Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam winter sale

OsManiaC

Öne çıkan mesajlar

beyler italyadayım 3 aydır fln. geldiğimden beri steam bi euro oluo bi dolar. şimdi de cüzdanımda 13 dolar var refunddan gelen, saleden bunla oyun alim diyorum ama birimler uyuşmuo bütün oyunların günlerdir euro gözükeceği tuttu.

böyle bir durumda ne yapılacağını bilen var mı acaba? arada dolar olurdu alırken fln check outta olurdu bazen ama hiç olmuor şuan :/
Sosyal ağlarda paylaş

tropico 3 ile 4 arasında bi fark göremedim pek

rollercoaster falan gelmiş bi işte.sandbox oynadıgım için mi acaba.senaryo mu oynayayım

hani fakirlere eziyet yüksek kira az maaş ile para bastım sdfs.herşeyi yapmıştım artık şehire.askerlerin maaşı fulledim dizdiz armoryleri falan.rebelleri bastırdık devamlı.

ha bide hükümeti protesto eden vatandaşları göremiyorum ya haritada.normalde öldürtüodum ama hükümet binasının oralarda protesto göremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Protesto eden olursa yazı çıkıp haber veriyor zaten. Yazıya tıklayınca yerini görebiliyorsun. Ek pakedi biraz daha eğlenceli. Dandik çiftliklerle falan başlayıp ziggurat dikiyorsun. Görevlerde eğlenceli şeyler oluyor. 3'le arasında pek fark yok ama işte 3ü oynamaktansa 4ü oynarsın daha iyi. Eksiği yok sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

AscAnsio said:

Oooo, bugünün indirimleri de güzel... The Witcher 2, uzun zamandır %60'taydı, %75 olmuş indirim. GTA Franchise de alınır. IV'ün The Complete Edition'u için sabrediyordum ne kadar zamandır.

hey dostum seni uzun zamandır takip ediyorum. senin gerçekten ciddi bir bağımlılık sorunun var, anlıyor musun?

parana yazık bu kadar oyunu cidden oynamıyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...