Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpek Saldırısında Ne yapılmalı?

doxylamine

Öne çıkan mesajlar

tatar

köpeklerin nasıl evcilleştiği ve tarihini araştır derim

ha sokakta hala köpekler dominant birşekilde hayat sürüyorsa bu bu ülkenin bir ayıbıdır zaten , insanlarda ara o suçu

misal avrupada çoğu yerde sokakta sahipsiz kedi köpek bulamazsın bile
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

tatar

ha sokakta hala köpekler dominant birşekilde hayat sürüyorsa bu bu ülkenin bir ayıbıdır zaten , insanlarda ara o suçu

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Karea said:

tatar

(tu)

Çünkü sokak köpeği ya uyutulur yada bakımevine verilir bizde uyutsan kıyamet kopar bakım evi içinse daha sokak çocuğu problemini çözememişken ona para ayrılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

1 sene boyunca eve donuste aynı sokakta kopekler teror estirdi,bakmadan yurudum hep 3.5 ata ata, gunun birinde 5-6 tanesi cevreledi ve biri paçamdan yakaladı. can havliyle tekme savurdum, hoşt diye bagıra bagıra kacırdım bunları. sonra yan binadan bi adam cıktı, kopege ne vuruyorsun diye azarladı. o sinirle adamın da ustune yurudum falan böyle bir hikaye işte
Sosyal ağlarda paylaş

Biber spreyi deneyin ben kedilerde denedim hayvan kendini yumruklamaya başlıyor koşayım derken duvara falan çarpıyor (-:

Edit: Sabahın köründe camımda 1 saat aralıksız miyavladıktan sonra o sinir ve uykusuzlukla baş ucumda duran biber spreyini kullanmam icab etti ancak hayvan ders aldı sanırım, bir daha hiç gelmediasdaf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...