Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S3

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Valla yildim. Rom kuruyosun, bug çıkıyor bekle update gelsin. Adam bi update koyuyor, sonra da Full wipe required. Ananın orekesi. BBS kurduk bakıyoruz, app gösteriyor ama hacı senin bu Program zırt pırt internete bağlanıyor demiyor. Developer olacam la bu gidişle hakkaten.

BBS kullananlar, şimdi bi uygulama sürekli ufak data alışverişi yapıp duruyo ama nedir bulamıyorum. Bunu tespit etme imkanı var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Alalı 1 sene olacak ağustosta ,artık ufaktan donmalar ,ıkınmalar yapıyor ,format mı atmam gerekiyor yada rom değiştirme falan mı oluyor ne yapmak lazım ?

Telefon yazılımıyla ilgili hiç bilgim yok o tarz ,rom falan değiştirirsem garanti yalan mı oluyor mesela ,nedir ne değildir ,nasıl yaparım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bi tane rar extractor indirdim deneme yaparken 0 isimli root klasorunu secip extract et dedim etmez olaydim alet 0/0 diye bir root daha atti simdi sanki her application 2tane var gibi davraniyor. Whatssapp 2farkli resim klasörü ile calisiyor mesela.

Komple silmekte istemedim varmidir öneriniz.. Format atmak 5dk deil ama bi ton resim ivir zivir var almak gereken
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

oturup 10 tane 0.5 mm'lik vida mı sökücem rakı masasında. veya hatta onu geçtim otobüste falan dshufdhasufh

3 tane :) abi kac kere batarya degistiriyoruz sanki. 1.5 yilda 2 yilda zaten telefon degisio. Konusulmustu bunlar konularda bi dunya. Neyse yau, tercih meselesi illaki :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...