Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

aciklayacak kadar bilmiyorum. IP'nin nereden hopladigi pingi etkileyebiliyor. onceki sayfalarda vardi IP degistirerek pingi duzeltme hikayem. her zaman ise yaramiyor tabii.

mesela su an aradigimda ariza nedeniyle yavaslama oldugunu, uzerinde calisiyor olduklarini soyledi bant kaydinda.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT mantıken konuşuyorum konu hakkında bilgim yok zaten.

Şöyle diyorum

İP numaran resetlenince sana başka bir numara veriyor başka bir olayı yok işte ip kimlğin sadece, birisine bağlanmak server'a bağlanmak sana bağlanmaları için kullandıkları sayısal değer.

Böyle reset atınca hattın bağlantın falan değişmiyor yani sadece ip no değişiyor.

Varsa kitabı bilgisi olan söylesin öğrenelim hepimiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
bu heriflerde neden düzgün bir akk yok illa kotan dolunca 0.5tl ödersin pampa modeli var? bir tek ben mi rahatsız oluyorum bu durumdan anlamıyorum ki mütemadiyen 15günde bir arayıp yeni tarife değişikliği sunuyorlar ama temelde hepsi aynı şekilde xx gb kota sonrası GG sokacağız gigabyte başına 1 lira diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

yo öyle birsey yok gayet akk sistemi var işte kota dusunce hız dusuyor.

abi günaydın

o dediğin akk hizmeti sadece mevcut paketlerde var yeni paket alan yada paketini değiştirirsen GG direk seni de kotalı listesine alıyor µh dediği gibi hemen oturtuyorlar kucağa

resmen 90'ların türkiyesine reroll yaptık internette tek farkı hızımız yüksek

yani hem hızını aşağı düşürüyor hemde kotalı
bende var 25mbps yeni değiştirsem 24 verip hızımı akk ile 8mb düşürecekler 25 16mb çünkü

resmen elimdeki avantajı mevcut durumdan daha kötü tarifelerle değiştirmem için her yolu deniyor uydunet çünkü daha iyi bir opsiyonu yok!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...