Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game Dev Tycoon

moriarty

Öne çıkan mesajlar

2.ofiste bi ara bocaladım borç para falan aldım sonra publisher işi yapıp para işini halledince yeni motor çaktım 600klık.Ardından playstationa ilk Devil May Cry oyunuma sequel 2.sini yaptım.9.75 aldı.15.5m para geldi.Napsam genemi motor yenilesem?.Ps2 çıkıyo zaten.3.sequelide ona patlatırım.

Fantasy-action/rpg
medieval-action
vampire-rpg

en tutan oyun tarzları oldu.

arada da sırf para kazandırcağı kesin diye yarış-futbol bişey yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

belli bir çizgi tutturunca ondan çok ayrılmayın derim. adventure rpg, strateji simulation filan 4-5 franchise yaratıp onlara sequel devam ettim bir noktadan sonra. arada konsola 2-3 oyun yapmaya çalıştım, infilak ettiler resmen. çizgiden çok şaşmamak lazım, bilizort gibi 3 oyunu çevirip çevirip koymak lazım, konsola ghost çıkarma planlarını iptal etmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Oyuna kötü diyen fiyatına ve harcattığı zamana baksın ama. Bİr hafta böyle oynarsam - ki daha fazla oynarım - fazlasıyla hak eder o ücreti. AAA oyun değil yani, içinde her şey olarak.

kötü diyen olmadı. overhyped, overrated diyen oldu.

güzel ama olması gerekenden uzak. muhteşem bir tycoon oyunu çıkabilirdi diyoruz yani. ama şu anda browser oyunu havası veriyor.

parasına bakmıyorum bu arada evet ucuz ama oyundaki detaylar, oyunun gidişatına pek etki etmiyormuş gibi sanki olaylar random gelişiyor gibi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

developerların crackle patlayan var mı lan burada ahahh

valla bende 2.binadayken çıktı korsan olayı.publisher oyunları gene satıp az buçuk kar getiriyoda kendi yaptığım 3-4 seriden Devil May Cry serim hariç geri kalan hepsi patladı.ne fanı kaldı ne bişeyi oyunların.1 er milyon zarar ettiğim seriler oldu 7-8 lik oyunlar olmasına rağmen.

Devil May Cry serisinin 4. oyununda publishersız 6.5milyon kopya satıp 71 milyon dolar kaldırdım korsana rağmen yeni binaya çıktım ama ahah

Demekki iyi oyun yapınca her türlü satılıyomuş sdfs.
Oyun moturunu çok zaman geçirmeden güncellemek lazım sequel yapmadan önce özellikle.

piracy olayıda oyunu hardda oynuyomuş etkisi yaptı sadece lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...