Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

PastorOfMuppets said:

Warband şahane oyun, tüfengli bir oyunun varlıgını kabul bile etmiyoruz.

ev arkadaşım mount and blade sevdiğimi biliyodu, bi gün eve geldi kanka bi sürprizim var diye, fire and hedehöde almış işte o tüfekli iğrenç oyunu. hemen oracıkta üzerine asit döküp erimesini izledim. sonra oyunu kurdum ama pek sevmedim
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi benim bi arkadaşın arkadaşı taleworlds'te çalışıyormuş benim, oha harbimi lan deyip adamı arattım "ABİ SINGLEDAKİ MAPLİ OYNANIŞI MULTİDE İSTİYORUZ" dedirttim, henüz multiplayerı yazmaya başlamamışlar bile. tek sızdırabildiğim bilgi bu oldu. ama bu ne demek? multi olacak demek. o da bişeydir.
Sosyal ağlarda paylaş

O bariz zaten düdük, mount and blade olsa multisi olmasa neme yarar.

Hala gördüğüm en güzel combat mekanigine sahip oyun, bunun skalasını biraz büyültüm, oyunun overall kalitesini arttırsalar paraya doyamayacaklar da, hep bi türk sınırlı iş yapması var.

Ve ciddi ciddi lag durumlarına müdahale lazım, yabancı herhangi bir serverda oynamayı imkansız hale getiriyor lag.

He shield-fag'sen oynarsın tabi lol block diye de two handerlar direk tükendi.
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi zırhla bile iki crossbow oku yediğin zaman aynı şeyleri söylediğini düşünmüyorum eğer tabii arrowproof'un %99 değilse, ki ben milyon kez bu sebeple kaybettim multileri.

Tüfekli oyunda kalkan almaya zaten gerek yok bu arada, Fire & Sword için geçerli değil bu yüzden söylediğim. Ateşli silahları pek samimi bulmuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

PastorOfMuppets said:

Kalkan gerçekten lamer işi. Böyle bir swing/block sistemi olan oyunda eline kalkan almak "Selam ben yetemiyorum, bana easy mode verin saga tusa basılı tutup arada sol tuş spamleyeyim herkesi keserim" demek.

ahah kalkanlılara sinirlenilmiş burda. en zor yolla oynamak gibi zorunluluk varsa cıbıl cıbıl elinde sopayla saldır millete
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...