Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

ben oyunu bırakalı 2 ay falan oldu sanırım. o zaman "hop" a çözüm gelecekti, cooldown koyacaklardı. o zaman hack için anti hacking sistem gelmiş 80% accuracy ile detect eder olmuşlardı...

geçelim bunları. hack'e başından beri bir şeyler yapıldığına inanmadığımı defalarca yazmıştım, çünkü azalma falan yok. hop'a bu kadar zamandır bir çözüm gelmemesi adamların koyverdiğinin göstergesi kanımca. vur-kaç yapacaklar gibime geliyor.

ayrıca steam bir mağaza olmaktan çok öte oyun dünyası için. bir gaming portalı. "mağaza" deyip geçemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

tablayıp adam seçip, 1 2 3 spamlamak daha bi pvp

:D:D hakkaten şu pvp mantığını cözebilmiş değilim.RRa nında dediği gibi Pvp si dark age of camelotunkine çok benziyor. Onda da Sabır çok önemliydi Sabır ve taktik ile birlikte zeka. O yüzden ben de çok sevdim pvpsini.Hatta yani sabırsızlığım yüzünden öldüm dedim kesinlikle sabırlı olmalıyım diye. 3 kişi geliyordu son 16 mermi ile amelelik edip gördüğüm gibi sıktım onlar görmedi bile beni birde ne göreyim yanımda zombi varmış silah sesine geldiler öldürdüler beni.15 25 35 dolar kesinlikle değer.
Marty said:

orda guzel silahlar olabiliyo ya. sadece helikopterin dibine bakip gecmeyin bu arada, bu calilar falan daha bi yogun oldu iyice gormek zor oldu ama etrafa da bakin. helikopterin 3,4 metre mesafesinde yerde de oluyo silah.

Çalıların yoğun olması sanırım grafikleri arttırmandan. Low oynuyorum ben ilerdeki çalılıklar gidiyor milleti daha iyi görüyom :D
Sosyal ağlarda paylaş

Şu Gamespy'daki röportajı okuyunca bu oyunu aldığıma hiçbir oyunu aldığıma pişman olmadığım kadar pişman oldum. Gerçi ben Steam'den değil, 2 ay önce oyunun kendi sitesinden aldım. Ama böyle yüzsüz, şark kurnazı, insanları göz göre göre dolandıran bir tipin başında olduğu işten hayır gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Update: In response to Kotaku's request for comment, Valve issued the following statement:

From time to time a mistake can be made and one was made by prematurely issuing a copy of War Z for sale via Steam. We apologize for this and have temporary removed the sale offering of the title until we have time to work with the developer and have confidence in a new build. Those who purchase the game and wish to continue playing it via Steam may do so. Those who purchased the title via Steam and are unhappy with what they received may seek a refund by creating a ticket at our support site here.
Sosyal ağlarda paylaş

ondan sonra russians dediğinde racist diyorlar. rus'un yaptığı hiçbir şeye şaşırmıyorum arkadaş. yarım yamalak oyunu deli gibi satmışsın, aylardır hiçbir şey geliştirmeden daha da çok satmışsın. hedeflediğin rakamların kat ve kat üzerine çıkmışsın. oyuncular seni desteklemiş, bu parayı takımını geliştirmek ve oyunu daha iyi bir hale getirip güzelce launch etmek için kullan di mi? ama hayır, hadi steam'e de release olmuş bir oyun gibi verelim, yanlış bilgi verelim, oyunla alakası olmayan ss'ler koyalım, daha çok satalım.

yaptıklarının en ufak mantıklı bir açıklaması yok. russian all the way down.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Fakko'nun kesinlikle staff ile akrabalığı var.

ne alaka lan :D asdfa aman allah korusun Rus olcağıma öleyim.

Harbiden Dotada bezdirdi beni ruslar kendilerinden resmen racist takılıyorum dotada ben vallaha beğendim oyunu ya. hiç yada ağır farketmez nası gelişiyorsa gelişsin bu oyunun lootu açlığı susuzluğu olduğu sürece oynarım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Var ya lanetleyecem sizi şimdi.Ömür billah düzelemeyeceksiniz.

