Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mandalorian (2019) - Disney+

Devokai

Öne çıkan mesajlar

gene mükemmel sezon, büyük keyifle izledim yine. prodüksiyon ve end cards gene efsane. izlerken tek hayıflandıran şey “neden hala oyununu yapmıyorlar” sorusu. din kardeşimiz, grogu, karga başgan, bo katan reis hepsi ayrı iyi. “ya bu tam olmuş” dedirten bir dizi izleyebilmek bu devirde nadir bir zevk.

@Shadowişte baby yoda dedikleri, adı grogu.

2

Spoiler

ikinci bölümdeki aksiyon *chefkiss* 😚  Bo katan darksaber’ı konuşturdu, oyum ona.

Sam tarafından düzenlendi
  • Tesekkurler 2
Sosyal ağlarda paylaş

bo-katan'da bronze dibi aim'i var. onun da silahi belliymis... bir daha akimbo falan yormasin bizi.

bu bolum produksiyon ayri bir iyiydi. mandalorian standartlari icinde bile deginmek lazim. aksiyona yine gecer not vermesi zor. disney cizgifilmlerden getirtiyor aksiyon eksperlerini herhalde. *mickey mouse gulusu*

Sosyal ağlarda paylaş

3

Spoiler

coruscant mükemmel olmuş, içinde gidip gezesim geldi. orada geçen güzel bir oyun yapılsa keşke yeni. dağın zirvesi çok iyiydi özellikle. peak stellaris ahah

yalnız neden öyle bir kumpas oldu anlamadım ama herhalde sonra bağlanacak, bakalım.

bütün o “reformasyon” kısımları bayağı enteresandı, hafif distopik bir havada.

bo-katan reis oradan kendine yeni ekip mi toplayacak acaba, hadi hayırlısı. gerçi kılıç din kardeşimizde.

bir saatti bu sefer ama iki saat olsa keşke.

Sosyal ağlarda paylaş

ya benim kafama tuhaf bi şey takıldı, bu 2. bölümdeydi galiba;

Spoiler

mando, madenlere iniyo ya böyle çook yüksek bi yerden aşağı atlıyor, sırtındaki motorları çalıştırıp düşüşünü yavaşlatıyor ve yere iniyor. yanındaki bebe de aynı hızda iniyor ama onda motor falan yok. şimdi bu güne kadar levitation yapıyo falan diyoduk evet, zira star wars evreninde var bu, o motorlar falan havada gidiyo sonuçta ama uçmuyorlar abi. o bebelak sonra mandoyu kurtarmak için geri dönerken o kocaa mesafeyi geri tırmanıyo motorsuz bi şeysiz. bildiğin free roam uçuyo yani.

Lore bağlamında bu tech'i açıklayan bi şey var mı? yoksa "nası çıkarıcaz lan bunu geri, neyse uçsun ya amaan boşver" mi demişler? Eğer açıklayan bi şey varsa, böyle motorsuz, yakıtsız şak şuk uçabiliyosak, o zaman yakıtlı uçma niye var? herkes onu kullansın anasını satim.

ya da bebe force ile kendini mi kaldırıyor?

bi de 3. bölümle ilgili;

Spoiler

ihanet eden karıyla herif arasındaki lüzumsuz cinsel tansiyon aşırı rahatsız etti beni, bok atanla mandonun arasına da koymuşlar aynı cinsel tansiyonu, hayırdır bu sezon niye böyle?

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

süper bölümdü, cidden çocuklar gibi şen izledim. çocukluğumdaki 80’ler dizilerini izlerken keyfi bir tek bunda yaşayabiliyorum. o macera hissini süper veriyor baştan sona. bütün dünyaya kapıyorum kendimi, pür dikkat kopup gidiyorum sonuna kadar. bir de bitişteki storyboard girince değmeyin keyfime.

xeno ben öyle birşey hissetmedim şahsen.

• Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...