Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

biolojide kendini yenileme, ilkellik göstergesidir. kertenkelelerin kuyruğu koptuğunda, sadece yeni bir kuyruk kopar. ama bir solucanı parçalara ayır, ortaya daha fazla solucan çıkar. titanların akılsız ilkel canlılar olması, kendilerini regan etmelerini mantıklı kılıyor. aynı şey bleach'tede var. ilkel bir yapıya sahip hollow'lar kendilerini yenileyebilirlerken, şinigami'ler aynı yeteneğe sahip değiller.(tabi manyak bir bilim adamı değilse)

o yabancı forumdaki adam iyi sallamış. insanların dik durabilmelerinin nedeni, boylarından değil, omurgalarının s şeklinde olmasıdır. bu kadar bilimsel açıklamadan sonra, animeyi gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. yalnız fantezi dünyasında bilimsellik aramanın mantığını daha keşfedemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mangayı takip ediyor olmama rağmen animesini de hiç kaçırmıyorum çok iyi yapıyorlar flashback sahnesi falan da çok güzel olmuş. Soundtrack zaten çok çok iyi.

Mangayı okumamış olan açmasın, açarsa pişmanlık fayda etmez

Bu bölüm Mikasa'nın fight sahnesinde titanlara benzer reaksiyonlar vardı + Dr. Jaeger'in deneylerinin doğasını da 3 aşağı 5 yukarı biliyoruz Mikasa'yı çocukluktan beri gördüğü düşünülürse Mikasa'nın da titan olabilmesi veya titana benzer özellikler taşıması ihtimali var.

Sosyal ağlarda paylaş

Mikasa en iyi <3
Bölüm de çok iyiydi.

Eren de fena değilmiş gerçi, boş beleş ergen rage i diyip angsty teen diyip geçtik ama arkada 2 leşi varmış elemanın. Gözüme girdi bir parça(tabi bu ölsün de kurtulalım görüşümü değiştirmiyor).

Sam said:

6

"şonen bu, eren illa canlanacak ve canlanınca droplayacaz" diyenler vardı yabancı forumlarda, gidip ne yazmışlar bakayım ehueh

vay anasını, üzüleceğimi sanmazdım çocuğa ama üzüldüm yani. kesin gitti. mikasa turboya takar artık.

Yok abi bişey olmaz. Eren is more special than you ya bağlarlar yine de ölmez. En kötü ihtimal titan onu sindirmeden sıçmışa filan getirirler yani. 5. bölümden protagonisti sileceklerini sanmıyorum(keyword: shounen).

Olsa efsane olurdu. Ama o kadar büyük beklentilerim yok :p Benim de gönlümden geçen Mikasa nın başrole geçmesi, Eren in de kenara atılması tabi. Ama yok, kesin revolving door afterlife ı vuracaklar ağzımızın ortasına ^_^

Canlansa da droplamam gerçi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...