Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mandalorian (2019) - Disney+

Devokai

Öne çıkan mesajlar

ep 8:

Spoiler

olm baya iyi guzeldi de insan son bolum diye az uzun yapar asd

eger kacirdiysaniz arkaplanda Dave Filoni 😂

edit, o  soylenti her sezondan sonra cikiyor, sanmam. zaten adamin yaptigi cogunlukla serslendirme, zirhin icinde genelde dublor var.

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

en beğendiğim sezon oldu, mükemmel bitti. 🎬👏umarım daha uzun yıllar devam eder bu dizi.

Spoiler

zırhçı başganın boşuna günahını aldınız, ben söyledim. yalnız storyboard'da ranged silah vermişler ama melee daldı gene lol. çok iyiydi aksiyon.

"helal lan grogu" dedim, group divine shield açtı aferin. darksaber gg oldu ama kerametin onda olmadığını anlamışlardır. yalnız o moff gideon gene kurtulmuştur oradan bence o zırhla.

paz vizsla'yı favro seslendiriyormuş meğer, tek onu kaybetmiş olduk. ben axe da gemiyle gidecek sandım ama neyse ki pedalı basılı bırakıp atladı, bravo.

son sahneyi görünce yalnız tam dedim "starfield'a bu mod lazım ahah". grogu ile kabin keyfi, süper sahneydi.

eyy disney, ver haklarını birisine de şunun oyununu yapsın artık. kendi mando'muzu yapıp open world adventure kovalayalım.

Sosyal ağlarda paylaş

Norak, 19.04.2023 20:20 tarihinde dedi ki:

ep 8:

İçeriği gizle

olm baya iyi guzeldi de insan son bolum diye az uzun yapar asd

eger kacirdiysaniz arkaplanda Dave Filoni 😂

edit, o  soylenti her sezondan sonra cikiyor, sanmam. zaten adamin yaptigi cogunlukla serslendirme, zirhin icinde genelde dublor var.

abi bu infoyu vermeseydin keşke birazcık soğudum inanmak istemiyorum

Sosyal ağlarda paylaş

yok mmo değil ya, single-player. swtor var en yakını işte solo quest yaparken ama yetersiz yani. cooldown, ability basma, daily quest, etrafta hoplayan şaklabanlar filan öyle şeyler olmayacak. sp open-world rpg.

@Suarkben bir bozukluk görmüyorum alıntında.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 19.04.2023 21:38 tarihinde dedi ki:

en beğendiğim sezon oldu, mükemmel bitti. 🎬👏umarım daha uzun yıllar devam eder bu dizi.

Gizli içeriği göster

zırhçı başganın boşuna günahını aldınız, ben söyledim. yalnız storyboard'da ranged silah vermişler ama melee daldı gene lol. çok iyiydi aksiyon.

"helal lan grogu" dedim, group divine shield açtı aferin. darksaber gg oldu ama kerametin onda olmadığını anlamışlardır. yalnız o moff gideon gene kurtulmuştur oradan bence o zırhla.

paz vizsla'yı favro seslendiriyormuş meğer, tek onu kaybetmiş olduk. ben axe da gemiyle gidecek sandım ama neyse ki pedalı basılı bırakıp atladı, bravo.

son sahneyi görünce yalnız tam dedim "starfield'a bu mod lazım ahah". grogu ile kabin keyfi, süper sahneydi.

eyy disney, ver haklarını birisine de şunun oyununu yapsın artık. kendi mando'muzu yapıp open world adventure kovalayalım.

Yapma deme böyle şeyler. 40'ından sonra esir etme bizi...

Sosyal ağlarda paylaş

19. bölümdü sanırım Coruscant'te geçen, o bölüm niye var cidden halen onu düşünüyorum sadece. yani bir şeye bağlanmadığı içinde adam akıllı o zaman aldığım 3 gr keyifte patladı. Madem bi yere bağlamayacaktınız siksok bölümü onun yerine ekstra bi Mandalore istilası bölümü daha atsaydınız. Kerizlenmiş hissediyorum.

Onun dışında final güzel ama 2 part olsa daha iyiydi. Cidden çok hızlı oldu bittiye getirdiler resmen. Daha iyi olabilirdi.

Grogu kral... 

• Like 3
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon finaliyle karakter kendi oz hikayesine dondu.

Bolum bolum incelendiginde esasinda guzel bolumler, ama bu sezon overarching hikaye yapisi onceki sezonlara gore asiri yer kapliyor. Space Western havasindan uzaklasan bir sezondu. Grogu kisimlarindan bazilari ozellikle ittirilmis hissi var. Final bolumu daha uzun ve detayli olabilirdi.

Coruscant bolumunun neye hizmet ettigi de belli degil. Ashoka ile alakali ise Ashoka'da gecebilirdi o bolum. Ya da suresi daha kisa olabilirdi. Anlattigi 2 olgu var: "New Republic yeni yetme yonetim", "Empire in ajanlari var". 45dk buna harcandi ya yazik.

Yine de her hafta merakla bekleyip izledik. Favreau ve Filoni sagolsun.

Sosyal ağlarda paylaş

Finalden önceki 3 bölüm güzeldi, finalde fena değildi de işte biraz fazla pozitif bitti.

Biraz acele gelmemişmi ya final.

Yani 2 bölüm önce dinozor kovarken biten jetpack maşallah uzaya çıkardı adamı. Tamam KM olarak daha yakın da gereken güç daha çok değil mi ya o kadar kerbal space program oynadık.

coruscanttaki ajan için çok kastılar, 4. sezonda daha çok iş bekliyoruz ondan.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...