Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Başka başlık açmıyım dedim.

15 gün önce bir hata edip tivibu iptv kampanyasına katıldım. Kampanya dahilinde AKK'yı 25gb arttırdılar, modem ve iptv cihazı vereceklerini beyan ettiler. Modem işini de özellikle sordum, evet vereceğiz sizinki de sizde kalacak dediler.

Daha sonra ekipler geldi, kurmaya başladılar. Modem falan getirmemişlerdi. Sorunca sizin modeminiz iptv desteklediği için modem verilmemiş size dediler. Müşteri hizmetlerini arayıp bana vaat edilenler içerisinde modem de olduğunu; bana modemin hangi şartlarda verileceğinin bildirilmediğini falan söyledim. Aynı şeyi papağan gibi sayıp taahhüt verin 24 ay, bedava yollayalım dediler.

Her neyse yemişim modemini de; bu lanet tivibu bağlandığından beri benim internetim günde 5-6 kez kopuyor en azından. Bazen arka arkaya saatlerce kopuyor ve kullanılmaz duruma geliyor. 10 kere falan aradım en azından adamları. 3 kere ekip geldi, birisi eve girdi hatta, hep düzelttik, değerleriniz süper diyip gittiler. Hiç bir şey de değişmedi.

Az önce yine internet kopunca müşteri temsilcisini aradım, adam eve girmeleri lazım artık; ücret de alırlar diyor. Bir de illa mesai saatlerinde geliyorlarmış. Gerizekalılara diyorum ki, ben de çalışıyorum o saatlerde ve bekarım, evde kimse yok gündüz vakti. YOK OLMAZ ARKADAŞLAR O SAATLERDE GELİR ANCAK diyor.

Ulan hem paramla rezil ediyorsunuz, bok gibi bağlantı veriyorsunuz kol gibi fiyata, hem onu da vermeyi beceremiyorsunuz. Bir de düzeltmek için üstüne para istiyorsunuz. Lanet olsun cidden.

Şikayetvar'a falan yazdım, bir faydası olur mu bilmiyorum ama tüketici hakları heyetine falan da gideceğim. Gerekirse dava açacağım, öyle nefret ettirdiler.

HA BİR DE ÇALIŞMAYAN VE BAĞLANTIMI BOZAN TİVİBU IPTV kampanyasından çıkmak istersem para vermem gerekiyormuş taahhütü bozduğum için. Annesizler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...