Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mandalorian (2019) - Disney+

Devokai

Öne çıkan mesajlar

mükemmeldi ya, ağzım kulaklarımda izledim.

Spoiler

main quest yeniden açıldı hadi bakalım bokatan başgan. ama darksaber din kardeşimizde, nasıl olacak bakalım. bir de moff ile önceden ayrılanlar iş tutmuş galiba, hadi hayırlısı.

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 31.03.2023 22:53 tarihinde dedi ki:

5 çok iyiydi gerçekten. bu arada dördüncü  üçüncü bölümdeki bilim adamı 

İçeriği gizle

bad batch'deki psikopat bilim adamı di mi? onu ele veren subay da tanıdık geldi gözüme de çıkaramadım kim olduğunu. 

Bad Batch izlemedim 4-5 bölüm harici de, Bad Batch ile Mandaloria narası 30 sene falan. Bad Batch Luke'un doğduğu sene, oradan hesapla.

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 31.03.2023 22:53 tarihinde dedi ki:

5 çok iyiydi gerçekten. bu arada dördüncü  üçüncü bölümdeki bilim adamı 

Gizli içeriği göster

bad batch'deki psikopat bilim adamı di mi? onu ele veren subay da tanıdık geldi gözüme de çıkaramadım kim olduğunu. 

İkisi de daha önce Mandalorian’da gözüken karakterler.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Şimdi koca bi bölüm robot arayıp sonra pfft diyip tırto bişi alıp onuda kullanmaması mütişti bence. Çok gerçekçi geldi bana, mükemmel kurgulanmış değilde normal bir insanın yapacağı gibi davrandı. "gideceğim yer belirsiz silahlı bişi olsa iyi olur ama yoksa napam yani"

AMA ya birader operasyona gidiosunuz ejderden cocuk alcanız, ucakta plan yapmadınız mı? niye inince tekrar edion her boku annem dedim bokatana.

Bu arada çok keyif alarak izliyorum, telefon koruma ekranını mando yaptım sdafea. this is the way diye dolasıorm ortalıkta

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

valla başıma birşey gelecekse de bayıldım ben gene.

6

Spoiler

christopher lloyd başgan 85 imiş hey maşallah, bu vakitten sonra düzgün bir prodüksiyonda görme ihtimalimiz sıfır gibi, kıymetini bildim.

jack black de uymuş ahah, grogu gene az role rağmen güldürdü.

post-work society iyiydi de separatist kısmı biraz daha işlenmeliymiş, orası biraz hafif kaldı bir tek maalesef. ama cyberpunk gezegen iyiydi.

düello da güzeldi ve en sonunda zaten mandalore'da olduğunu düşündüğüm şeyi söyledi din kardeşimiz, hakkını teslim etti. süper bitti.

yönetmen de bryce dallas howard çıktı, babası gibi yönetmenlikte de yolu açık olsun.

Sosyal ağlarda paylaş

rol yapamayan zenci sisko ne ariyor orada dedim. elbette ki sjw geyigi cikti.

sarkiciymis lol. ama nette aratmayin kadin 1500 kiloluk vita yag dolu poset oldugu icin fotograflari, videolari falan igrenc lan. flut caldigi bir video goreceksiniz. ekran yaglandi videoyu acinca. izleyenlerin damarlari tikanmistir.

• Haha 2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...