Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Secret World (post apocalyptic mmorpg)

Sylian

Öne çıkan mesajlar

Quest bazlı bir oyunda bu söylediklerinin hemen hiç biri olmaz. Ama quest bazlı bir oyunda en azından questlerin muhteşem olduğunu söyleyebilirim. PvP denemedim henüz ama bildiğin arena mantıklı pvp'dir en fazla.

Tabii bir oyundan her şeyi beklememek lazım. Yani en azından günümüzde artık böyle. Konu dönüp dolaşıp hep sandbox'a geliyor ama artık hiç kimsenin böyle bir oyun için umudu yok. Çünkü, sandbox oyunları oynayan bir kaç bin (en fazla yüz bin) kişi, oyun yapımcılarını tatmin etmiyor.

Bu oyun beni questleriyle eğlendiriyor. Her quest için uğraşıyorum. Uğraşırken eğleniyorum.

Beklentin bu yöndeyse keyif alırsın. Ama değilse sıkılırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Ama quest mantığını sevenler için kaçırılmayacak bir oyun. Üstelik b2p. Şu an D&R'da da indirimde. Onu da ekleyip, sahneden ayrılayım.

biz de iki arkadaş düşünüyoruz da oyuna akmayı. evet. pvp'ye bulaşmadan ana görevleri bitirmek gibi yavaş yavaş. şeyi soracaktım, bu issues olayı nedir tam olarak?

en son Issue #6, The Last Train to Cairo çıkmış mesela. bunlar ana görevi bitirdikten sonra oynayabileceğimiz içerikler mi oluyor? dlc olayına, ücretli olarak? son olarak dnr'dan aldığımız oyunu steam'e ekleyebiliyor muyuz? sorularım bu kadardı, teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
d&r'da 50 lira bu oyun. hakkında okuduklarım genelde olumlu şeyler ama öncelikle benim de bir kaç sorum var.

aylık ücret var mı?
bütün kontenti oynayabilmek için dlc falan bişiler almak gerekiyor mu yoksa http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/The-Secret-World-PC//Oyunlar/RPG-Role-Playing-Games-/urunno=0000000406147 şu şekilde almak yeterli mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bier kere alıyorsun ve oynuyorsun. İstersen içinde eksta görevlerin olduğu bir genişleme paketi var ama almazsan bir şey kaybetmiyorsun. Sadece görevler var.

Oyun aslında çok iyi. Müthiş ve yenilikçi bir skill sistemi var. Oyunda level atlamak yok. Görev yaptıkça veya dungeon tamamladıkça xp geliyor ve bunlar AP ve SP'ye çevriliyor. AP'ler skilleri açmaya yarıyor. SP'ler de silah ve diğer itemler için gereken puanlar. SP, AP'den daha az geliyor.

Oyunda mevcut olan bütün skilleri, AP topladıkça açabiliyorsun. Yani sadece tank, healer veya dps olmak diye bir şey yok. Tüm classları oynayabiliyorsun.

Amaaaa, end game gerçekten çok kötü. Çünkü end game'de yapacak hiç bir şey yok. Oyun sadece item kasmak için yapılmış sanki. İtemlerini düzüyorsun dungeonlara giriyorsun, hepsi bu.

Dungeonlar hep aynı. sadece normal, elite ve nightmare diye üç zorluk seviyesi var. Kestiğin bosslar aynı. Sadece biraz taktik değişiyor.

Son tahlilde, skill özgürlüğü bakımından oyun gerçekten müthiş. Bir gün dps, ertesi gün tank, bir saat sonra healer oynayabilirsin. O yüzden "vay partiye adam bulamadım" derdi yok.

Şu oyundaki skill sistemi başka oyunlara uygulansa on numara iş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bone said:

bu funcom'a bir kurşun döktürmek lazım. world of warcraft çok amaçsız, boş ve eksik oyun, herkes ölesiye sevdi, çok tuttu. age of conan ve the secret world piyasada farklı şeyler yapmaya çalıştı ama popüleriteye hitap etmeyi beceremiyor, insanların ilgisini çekecek şaşaalı bir şeyler sunamıyor, hep nefretle karşılanıyor oyunları.

herifler 12 sene evvel anarchy online gibi efsane nefis bir oyun yaptı. hala onun kadar içeriği dolu dolu olan, benzersiz atmosferi, kurgusu olan, karakter geliştirme kısmının çok farklı ve özgün olduğu oyuna rastlamadım.

bilim kurgu romanı yazar gibi evren yarattı adamlar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...