Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Secret World (post apocalyptic mmorpg)

Sylian

Öne çıkan mesajlar

Şöyle anlatayım, oyunu sırf questleri için oynardım. Combat filan meh. idare ederdi. Hikaye filan gayet iyi gidiyordu.

Legends Beta ya seçilmişim. Betaya da tam tamına ancak 2 saat dayandım.

Kapattım gitti. Bu oyun tutmaz. Bırak adını Legends, Epic Uber legends koysan gene olmaz. Eskisinden bile kötü bir izlenim bıraktı. Grafik motoru zaten hiç değişmemiş, ben karakter animasyonlarında da pek bir değişiklik görmedim.

Eskisinde Deck düzenlerken free olarak takılabiliyordun. Şimdi o da yok. Direk sana ya onu, ya bunu seçeceğin diye dayatıyor.

Birde action barı tek satıra indirmişler, başka da bir şey pek göremedim.

Yoksa Oyun aynı oyun, yeni diye itelemeye çalışıyorlar. Yeni diye adamlar daha kötüsünü yapmış.

Hiç bir şey ellemeden Grafik motorunu güncelleseler, bu Legends diye çıkardıklarından daha fazla tutar.
Sosyal ağlarda paylaş

Oradaki yorumlara pek güvenme.

Yapımcılar para verip sağ sola , mmorpg.com da yorum yazdırıyorlar diye söylenti vardı zamanında.

Oyun tutmaz abicim, bu şekilde tutmaz. Eskisi daha iyi.

Ancak çekse çekse, yeni büyümüş veletleri çeker. Onlarda 6 ay 1 yıl sonra birakır gider.

Zamanında Hellgate London vardı aynı setup ta, Mmorpg de yorumlarda herkes şoyle iyi boyle iyi diye salladı. Burada bile oynayanı vardı. Oyun iyi değildi. Kapandı gitti. Hanbitsoft aldı reboot yaptılar, bitti gitti gene. Amam Mmmorpg.com de hala 8.0 puan.

Bu da bu hali ile oyle olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...