Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Catscratch said:

An itibariyle 10 gün önce AKK dolmuş olmasına rağmen 1.1mb/s indiriyorum STEAM'de, hız sabitlendi düşmüyor. Hataysa hata, yenilikse yenilik, azıcıkta bizim lehimize olsun bazı şeyler :D

benim de bu aydan önce ertesi gün düşmesine rağmen, bu ay, geçeli 1 hafta olmasına rağmen max hızı veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Olay 4-5 gün önce başladı esasen. Son 2-3 gün 3 Mbit ile - 40 Mbps arası gidip geliyo bende. Ama bugün full. Hiç düşmedi 3 'e. AKK ile oynayacaklar orası kesin. Hatta telafuz edilen, AKK sonrası 5 Mbps var dillerde. Ama çok az yine. Ulan 50 Mbps için sınırsız internet diye satıp, 200 GB sonrası 10 sene geriye ışınlamak neyin kafası. Harbi sinir illet oluyorum.

DH da topic 600 msj olmuş zaten an itibarı ile. Orada da başka AKK seviciler var aman yarabbi, iki kelam ediyim dedim taş-kurbağa ilişkisinden vazgeçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

E geç kaldın 5-10 dk sonra Mart ayı kotandan yiyecek.

65GB şaka gbi harbiden. Bu salak TT bunu göremiyo zaten. Güncel bir oyun bu kadar istiyo. E ben ayda 10 tane oyun alır indiririm sanane diyemiyosun. AKK sevicilerin mantığına göre sen-biz pron cu 7/24 torentten film çeken adamız.

3 yaşındaki kız aylık 70 GB tüketiyo, sevdiği çizgi filmler sayesinde.
7 yaşındaki oğlan 80-100 GB harcıyo Minecraft videolarına..
3 akıllı tel, 1 tablet, 2 PC, 1 dizüstü (kullanılmıyo gibi), 1 PS4 toplamda 200 GB lık havuzdayız.

Hayırlı işler.
Sosyal ağlarda paylaş

Bakıyorum kimse mesaj atmamış olay normale dönünce :D AKK eskisi gibi devam :D Bu ay erken bitirdük. Ailecek son sürat 3gbit 'in tadını çıkarcaz 22 gün :P

Cep telefonu hattı reklamında fiber fiber diyen bir zihniyetten anca bu beklenir zaten. Ben 8mbit hakiki sınırsızımı geri istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

4G modemle bağlantı günümüz için gayet yeterli bi hız aslında. youtube felan 1080p'de akıcı izliyorsun, ping de düşükken oyunlarda sıkıntı çıkarmıyor. bi fiber 100mbit değil tabii de idare ediyor.

ama türk telekom'dan daha dengesiz bağlantı seyrine sahip olması kötü. bazen hızım feci hantallaşıyor, youtube'da 480p video izleyemez hale geliyorum. o da olmasa bal dök yala...

http://i.imgur.com/my6gf3Y.png

http://i.imgur.com/wFh30sS.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...