Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game Dev Tycoon

moriarty

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

oyunu ilk şu haber ile öğrendim baya güldüm ahahh
http://www.eurogamer.net/articles/2013-04-29-game-dev-tycoon-forces-those-who-pirate-the-game-to-unwittingly-fail-from-piracy

ahah bombaymış bu developerlar nete sahte crackli kopya salmışlar. aklıma yıllar önce oynadığım lotr: return of the king oyunu geldi. hangi karakteri seçersen seç, sana ezik sami veriyordu ve hardda oynayabiliyordun sadece. benim bir arkadaş öyle bitirmişti oyunu lol
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

ahaha, bu kadar duygusal oynadığım tycoon/simulator azdır herhalde.

c64'ün son dönemini, hem 50k hem 100k satıs rekorumu kırdığım oyunla kapattım. 10 10 9 9 skorlar! en yüksek bir 8 gerisi 6-7 görmüş firmam mutlu etti ben. bide little rock games ti şrketin adı, ilk oyundua little rock shooter yaptım, arada medium cıkardıydım sonunda large rock shooter space simulation serimle...

bildiğin mutlu etti oyun benı la.

abi aynen yaptığım bütün oyunlara eski oyun isimlerini veriyorum
wing commander ve discworld kurtardı beni mesela

discworld hele 10-10-10-9 ile böyle 5 hafta falan 1. sıradaydı nasıl para kaldırdım haddi hesabı yok

NES den itibaren de final fantasy yapmaya başladım iyi geliyor onlardan. direk böyle full son teknolojiyi researchleyip tech demo gibi çıkarıyorum pısdnefjds
Sosyal ağlarda paylaş

win8 store'dan aldım ben, steam'de çıkınca key de gönderecekler. makul gayet.

yani bir random'lık var evet, olması çok kötü de değil aslında çünkü banko aynı formül garanti iş yapmıyor. post-apo rpg serisi yapıyordum üçüncüde patladı, tabii motoru upgrade edemedim o da var ehueh
arcane said:

bu oyun x senedir var cep telefonlarında falan niye şimdi böyle patlama oldu ki

cevabını vermişsin. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

steam'e gelince çoşar bu oyun. inşallah bu oynadğımız alpha /beta gibi birşeydir çünkü oyunun ucunu açık bırakırlarsa süper olur. mesela bölgeleri pazar pazar ayırsalar. (eu,na, çin vb.) f2p oyun yapıp shop eklenmeli, exp ve dlc desteği verilmeli. çok iyi çıkan bir exp oyunun satışını artırmalı falan... grafiklere falan gerek yok sadece text olsa bile yeter...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Eklenir onlar bence. Zaten oyun bitmiyor 20 yil gecince, devam edebiliyorsun.

Ama orta seviye oyunlarda bir tutunamadim ben. 10-9-8 filan aliyorum ama harcadigimdan fazlasini kazanamiyorum. Birazdan tekrar baslayip iki-uc kisi kalarak small oyunlara devam etmeyi deneyecegim ps1 cikana kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...