Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

sabit ip muhabbetine ayar oluyorum ben de uydunetin. diğer isp'lerde de olan bir şey mi (yasa falan mı var bir süredir) yoksa sadece uydunete özgü mü bilmiyorum. illa telefonla müşteri hizmetlerine ip değiştirin demek gerekiyor. bu akşam kaç kere aradım mh de cevap vermiyor telefon açılıyor ses yok. sinir ettiler
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

50 ama daha az AKN'sı olana geç. ben 50-150 kullanıyorum, ayın 17-20'si arası geçiyorum kotayı, sonra da 16mbit gayet yetiyor. anca steam'den oyun veya bluray film falan olunca "pfff 50 olsaydı" diyorsun ki, o da çok da fifi yani.

he tabi varsa 50-150 gibi bi paket, bayadır bakmadım.

teledünya ile birlikte kullanıyorum, paket sayısını baya azaltmışlar ya

http://www.turksatinternet.net/internet-kampanyalari.html
Sosyal ağlarda paylaş

bostancı civarında kullanan var mı? bir arkadaşım yeni taşındı bostancı'ya ve ttnet'in fiber hizmeti yokmuş sokakta. 50 mbit 150 gb akk'li ttnet'e geçecekti ancak uydunet geldi aklımıza son anda.

bildiğim kadarıyla farklı bölgelerde farklı hizmet standartları var bunların. bi yerde çok memnunken insanlar başka yerlerde küfür edenler vardı.

bostancı civarından bilgi verebilecek var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

50 ama daha az AKN'sı olana geç. ben 50-150 kullanıyorum, ayın 17-20'si arası geçiyorum kotayı, sonra da 16mbit gayet yetiyor. anca steam'den oyun veya bluray film falan olunca "pfff 50 olsaydı" diyorsun ki, o da çok da fifi yani.

he tabi varsa 50-150 gibi bi paket, bayadır bakmadım.

24 üstüne akn olan tarifesi kalmadı kablonun. tam bir şerro firma oldu bu akn olayından sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar su anda kotasiz aknsiz sinirsiz 25 megabiti 250 tl ye satiyor aylik. Ben teledunya+sinema paketi+100mbit 100gb kota+ kota dolunca sinirsiz engelsiz 24 megabiti 99 tl ye aliyorum vergiler dahil.

Cildirdilar tabi. Bakanligin minimum akn limiti hic hoslarina gitmedi. 24 megabit ustu aknli paketler hemen kayboldu ortadan.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk zamanlarda adapte olamadilar 15 gun kadar her turlu acikti o arada taahut yenileyen yeniledi de..sonra ortak karar alip deldiler ..muhtemelen btk dakiler bile katilip akil vermistir soyle boyle yapin diye..

2019 da da hic ole her turlu serbest filan olmayacak benim gorusum altin yumurtlayan tavugu keserler mi be.. full limitsiz paketler 1 trilyor ama 10 gb kotali 8 mbit tarifemiz 69.99 kardes der gecerler simdiki gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bir bilgi size.

Böyle taahhütsüz internet bağlatayım ne güzel istediğim zaman kapatırım derseniz 250tl alıyorlar extra ücret, zaten kapatağım zaman ödeyeceğin ücret gibi bir şey

Yine sözlerine inanıp işe koyulduk, zaman çalıcı soyguncular.

Ek olarak tavsiyem internet ile ilgi bir şey yapacağınız zaman gidip yüz yüze konuşun ancak orda doğruyu söylemek zorunda kalıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...