin cok mu gec?

  Ben de başlıyorum, Sanatsal ve tasarımsal yeteneklerim iyi. Otuz beş-kırk tane resim tablom var. Oyun geliştirmeyi düşünüyorum. Şimdi bunu yapmaya başlamazsam geri kalan hayatım kpss düz memur ya da öğretmen olarak geçecek. Yaş geçtikçe zorlaşıyor işler. 32 yaşında başlıyorum.
 4. downwhereiam

  Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

  3. sezon olursa aksiyon yeniden canlanır umarım. 2. sezon biraz sönük kaldı.
 5. downwhereiam

  Tekrar Merhaba Paticik

  Bu forumdan tanıyorum ama daha sonra Kadıköy'de bir kere gittiğim rastacıda görüp konuşmuştum.
 6. downwhereiam

  Tekrar Merhaba Paticik

  Hoşbulduk abi ^^
 7. downwhereiam

  Tekrar Merhaba Paticik

  Yani komünizmi ateizmle bir olarak görüyorum çünkü devlet politikası ateizm olduğu için siyasal ateizm gibi bir şey bence.
 8. downwhereiam

  Grup - Albüm Tanıtma Köşesi

  Yok tanışmamışız abi, tamam söylerim ^^
 9. downwhereiam

  Tekrar Merhaba Paticik

  Öyle abi, her şeyi çorba yaptım 😄
 10. downwhereiam

  Grup - Albüm Tanıtma Köşesi

  Hadi ya, abi Sarp benim yakın arkadaşım, seni de tanıyorumdur belki, Pendik'te zaman geçirdim baya 😄 Prodüksiyonu zenginleşti yaptığı işlerin.
 11. downwhereiam

  Grup - Albüm Tanıtma Köşesi

  Arkadaşlar, yakın zamanda klibinde aktörlük yaptığım bir müzik grubunu tanıtmak istiyorum. BIPOLAR ARCHITECTURE - Progressive Post Metal Band
 12. downwhereiam

  Tekrar Merhaba Paticik

  komünizmde öz inanç ya da inançsızlık noktası ateizm. Ben de tamamen bilimsel materyalist olarak komünizme baktım. Yani o dönem ateisttim. Komünistler kendi aralarında cemaat ilişkisi kuruyorlar aslında.
 13. downwhereiam

  Tekrar Merhaba Paticik

  yok o değilim, o arkadaşı tanıyorum buradan ama 😄
 14. downwhereiam

  Tekrar Merhaba Paticik

  abi valla müslümanlıktan komünistliğe oradan budizme, şamanizme ve uzaylılara imana kadar geniş bir skala yaşadım sonra yakın zamanda tekrar müslüman oldum 😄
 15. downwhereiam

  Tekrar Merhaba Paticik

  Arkadaşlar 2005'ten beri bu forumu takip ediyorum. Ah ergenlik zamanlarımda ateistlere müslümanlık yapıp linç yemişliğim de oldu. Sonra ben de büyürken olabilecek her varoluşsal süreci yaşaya yaşaya değiştim. Yaş geldi 32. Eski nickim Razien idi, bilmiyorum hatırlayan olur mu. Şifremi unutmuştum. Site de yenilemiyordu, düzelmiş. Seneler sonra tekrar giriş yaptım, nostalji benim için burası. Selam olsun herkese.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...