Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

Red said:

abi tamamda kılıçla milleti kesipte uzuvların kopmaması savaşa aykırı resmen sdfs. chivalry daha arcade diye mb'nin ordan alacak dersleri olmadığını göstermiyor.

ben oyunun singılını oynamıyorum zaten pek.oralara bişi diyemem ama multi'de kesinlikle olmalı bunlar. ben siege oynuyorum hala zhg serverında. mb multisi hala çok iyi ama çok çok daha iyi olabilir.

kaleler biraz daha büyütülüp farklı cepheler yaratılmalı. herkes göt göte aynı yerde spawn oluyor. şu oyun min 40v40 oynanmalı zaten.

chivalry'nin defend the king olayı falan iyiydi. bu tarz şeyler olmalı mb'de de. kızgın yağlı savunma vs.

tam tersine kılıça uzuv koparmak savaşa aykırı, al bir kılıç salla chainmail'e bakalım ne oluyor. gelip buraya yazarsın ehu.

chivalry tam böyle olmaması gereken herkesin birleştirilip vücut bulmuş hali, onu isteyenler onu oynasın işte hiç dokunmalarına gerek yok m&b'ye. her zevkin oyunu ayrı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
NolaxThensbane said:

Suark said:

aha demın dedımdı xunn a

rts ogelerı olsa bıraz, kale falan aldıktan sonra rts gıbı kullanabilsek falan.

kesinlikle!

krallığını kuruyorsun emrah koş kaleyi kapıyorlar emrah koş köyü bastılar. lordlar dandik bilader krallık kurulduktan sonra eli ayağı çekmek lazım

500 saat oynayip hayvani levellara cikardigin companion yoksa, mevcut lordlardan yanina cekip krallik kurmak lazim. yoksa aynen boyle oluyor olay.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...