Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Mayhem said:

selam!

şimdi ben evi taşıyorum. yeni taşındığım yerde turksat kablo altyapısı yok. 6 ay kadarda taahhütüm var. böyle bir şey başınıza hiç geldi mi? haliyle nakil ettiremeyeceğim. iptal ettirirsem cezalı mı fesh etmiş oluyoruz?

Gidip yüz yüze konuşmadan iş yapma sakın söyliyim, başına iş alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

selam!

şimdi ben evi taşıyorum. yeni taşındığım yerde turksat kablo altyapısı yok. 6 ay kadarda taahhütüm var. böyle bir şey başınıza hiç geldi mi? haliyle nakil ettiremeyeceğim. iptal ettirirsem cezalı mı fesh etmiş oluyoruz?

Bende olduç taşındığın yerde yoksa modemi falan alıp modemin parası dahil iade ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lemmy said:

Mayhem said:

selam!

Gidip yüz yüze konuşmadan iş yapma sakın söyliyim, başına iş alabilirsin.

telefonla konuş ki kaydın olsun. yüzyüze iş yapılmaz isplerle
Sosyal ağlarda paylaş

3-5 sayfa geride var okursan ne demek istediğimi anlarsın.

Telde konuştum evet oluyor dediler, bağlatmaya gittim telde denenle alakası olmadı vazgeçtim.

Modem alıp gidecektim az kalsın 200tl lik modem boşa gidecekti.

Durum farklı tabi biraz, yüzyüze konuşunca kıvaramıyorlar doğruyu söylüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Deathblade said:

Ben 12 ay taahhütle ilerliyordum hep. Şuanki 12 aylık tarifeler 90 liraya falan geliyor, fazla gelmeye başladı biraz.

Yeni paketler ocak'ta mı açıklanacak? Şu anda taahhüt'e girmeden ilerliyorum aylık mantıkla, olmadı ocak'ı bekleyip turknet'e geçeyim.

pazarlık yapın taahhüt için. telefonda çılgın şeyler sunduklarını duydum. ben çok çekingen bir adam olduğum için utanmasam call centerdaki adamın kirasını falan da ödeyecem.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
LathspeLL said:

Son bir kaç gündür Twitch'te yayınlar son derece takılıyor. Throttling var. Gece gündüz farketmiyor. Twitch app, web, tv app, PS app falan da farketmiyor.

Var mı başka bu sorunu yaşayan.

Aynen vpn ile takılmıyor kesinlikle throttling var. Youtube da olsa anlarımda twitch i nerden gözlerine kestirip throttling yapar oldular. Throttlingi nerde yapsa en çok yarar sağlar acaba kendilerine? Ona göre otomatik bulan bi sistem mi var acaba?
Birde bunu kanıtlamamız mümkünmü dava açmamız için? Pingin nerelere gittiğini görüp msdosda belli komutlarla falan.

Bi ara cs 1.6 serverı vardı Türkiye'den bi hosting firmasından alınmış. Pingler 150-160. Server sahibi uraşınca, oyuncularının datalarının ilk önce Türkiye'den Almanya'ya sonra Türkiye'ye geri geldiğini görmüş anlatmıştı bize. Anlatırkende msdos da ki komutlarla görüyordu datanın gidişini. Hosting firması bizle alakalı değil demişti. Kim sorumlu oluyor bu durumda?
Sosyal ağlarda paylaş

Uydunet çökmüş durumda 10 saat diyolar asdkfjs

Üsküdardan ataşehire milyon tane genel arıza listesi oluşturup

“Bizden kaynaklı değil” diye açıklama yapmışlar ne nedir belli değil sorunun sebebi kablo mu koptu trump uydumuzu mu vurdu bilmiyoruz.

Mükemmel hizmet ya takdir ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ben dün arıza kaydı yazdırdım, dalgalı hizmet var lag oluyor sürekli diye, baktı, evet dalgalanma var dedi. bugün ekip gelmiş şikayetiniz devam ediyor mu diye de dedim ben evde değilim akşam 8'de gidiyorum ancak. o da kaydınızı şimdi kapatmam lazım akşam şikayet devam ederse tekrar arayın kayıt bırakın dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...