Jump to content

OsManiaC

=o=
 • Mesaj sayısı

  948
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

OsManiaC hakkında

 • Rütbe
  OsManiaC

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. OsManiaC

  Destiny 2

  Unpacking 45 dk sürdü. Sabır dedim bekledim bu sefer signing in de kaldı oyun defalarca giremedim. Forumlarda steam friend listen 250-300 olmalı max diyor.
 2. OsManiaC

  Call of Duty: Modern Warfare (2019)

  oyun arapça bende ya suriye mode on
 3. OsManiaC

  Avadon: The Black Fortress (izometrik-RPG)

  Konuyu açalı 8 sekiz sene olmuş 😄 hey gidi hey
 4. OsManiaC

  Elder Scrolls Online #3

  Oyunda sadece iki tane server var, Amerika megaserver ve EU megaserver diye. Steam,bethesda üzerinden ve macden alanlar birlikte US veya EU serverlarda oynayabiliyor. Crownları hatırlamıyorum ama EUda kazandığım crown crateler ve digital edition içerikleri US de girdiğim zaman da çıkıyordu. US yaşıyorsan EU oynama. EU serverı US için beta test gibi kullanıyorlar. İkinci sınıf muamele görüyorsun. Steam ortalama 3 ayda bir login krizi çıkartır 4-5 saate düzeltiyorlar, ben steamden aldım accountlarımın hepsini. Şuan beleş gir direkt farkı kendin hisset, elder scrolls sever birisiysen gözün kapalı alırsın
 5. OsManiaC

  Call of Duty: Modern Warfare (2019)

  60 euro biraz fazla, bilmiyorum ne yapacağız
 6. OsManiaC

  Elder Scrolls Online #3

  Şu pazar akşamı PC-EU da yaşanan olay artık beni son evreye getirdi. The Argonian Kebab, The Argonian Steak ve The Argonian BBQ guildleri bana ait. Büyük olasılıkla guild işinden elimi ayağımı çekeceğim oyuna bakacağım sadece.
 7. OsManiaC

  Elder Scrolls Online #3

  29,99 $ fiyat ama steamstoreda 39,99$ karşılığı 150 TL, bir terslik var sanki
 8. OsManiaC

  Hard Reset

  instagib yapcam da yarın bundleda olur bu
 9. OsManiaC

  COD: Infinite Warfare + COD: MW Remastered

  nasıl kimse major tom Space Odditydan bahsetmez ya ;_:
 10. OsManiaC

  Dawn of War 3 (ooooyeeaahhhh)

  böyle trailerları yapıyorlar sonra hayvan gibi atmosfer bekliyorsun severim onları ben çok ayıp ediyorlar. Heralde mech commander 2 den sonra en epic shit bu oldu benim için. Gerçi old republiclerin de güzel. Oyun yapmayıp böyle filmler yapsınlar ya.
 11. OsManiaC

  Fallout 4 #3

  49. levelım ve daha nick valentineı bulmadım, survive olayını sevmedim. save etmeme olayını her zaman gereksiz bulmuşumdur zaten. Ne yani böyle mi oyun zor oluyor? season pass var zaten diğer dlc leri de bekleyeceğim 3-4 ay sonra tekrar kaldığımız yerden başlarız artık.
 12. OsManiaC

  Space Hulk: Deathwing

  yayınlansın artık co-op oyun yok oynayacak.
 13. OsManiaC

  PC Gaming #2

  hype yok mu hype
 14. OsManiaC

  lore'u notlarla öğrenmek

  hayal gücümü lsd kazanına sokan bana travma yaşatıp yeni oyunlardan nefret etmemi sağlayan olay fallout da arka planda desert wind çalarken yerdeki taşa sağ click yapıp bu ne demekti. City of the Dead çalarken necropolisi kafamda gerçekmiş gibi yaşatmaktı. Brother of steel için ilk başvurumda glowa giderken onu oraya mı gönderiyorlar !!! lafı üzerine evet plan yapmam lazım hazırlıklı olmam gerek demekti shady sands ilk gördüğümde second chance sunulmuş insanların bir felaket sonrası nasıl hayata tutunabildiklerini yaşamın nasıl devam ettiğini fark etmemdi. VATS (lamer versiyon olmayan) ilk gördüğümde burada nasıl bir canilik yapıyorlar ya da acaba master haklı mı? insanlık cidden kötü mü diyebilmemdi. Vault 8 i ilk gördüğümde all-clear mı? nasıl yani? diye kafayı yememdi. O anlarda kafamda kurduğum wasteland kurgusunun, bana zorla dayatılmak istenen failout 3,new vegas ve failout 4 kurguları ile alakası yoktu. https://www.youtube.com/watch?v=vGyB093QOIo
 15. OsManiaC

  Counter-Strike: Global Offensive #7

  direkt sattım 299 a
×
×
 • Yeni Oluştur...