Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Dragonfire said:

çoğu yerde o hizmeti sağlayamıyorlar bile. ne süperonline ne ttnet nede başkası. Fiber yada kablo varsa uğraşmayın bunlarla.

Şimdi aydına geldim evimde ttnet hypernet adsl vardı. download iyi gibi ama oyunlarda aşırı ping var bunun sebebi nedir?
diablo 122ms cs 130ms. youtube falan güzel çalışıyor.
Neti benden başka kullanan yok. Vardır diye wlanı kapattım sadece cat5 ile bağlandım. dns değiştirdim falan ama tırt yani.
Ne yapmalı. Ttneti aradım kontrol ettirmek için sinirlendirdi gerizekalı kadın. Özellikle mal personel seçimi için tebrik etmek lazım.

uydunett aynı problem. 180 ms görüyorum cs de max ping 75 iken
Sosyal ağlarda paylaş

latency artar mı dersen o zaman değişir işler ama. eve online için mesela 50-60 ms civarı artabiliyor latency vpn ile. he stabil bağlantı sağlıyor bana vpn ki amacı da o zaten eve için. stream izlerken 1080p izleyebiliyorum rahatlıkla mesela. torrent yada diğer download için de sıkıntı yaşamıyorum dl/ul hızı açısından.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Dragonfire said:

çoğu yerde o hizmeti sağlayamıyorlar bile. ne süperonline ne ttnet nede başkası. Fiber yada kablo varsa uğraşmayın bunlarla.

Şimdi aydına geldim evimde ttnet hypernet adsl vardı. download iyi gibi ama oyunlarda aşırı ping var bunun sebebi nedir?
diablo 122ms cs 130ms. youtube falan güzel çalışıyor.
Neti benden başka kullanan yok. Vardır diye wlanı kapattım sadece cat5 ile bağlandım. dns değiştirdim falan ama tırt yani.
Ne yapmalı. Ttneti aradım kontrol ettirmek için sinirlendirdi gerizekalı kadın. Özellikle mal personel seçimi için tebrik etmek lazım.

sorun aydında olmandan kaynaklanıyor büyük ihtimalle. araya bi avrupa kadar daha mesafe katmışsın serverlarla
Sosyal ağlarda paylaş

Kaynak yok yaa, resmi olarak. Dün ne olduysa çoğunluğun AKK limitini anlık kaldırdılar işte. Yaklaşık 1 gün bal çaldılar, ben zaten kalkacağına inanmadığımdan, bugün tekrar 3 Mbit e düşen hız sürpriz olmadı benim için.

AKK kotalarına ayar çekecekler orası kesinde, işte 200 GB AKK olanı 300 yaparlar, AKK sonrası düşen hızıda 5 mbit. Tamam daaa ne istiyorsunuz zaten TT gibi bir kurumdan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...