Jump to content

Gimli

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.217
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Gimli hakkında

 • Rütbe
  Gimli

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Gimli

  Conan Exiles

  Az önce screenshottan base'in yerini kestirip buldum. Naapmışınız 😄 Elinize sağlık. Yani herkes için en ilginci belki loop'un dediği gibi Pvp serverında denemek olabilir hep beraber?
 2. Gimli

  Roll20'den oynamak isteyenler?

  Noldu sahi oyun devam ediyor mu?
 3. Gimli

  Conan Exiles

  Vay anasını. Bitmiş oyun ben dönene kadar 😄
 4. Gimli

  Humankind

  Civ klonlarından oynadığım en iyisi sanırım. Tek problemim pacing in aşırı hızlı oluşu. Bir eranın ünitesini ancak bir iki era sonra üretecek kıvama geliyorsunuz
 5. Gimli

  Lego hastalığı

  https://www.lego.com/en-gb/product/studio-21050 Mimarlık okurken olsaymış keşke bu.
 6. Gimli

  Europa Universalis 4

  vaaay
 7. Gimli

  Company of Heroes 3

  Senelerce competitive COH1 oynamış biri olarak, COH2 'ye hiç ısınamamıştım, grafik tarzı ve pay to win mekanikleri yüzünden. COH3 vidyoları daha da hayal kırıklığı oldu. 0 beklenti, çıkınca 2 saat oynayıp refund etmelik gibi duruyo simdilik. Umarım yanılırım.
 8. Gimli

  Conan Exiles

  @Sam okurken kanım çekildi tam felaket senaryosuymuş. Kaç kere rage quit attım ben de hatırlamıyorum 😄
 9. Gimli

  Hosting Tavsiye

  Kişisel site için hangi hosting ve domain'i önerirsiniz?
 10. Gimli

  Conan Exiles

  Solo grind'ı çok dayanılır gibi değil, at bulana kadar. Ondan sonra toparlıyor ama sabredersen, şayet bişeyleri bi yerden bi yere taşımak oyunda en çok nefretimi kazanan şeydi. Multi oynamak lazım, o da co-op değilse cheater dolu. Potansiyelli oyunmuş ama yazık olmuş gibi.
 11. Gimli

  Solasta: Crown of the Magister

  5th edition öğrenmek için çok iyi oyun. Ama genel olarak bir free roam ve hikaye hissiyatı eksik. Gerge'nin dediği, karakterlerin kişiliklerine göre konuşması, yan görev getirmeleri vb çok tatlı olmuş. Ama onun dışında bi roleplay tadı alamadım. Bana biraz icewinddale'ı hatırlattı bu açıdan, party kurduğumuz lineer dungeon temizlediğimiz bi oyun. Ama oynanır.
 12. Gimli

  Küçülmeye mi gitsek ?

  Hatırlıyoruz
 13. Gimli

  Küçülmeye mi gitsek ?

  @DynamicK sevgili Urza'nın eski nickini ve mesajlarını geri almak mümkün müdür?
 14. Gimli

  "Islamiyet'ten önce Bilardo"

  21 Kythorn Session 4 Sabah ilk iş olarak Tevior'u Gem District'teki evinde görmeye gittiler. Tevior'u çok çökmüş bir halde buldular. Tevior onlara Zhentarim'in, Cult of the Dragon'un ve daha pek çok organizasyonun tabletlerin peşinde olabileceğini söyledi. Toplamda 3 tablet olduğunu, birinin onlarda, birinin Gnome Yarrna'da diğerininse Athkatla şehrinde bir yerde gizlendiğini söyledi. Tabletlerin kullanılabilmesi için hepsinin bir araya getirilmesi gerekiyordu. Yakın zamanda ise Goldenstone bankasında güçlü büyülü bir obje tutulduğunu öğrenmişti. Tam bu sırada bulundukları evi dört tane katil bastı. Grubu neredeyse tamamen öldürüyorlardı ancak zar zor, grup Tevior'un da yardımıyla katilleri öldürmeyi başardı. Katillerin kullandıkları zehirden, Zhentarim ajanı oldukları anlaşılıyordu. Tevior gruba kullanabilecekleri sahte bir kimlik ve bu kimliğe uygun kılık değiştirmelerini sağlayan bir yüzük verdi. Teviorla, onları buraya ışınlayan ve yardımcı olan Yekkül hakkında da konuştular ve Yekkül'ün Tevior'un hocası olduğunu öğrendiler. Bunun ardından grup ve Tevior kendi yollarına ayrıldılar. Sandallarla karşıya geçmek üzere Wave District'ten sahile yürürlerken, ara bir sokakta bir dövmeci Kaid'e seslendi. Kaidi tanıyordu ve Kaid'e geçen hafta yaptığı dövmenin kaşıntı yapıp yapmadığını sordu. Bunun üzerine Kaid ve grup, Kaidin sırtında, Ejderha şeklindeki dövmeyi keşfettiler. Kaid bu olayı kesinlikle hatırlamıyordu, dövmeciye sorduğunda ise alabildiği tek bilgi, buraya gelip bir dövme yaptırdığı oldu. Kriv ve Kaid, belki yeni bir bilgi edinebileceklerini düşünerek Kriv'in rehabilite edildiği, Bridge District'teki "Divine House" a gittiler, mekanın terkedilmiş olduğunu ve sadece bir kapıcının orada kaldığını gördüler. Kriv kapıcıya biraz altın verdi. Royce ve Drakar'sa Goldenstone bankasına gittiler. Royce dışarıda nöbet tutarken yine önceki gün gördüğü karanlık figürü gördü. Drakar'sa Tevior'un onlar için hazırladığı sahte kimlik olan "Merrick Potshard" kılığına girerek bankaya girdi. Bankanın sahibi Werdun Goldenstone, tüm bankayı tek bir ailenin kapattığını ve bankada yeni bir hesap açtırmanın mümkün olmadığını söyledi. Drakar, Oghma'nın güçlerini kullanarak bankanın sahibi Wedun Goldenstone'un zihnini okumayı başardı, bankayı kapatan aile "Selemchant" ailesiydi. Yine Oghma'nın güçlerini kullanan Drakar, Werdun'u bankada ufak bir hesap açtırmak üzere ikna etti ve bankanın hazine bölümüne girmeyi başardı. Werdun Goldenstone ve koruması Pax Burada Golemler tarafından ve koruma rünleriyle korunan büyük bir sandık gördü.Grubun yanında taşıdığı tableti de, daha güvenli olacağını düşünerek bankadaki büyülü kasaya bıraktı. Öğlen Paulus'a eşlik edecekleri görevi yapmalarına hala daha vakit olduğu için, grup dinlenmek üzere Madam Jalu'nun hamamına gittiler. Burada saunalarda çocuklar gibi rahatlayan gruba Kaid katılmayı reddetti. Onları masada beklerken, yere düşmüş bir tarot kağıdı buldu "Judgement" ve onu cebine attı.
 15. Gimli

  EURO 2020(1)

  Aman topa basmayın sakın gibi bi taktikle oynuyoruz

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...