Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Secret World (post apocalyptic mmorpg)

Sylian

Öne çıkan mesajlar

Oyuna open world pvp geliyor.Çok değişik bir sistem.Forumda açıklamışlar.Şimdilik genel anlamda yorumlar çok olumlu.Beğenildi gibi..;

One of the more interesting ideas that we hope to implement soon is the idea of PvP events in the open world – a relic appears in a random playfield and the three factions must compete for a short amount of time to control it. Anyone who enters the area can be flagged for PvP and compete for the relic. It’s a little like a dynamic event, but encouraging competition rather than co-operation between the factions.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

şaşırdım o combat sistemiyle oynamanıza. nerede okuduysam insanlar yerden yere vurmuş monoton ve ölümüne sıkıcı combat sistemi diye.

combat sistemini hiç sevemedim, bok gibi geliyor bana.
hiç bi halt anlamıyorum combat'ından. bu arada pve'sini kastediyorum, pvp'sini bilmiyorum.

oyunda beyaz işaretli yaratıklarla savaşıyorum, dişime göre olsun diye. ama bazen gereğinden kolay oluyor, bazen gereğinden zor oluyor.
mesela demin bi yaratığı öldürmeye çalışıyordum, 5 kere denedim 5inde de öldüm. dodge yapıyorum, sabit duruyorum, değişik şeyler deniyorum, yine de çat diye iki koyuyor yerdeyim. sürekli yaratığın etrafında dönüp durmak da bir işe yaramıyor...

yaratıklarla savaşırken healing büyüleri de hiç efektif değil. heal yapana kadar geçen zamanda heal olduğumun iki katı kadar damage almış oluyorum zaten. wow'daki şamanlara benzer bi karakter gideyim dedim ama skiller zayıf.

oyunda bir yerde hata yapıyormuşsun gibi gelip "nasıl çözebilirim" diye düşündüğün zaman oyun bu konuda hiç yardım etmiyor. keşke level numaraları gibi şeyleri kaldırmasalarmış, en azından ne olup bittiği daha anlaşılabilir olurmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

Amazon: "The Secret World will be $17.99 in the Editors Choice sale."

$5'lık Editors Choice crdit kullanılabilir olursa $13'a gelicek. January 1, 2013'da başlıyor sale.

$5'lık Editors Choice cerdit kullanılabilir olacakmış. 12.99$'a alabileceksiniz bu sene amazondan oyun aldıysanız.
http://www.amazon.com/Electronic-Arts-41018ecret-World1-Download/dp/B007VTVKG6
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...