Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

manga spoiler muhtemelen ilerki 2-3 bölüm için

Eren titana dönüşebiliyor tam olarak bilinci yerinde değil (bu problemin üstesinden gelecek ama) Kendisini yiyen titanın içinde dönüşüp onu yarıp çıkacak. Titana dönüşmek bütün yaraların regen olmasına sebep oluyor, kolu bacağı kaybetmeyecek yani. Ordu vs. Eren'i pek kucaklamayacaklar, en azından başlarda. Eren'in neden titana dönüşebildiği ilerde açıklanacak.

daha da ilerisi için spoiler

Yalnız sırf seriye flame yapmayın diye söylüyorum Eren o kadar da özel değil (bir Sasuke değil yani) titana dönüşebilen başka insanlarda var ama bunlar düşman (veya en azından şuan için, amaçlarını bilmiyoruz) hatta ve hatta

manga son chapterları

armored titan ve collosal titan da Eren gibi ordudan adamlar. Tanıyorsunuz o yüzden isim vermiyorum. Üstelik 4chan'da monkey trouble dediğimiz titana benzeyen, titan olmayan ve konuşabilen titanımsı komutan/boss gibi birşey var. Şuan amacını bilmiyoruz.

İlk spoilerdan sonraki spoilerları açan arkadaşlar seriden alacakları keyifin en az %50 azalmasını göze alarak açsınlar. İlk spoiler'ı açarsanız da bundan sonraki birkaç bölüm gider. Burdaki spoilerları okuyacağınıza gidin mangadan bakın bence. Sırf insanların kendi kendilerine zarar vermeleri hoşuma gittiği için spoilerları yazdım.

İnsanlığın spoilerlar ile testi başlasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...