Hem burada sordum yaw bunun forumlarında , millet hackten bahsediyor gırla gidiyormuş, varmı bu olaylar ?
Almaya değer mi ?
Yok bitti, azaldı al, oynarsın aslan gibi dediniz beni de kandırdınız la.

Var ya 15 dolar verdim , baksan 26 lira para, bara gitsem 3 bira parası ama içime oturdu la şimdi.
Tam Vaporware oldu oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

ben verdiğim 25 dolar kadar eğlendim bugüne kadar valla dolandırmış olsalar kaç yazar :P nelere veriyoruz o parayı hergün

züğürt tesellisi diye buna diyoruz işte.

ben 20 dolar verdim, 4-5 gün eğlendim. 1 ay bile eğlenmiş olsam şu duruma getirildikten sonra o 20 doları hiçbir zaman haketmiş olmuyor malesef. "ben eğlendiğime bakarım" demek, iç rahatlatmaktan başka bişey değil. çünkü ben 20 doları o vaatlere verdim. 5-10 gün eğleneyim diye değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca tekrarlayayım, WarZ accountum satılıktır. hatta şöyle bi teklifte bulunuyorum; 21 aralıkta Sony Online, 3x station cash kampanyası yapıyor. oradan 10 dolara 3000 station cash karşılığı accountumu veririm. global inventory'de bikaç silah falan da var.

ya da 10 dolara satıyorum işte ya ne uzatmışım gereksiz sfkdjk
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Var ya lanetleyecem sizi şimdi.Ömür billah düzelemeyeceksiniz.

Hem burada sordum yaw bunun forumlarında , millet hackten bahsediyor gırla gidiyormuş, varmı bu olaylar ?
Almaya değer mi ?
Yok bitti, azaldı al, oynarsın aslan gibi dediniz beni de kandırdınız la.

Var ya 15 dolar verdim , baksan 26 lira para, bara gitsem 3 bira parası ama içime oturdu la şimdi.
Tam Vaporware oldu oyun.

bendim o ne desen haklısın tamam vur hadi bekliyorum >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

bi umut oyunu düzeltirler diye refund etmeyeyim diyordum 15$ a aldım zaten de bu olaydan sonra cidden adamlar kaçabilir yerlerinde olmak istemezdim. bende mi dispute açsam bu steam olayından sonra %100 refund alırım asdf.

abi bu ne lol. sergey bizi vote'layın demiş sonuç bu. http://www.metacritic.com/game/pc/the-war-z
bu arada oyunun mapi 10km^2 miş. 400 square kilometers'dı hani.
warz forumları şahane şuanda. adamlar forbes'a çıktı. cash grab, scam diyorlar. http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/12/19/allegations-of-false-advertising-hound-the-war-z-release-on-steam/
abi bu arada bu warinc'de sergeyinmiş bi adam niye iki tane indie oyun şirketi kurarki.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

BioHazarD said:

ben verdiğim 25 dolar kadar eğlendim bugüne kadar valla dolandırmış olsalar kaç yazar :P nelere veriyoruz o parayı hergün

züğürt tesellisi diye buna diyoruz işte.

ben 20 dolar verdim, 4-5 gün eğlendim. 1 ay bile eğlenmiş olsam şu duruma getirildikten sonra o 20 doları hiçbir zaman haketmiş olmuyor malesef. "ben eğlendiğime bakarım" demek, iç rahatlatmaktan başka bişey değil. çünkü ben 20 doları o vaatlere verdim. 5-10 gün eğleneyim diye değil.

hak ettiler demiyorum ki. amerikan coniler muhtemelen class action lawsuit çakarlar zaten. ben anca tüm serverlar kapanır oyun komple biterse refund alırım. şuanki hali rahatsız etmiyo beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...