Jump to content

Gimli

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.243
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Gimli hakkında

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Gimli

  Captain of Industry

  50 saat gömdüm ama tech treenin sonunu göremedim sürekli yok olma noktasına gelmekten.
 2. Gimli

  Captain of Industry

  Yeni fabrika management oyunu, early access ancak deli gibi content var. Tonlarca farklı recipe ve haritadan haritaya değişen trade deal'lar güzel farklılıklar yaratıyor. Factorio, satisfactory insanıysanız denemeye değer. Ancak... Oyunda ksıır döngülere girmek çok kolay, eğer bir bufferı gözden kaçırırsanız, anlık yemek biter, maintance biter, yada benzin biterse tüm run bir anda çöpe gidiyor. O açıdan türünün diğer oyunlarına göre çok daha zor ve save-load tandanslı. Ama gerçek bir üretim bandı yaratma hissini diğer oyunlara göre çok daha güzel veriyor. Sağlam time-sink, uyarıyorum simdiden.
 3. Gimli

  Obi-Wan Kenobi (2022) - Disney+

  Oh bitti neyse
 4. Gimli

  Obi-Wan Kenobi (2022) - Disney+

  Üzücü ya serinin geldiği yer. COVID prodüksyonu kokuyo herşey. Detaylar çok üzücü. Hasan abiye katılmamak mümkün değil.
 5. Gimli

  Songs of Conquest

  Early access'i steamde var şuan. En sonunda HoMM serisine düzgün bi successor geldi gibi. Gerek grafik stili gerek büyü ve ırk mekanikleri türe de baya yeni strateji katıyor (ki çoğu HoMM3'den iyi kanımca). Birkaç saatilk oyundan sonra bir iki crash dışında canımı çok sıkan birşey olmadı. Tabii multiplayer kısmı hala fazlasıyla alpha duruyor, simultaneous turn ve turn time limit olmadığı için.
 6. Gimli

  Grup - Albüm Tanıtma Köşesi

  Bütün albümün introsu o track 😄
 7. Gimli

  Grup - Albüm Tanıtma Köşesi

  Yeni çıkan ilk solo albümümü tanıtayım ben de o zaman: Spotify: https://open.spotify.com/album/2EIH8qM83YUfiCwB8P4ZoI?si=N7ypYryZQZWpxne6zwKBKA Fransız sanatçı Marie Lavis'e de tatlı bir animasyon yaptırdım YouTube:
 8. Gimli

  The Matrix Resurrections (2021)

  İlk yarısı resmen Keanu Reeves'in konuk olduğu bi SNL skeci gibiydi. İkinci yarısı da B rate netflix dizisi. Allah sizi...
 9. Gimli

  Age of Empires 4

  Bi yeni peç geldi yeni peç yolda, springaldlar nerfleniyor gibi. Delhi korkunç bi sekidle nerflendi ama o baya üzdü tam da metalaşmaya başlamışken. Sacred site victory güzel bi perspektif ekliyodu oyuna. Relic en azından işin üstünde uğraşıyolar, ilk peçten sonra korkutmuştu.
 10. Gimli

  Star Trek: Discovery (2017) - Netflix

  Buna Star Trek demek şu haliyle, baya ana avrat küfretmek gibi.
 11. Gimli

  Foundation (2021) - Apple TV+

 12. Gimli

  Arcane (Netflix)

  Bir iki yeni karakter daha, bi plot daha girer diyodum ama ilk 6 bölümden sonra durağan geldi.
 13. Gimli

  Age of Empires 4

  İlk major turnuvadan sonra patch bekliyorduk, olabilecek en zayıf patchi yaptılar sanırım. Major bir bug olan Rusların relic dupe'lamaısnı biliyoruz ama daha kaldırmadık diye de not koymuslar sonuna. Güler misin ağlar mısın. Moğolların TC rush'ına buldukları çözümü de çok sevdim diyemem. Fransızlar hala saçma sapan bir ırk, springaldlar hala olması gerektiğinden çok daha iyi. Çoğu ordu compozisyonu spirngald vs springalda dönüyor. Açıkladıkları roadmap de üzdü fazlasıyla. Bahara kalan ranked ladder ve custom map'ler bu adamlar AOE4 de ne kadar ciddiler konusunda soru işareti yarattı.
 14. Gimli

  Foundation (2021) - Apple TV+

  Bence uzakara bu farklı hikaye dallarını farklı ekipler yazmış. Bu kadar dil ve ton farkı olamaz
 15. Gimli

  Arcane (Netflix)

  Uzun süredir izlediğim, teknolojik olarak, en iyi animasyon sanırım. Takdir ettim.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...