Jump to content

Mino

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.407
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mino hakkında

 • Rütbe
  Mino

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Mino

  Audiophile'lığa giriş ve gerekli ekipmanın temini

  Dijital piyanolarda tını biraz zevk meselesi, Nord'un piyanolarında tel titreşimi ve pedal sesi ayarları var, yüklediğin sample kitine göre detay artıyor. Onun Yamaha ve Roland karşılığı CP ve RD serileri gerçi. Kawai'de de MP serisi var.
 2. Mino

  UO'da maden kazmak vs Modern MMORPG'ler

  Forensic hırsız avlamada yarıyor yahu, dedektiflik yapıyordunuz (hala oynuyorum arada, toplandığımız sunucunun eski UOculardan olması da bir etken tabi) Az zehir (deadly poison) vermedim hırsız avlasınlar diye lol. Yeni Client bile çıktı (ClassicUO) 150 fps'de falan süper akıcı.
 3. Mino

  Araç Alım Önerileriniz

  Atmosferik, ama aracı çok sıkıştırmayacaksanız, 4-5kişi doluşmayacaksanız ve çok yokuşlu bir yerde yaşamıyorsanız yeterli olur.
 4. Mino

  2019 - Sonbahar

  Bokutachi, OreSuki, No Guns Life, Psycho Pass, Kengan Ashura (2. sezon), Kemono Michi şu ana kadar izlediklerim. High Score Girl de yayına başlayınca. Babylon da fena değil diyorlar ama daha başlamadım.
 5. Mino

  Boşananlar kulübü

  Herkes evlenip çocuk yapmak zorunda değil, üremek seçime bağlı bir durum. Şahsen böyle bir istek yoksa evlenmeye gerek de yok. Evlilik mülkiyet düzenleyici bir kurumdan ibaret. Her an sarpa saracak onca ihtimal varken büyük risk. Şahsen ülke bürokrasisini hayatımda minimumda tutmaya çalışıyorum, geçtiğim evliliği ve sonrasını... Toplumsal bilince uymak zorunda da değilsiniz, anlamıyorum Patileri, lafta herkes courage wolf, konular melodram. Hormon torbası tepkileriyle bulaşmayın bu mevzulara, aklınız başında artılarını eksilerini tartsanız, yakınından geçmezsiniz zaten... Sizi strese sokan, yoran, hasta eden mevzuları kesin kopartın. Gri alan diye idare etmeyin, kanser eder. Hiçbir şey, sağlığınızı bozmaya değmez.
 6. Mino

  2019 - Sonbahar

  Geldi ilk bölümü, tam komedi.
 7. Mino

  Meanwhile in Turkey

  https://eksisozluk.com/tarlayi-satip-pavyonda-tren-yapan-dayilar--6185456?a=popular
 8. Mino

  Mac’e geçiş

  Mac'te oyun Imac (yenileri) ve üzeri kasalarda mümkün anca. Eski Mac Pro'larda ekran kartı değişebiliyor. Son sürümlerdeki ekran kartı desteğinden haberim yok gerçi. http://www.macvidcards.com/i-want-the-best-graphics-card-for-my-mac-pro-where-do-i-start.html
 9. Mino

  MMA & Box maçları

  Andy Ruiz, Anthony Joshua'yı patates etmiş... https://www.abc.net.au/news/2019-06-02/anthony-joshua-loses-heavyweight-titles-andy-ruiz-knockout/11171676
 10. Mino

  Tube Thread #1

 11. Mino

  Sonic The Hedgehog (2019)

  Sanic olm bu Sonic değil.
 12. Mino

  İstanbul vs London

  Ben benzer bir vaka olduğunda polislere şahsen "alın bunları yoksa cesetlerini alacaksınız" demiştim. Apar topar götürdüler bir daha müteahhit gelmedi. Fenerbahçe tayfasındandı. Nisan'dan sonra cenazeleri kalkacak bazılarının. Bence Akirafes referansıyla Londra'ya götürsünler, en kötü orada gömerler. Daha önceki de ölümle tehdit etmişti, biraz üstüne yürüyünce bembeyaz kesmişti. Anladıkları dilden konuşun bunlarla.... Evin şu kadar eder elinizden alırız diyene bir gözüne kulağına ne kadar değer biçersin diyin. O zaman anlıyorlar.
 13. Mino

  Operator dökümanları

  CIA - A Study of Assasination (50lerdeki girişimleri de anlatıyor) https://ia801408.us.archive.org/35/items/CIAAStudyOfAssassination1953/CIA%20-%20A%20Study%20of%20Assassination%20%281953%29.pdf Fas.org browserdan indirmeye kapanmış ama Jdownloader tarzı bir indiriciyle rahat rahat indirebiliyorsunuz. Aklınızda olsun.
 14. Mino

  Şöyle bir proje yapsak Türkiye için nasıl olur?

  Her tarafında MİT'i koyun. Oturur... Hangisi nerede diye kasmaya gerek yok.
×
×
 • Yeni Oluştur...