Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S3

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Black_Lupin said:

yeni aldım i9300 S3 android 4.1.2 olarak geliyor şuanda kendi external yüklediğim swiftkeyboard whatsapp shazam gibi app ler fakat bana feci yavaş geldi.. şimdilik telefona alışma sürecindeyim birde micro sd siparişi verdim alet geldikten sonraki 1 hafta içinde kesinlikle root edip bi rom altıcam çünkü bu şekilde anne modunda çalışıyor olmamış kısacası.

stabil olması olayına katılmıyorum hiçte stabil değil. ama telefon cidden über. tasarımıyla malzemenin yapısıyla ve verebildikleriyle nexustan falan daha iyi.

Aynen telefon o kadar da hızlı değil (4.1.2 stock hali), rehberin açılması bazen 2 saniye sürüyor, iphone 5 i var arkadaşın bariz daha hızlı menulerde gezinme olsun, uygulama açma olsun vs.

Bu hali bana yetiyor 1-2 saniye geç açılması erken açılması sorun değil ama telefonun gerçek potansiyeli için rom yüklemek lazım, yani izlediğim birkaç cm10 yüklü s3 videosunda öyle görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet kesinlikle makina sahip olduğu potansiyeli kullanmıyor stock rom ile.. Stock olarak kullanırken neredeyse tüm servisleri durdurdum. Şuanda ortalama günlük kullanımda şarj 2gün gidiyor ancak gereksiz tüm işlemleri bu haliyle kapatmak imkansız eğer koraxhanın yüklediği tarzda bir rom yüklersem çok işlevsel olacaktır. Hala default olarak kullanıyorum. Bu son dönemde yaşadığım kablo problemi sayesinde gatanti ve muamele olayınıda görmüş oldum baya sıkıntılı bir süreç şayet birşey olursa. Kablo değişikliği talep ettim aldığım yerden komple makinayı istediler. Eğer uygun görürseniz kablo değişimi yaparız sncak garantisi biter dediler bayaaaa sıkıntı kısacası. Rootlamadan önce bisüre kullanmak lazım sman diyim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
S3 aldım ben de. şimdi samsungda garanti olayları nasıl oluyor? custom rom yükleyecem ama geri dönüşü (garanti için) var mı?
bir de temiz ve hızlı bir rom önerisi? slimbean kullanıyodum eski telefonda ama zırt pırt güncelleme çıkarıyor eleman sinir olmaya başladım(her seferinde de full wipe diyo paşa).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...