Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ircci yorumlar bunlar.

bu arada filmde zencilerin kabile savasi gibi birbirine girmis olmasi, iki dakka icinde adamin karisini ve kralini satmasi, ayrilikci maymunlar kabilesinin sonradan doneklik edip krali desteklemesi olaylarini zencilerin gunumuzdeki yasadigi sorunlara isaret etmek icin kullanmis olmalari da ayip ve ircci idi.

maymun olanlarin dislanmis iken, kaplan-panter olarak anilanin kral olmasi da zencilerin ezikligine vurgu yapmisti.

izledigim en ircci film bu.
https://www.theverge.com/2018/2/19/17021872/black-panther-marvel-ryan-coogler-wakanda

abi film hakkinda yazilarlar ne gaz yahu, okuyorum da benim bu yazdigim kafa kadar acaip kfalar amk
Sosyal ağlarda paylaş

Killmonger zaten haklı adamdı, adam hem tahtta haklı hem davasında haklı.

Film ortalama üstü, ama konsept olarak fazla uçuk olunca sevmiyorum ben. "Günümüz dünyasında anormal adam" yine kurgusal oturaklı oluyor, ama "Ultra fantastik gelişmiş ülke varmış da gizliymiş" deyince insan soğuyor. Cpt. America serileri o dengeyi çok güzel tutturmuştu. Özellikle Winter Soldier.
Sosyal ağlarda paylaş

emaar 4dx gittik filme bu aksam, tam paramizla dayak yiyorduk ikinci yari tiridi kirildi. beklettiler tamir edemediler, koloniciler olmasa 3d kirilmazdi dedik :( gold plus dahil heryerde gecerli ozur bileti verdiler, donanimcilar en son 4 tane almaya kasiyordu satariz diye

ikinci yariyi MPX mi ne orada izledik, ilkinden cok daha iyi idi goruntu kalitesi, perde, seyir keyfi vs vs

sonundada sari saclim mavi gozlume laf caktilar :( marvel filmleri arasinda ilk 5te kesin

darisi siyah turklerin basina
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Thanos herkesi esek sudan gelene kadar dovecek, bir kaci olecek, sonra devami seneye olacak bence. Cliffhanger'in Allah'i geliyor.

Bu arada hazirlanmak istiyorsaniz sunu okuyun derim: http://marvel.com/comics/discover/47/infinity-the-complete-event
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada afişte peter dinklage'in ismi var. millet direkt pip the troll olarak gelecek demiş. zaten başka mantıklı rol beklentisi yok :D

bu da ikinci filmde adam warlock'un önünü açıyor. çizgi romandaki hikayeye direkt paralel götürecekler filmi gibi duruyor.

normalde cast'te hiç duyurulmamıştı peter dinklage, olabilir falan deniyordu. kesinleşti. daha önceden duyurulduysa da ben kaçırdım diyelim.

ruh taşı da adam warlock ile gelir tahminen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...