Jump to content

Mighty_THoR

=o=
 • Mesaj sayısı

  6.221
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mighty_THoR hakkında

 • Rütbe
  Mighty_THoR

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Mighty_THoR

  Satılık MONSTER® Q72P170HM01 17.3" 2 . El

  bu fiyat aralığında birileri soruyordu geçen gün hatta piyasadaki en kötü aletleri sıralamayı becermişti onu bul bence. oymanq arıyormuş
 2. Mighty_THoR

  Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

  İki kat loca yapacaz diye üst tribünün içine etmiş olmaları çok kötü.
 3. Mighty_THoR

  Mal ev sahibi vol.99262671

  çok drama yarattınız, kira hukukunu hiç sevmesem de (ve kafam pek basmasa da) bir el atayım. Not: enflasyon dediğim yerde tefe tüfe üfe her ne boksa onu anlayın 1000 tl kira bedeliyle 01.04.2014 tarihinde ev kiraladın. 01.04.2015 tarihinde enflasyon oranında zam yapman lazım ama nisan ayına ilişkin oranlar mayıs ayında açıklandığı için nisan ayını eski kira mayıs ayını yeni kira+ nisan farkı olarak yatıracaksın burada ev sahibi zam yapmamış, tarafların karşılıklı iradesi ile 2015 yılı kira dönemi için zam yapılmamasına karar verildi denilip üstüne yatılabilir. 01.04.2016 yeni kira dönemi enflasyon oranında zam yapman gerekiyor. Ev sahibi bunun üzerinde bir bedel talep etse de ödemek zorunda değilsin senin yükümlülüğün sözleşmede belirli oranlarda zam yapmak Ev sahibi ne yapabilir, muadil konutlar ve çevrede gerçekleşen değer artışlarını ileri sürerek mahkemeye başvurmak vasıtası ile güncel kirayı tespit(bunun daha caf caflı bir terimi var)ettirebilir o zaman mahkemece belirli meblağı ödersin ama ondan sonrada bir daha 4 yıl boyunca benzer bir dava açılamaz.
 4. Mighty_THoR

  [Satılık] Oyun bilgisayarı

  Güzel makine, insanlar böyle makineleri sattığı zaman üzülüyorum.
 5. @axedice Kalmak için çok zor bir durum ama krizin ortasında iş değiştirmek ve değiştirdiğin işte tutunmakta zor, zor durum.
 6. Mighty_THoR

  İş bulmadan işten çıkmak

  Dava tecrüben yok icra tecrüben yok, sözleşme tecrüben yok, iyi kötü bir şirkette vakit geçirmişsin ama faydalanamamışsın. Bunları düşününce işini tut. Piyasa kötü junior lığın kalmamış ama senior da değilsin ya sen maaşı beğenmiyeceksin ya da maaş veren seni beğenmeyecek. Öte yandan büro açmak çok kolay döndürmek artık imkansıza yakın, böyle her ay sana iş paslayacak amcan enişten anan baban yoksa, vakit kaybettiğinle kalırsın. Bir de piyasayı iyi okumak gerekir. Yabancı tandanslı bir bürodan şirkete geçmek kolaydır ama bir şirketten böyle bürolara geçiş çok nadirdir. İkisinin işleyişi ve gereklileri birbirinden çok farlıdır dolayısıyla bürolar ancak birlikte iş yaptıkları katma değer katacağına emin oldukları insanları nadir de olsa şirketlerden transfer etme yoluna giderler. İşsizken iş aramak çok büyük bir eksi olduğu gibi yeni düzen senin iş araman değil head hunterların seni bulması üzerine kurulu onlar için de bir firma tarafından her ay maaş almaya layık görülmek önemli bir kriter. çok karışık oldu kısaca kır kıçını otur CV ni geliştirip insanlarla tanışmanın yollarını ara.
 7. Mighty_THoR

  Football Manager 2016

  15 ile 16 arasında fark var mı?
 8. Mighty_THoR

  Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

  franco gitmedi mi?
 9. Mighty_THoR

  Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

  Allah aşkına ersanın arkasından da üzülmeyelim en iyi ihtimalle ikinci sınıf bir stoperdi, hatta fenerbahçe maçında bin kere hak ettiği kırmızıyı görseydi çoktan kovulmuştu.
 10. Mighty_THoR

  Laminant Mutfak Dolabı Kapağı

  ne oldu çok mu hızlı gidiyorum.
 11. Mighty_THoR

  Laminant Mutfak Dolabı Kapağı

  santim yaz olm ozaman mm ne :)
 12. Mighty_THoR

  o ses türkiye - tamay özaltun

  Ben burada tamayın kileri dinledim dün akşamda son 3 e kalan yarışmacıları dinledim kalanlar hakkında bir fikrim yok, son 3 e kalanlar arasında en kötü söyleyen oydu. Kürt mürt bilmem gökhan olmasa sittiğin sene kazanamazdı.
 13. Mighty_THoR

  o ses türkiye - tamay özaltun

  Birinci olanın ağzından çıkan birşey anlaşılmıyor anıra anıra dolandı ortada ne şekilde kazandığı belli.
 14. Mighty_THoR

  Yurtdışı deniz tatili

  Halkidiki, yakin ucuz her koyunda bir omur gecer
×
×
 • Yeni Oluştur...