Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Su ana kadar oyunu 350 saat falan oynadım o yuzden cok verdigim parayı dusunmuyorum. DLC siz bile fena olmayan bir keyif verdi. Bunu kabul edebilirim bu kadar yetti zaten de diyebilirim.

Ama patch notlarında yazan

said:
Please note that you must own the Underground DLC to gain access to this content. This is available on June 28 for Xbox One and PC, and August 2 for PlayStation 4.

Sunu kabul edemiyorum PC oyuncusu olarak bile. Tamam para kazancanız da anladık Microsoftla anlastınız da. Su nasıl bir politikadır ya. Tamam tum sektorler money-driven ama bu sacmalık. Ya x-box exclusive yapsan daha az tepki gosteririm o derece sacma.

Evet bu aylar, seneler onceden belliydi. Ama yine de su patch note u gorunce sinirleniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyununki gibi komuniti bir daha zor.
ilk aylarda bundan daha az fail ile bir sürü AAA mmo patlarken, her patch buglı, exploitli, hackli, her hot fix'ten 5 dk sorna yeni exploitler çıkan bir oyun için iyi sabretti oyuncu kitlesi.
Bence firmanın buna karşılığını verememesi oyuna en büyük darbeyi vurmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

PC'de de Underground gelmiş. Açıkçası ben çok beğendim. Incursion'ların başından beri olması gerektiği gibi olmuş. Semi-random map'ler, random düşmanlar. Alanlar açık ve birden fazla giriş noktası var. Bazı görevler süreli, bazıları kısım kısım süreli. Sürekli bir dinamik hareket var. Sabah 5 tur oynadım solo, 5'inde de öldüm ama hiç sıkılmadım. Wipe yerseniz kaybediyorsunuz, yeni bir operation açmak zorunda kalıyorsunuz. Ayrıca daha operation'ı modifiye eden directive'ler var ki, onları açmadım bile.

Ayrıca loot güzel olmuş, dün Underground'ı açan questi ve tutorial'ı oynadım, 1 yeşil 4 sarı verdi. Sabah 15-20 dk oynadığımda operation'ları fail ettim ama chestten gene sarı buldum kilitli bir oda da.

Açıkçası beni oynayan arkadaşları toplayıp tekrar oynamak için ikna etti şu an. Biraz daha oynayıp tam denemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

underground ile doğru yola girmişler. ayarlanabilir zorluk ve ona göre ödül. random elementler falan.

demin bir tur girdim çıktım da bu oyun adam olmaz. betadan beri yaptığım tespit benim için doğruydu, neyin kafasına girip de aldım bilmiyorum yani.

oyun hala coverdan ateş etmek ve cover'a gelen sonsuz bombaları dodgelamak üzerine. aksi bir şey yapayım dediğin anda instant kill yiyorsun. combatın bu sığlık seviyesinden dolayı moblar bullet spongedan ibaret. vurması zor değil, bombadan kaçması zor değil, 12038128091 tane mermiyi doğru düzgün hareket bile etmeyen target a sokması da zor değil fakat bunların hepsini bir araya getirdiğinde -oyuna göre başarılı olduğunda - ben oyuncu olarak en ufak tatmin hissi almıyor. eğlenceli değil yani. cover'a gir, dufdufduf, bomba geldi roll, dufdufduf, bomba geldi roll, dufdufduf, loot.

başarı hissiyatı sıfır.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyundan beklentin değişik, Dark Souls değil ki bu skill based bir şey olsun. Diablo gibi işte, loot grind. Ben diablo'da da eğer korkunç yüksek bir rift yapmıyorsam birden sekize tuşlara basarak ilerliyorum :D Ha grind'i, loot'ları eğlenceli değil dersin, ona diyecek bir şeyim yok. Yoklukta gidiyor işte, arada D3, arada Van Helsing filan :P
Sosyal ağlarda paylaş

aslında shooter oyunlarında çok temel bir şey aksiyon. Bir shooter zaten D3 ile karşılaştırılıyorsa zaten aksiyonun ne kadar eksik olduğunun bir başka göstergesi. (oynarken eğlendim o ayrı)

Bir de tüm aksiyonun cover'a bağlanması saçma. Cover bir şart değil çeşitlilik olmalıydı o yüzden bıngıldak'a katılıyorum. Oyunu kısırlaştırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Vanquish'in shooter mekanikleriyle ve D3 lootlarıyla bir shooter yapsalar, heralde tüm paramı veririm :D Shooter seviyorsanız mutlaka oynayın derim. Mesela orada da cover var ama neredeyse ölecek duruma gelmedikçe girmiyorsun :D

Cover odaklı olunca mecburen kısıtlı oluyor, birebir aynı sorun Gears of War'da da vardı bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...