Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Secret World (post apocalyptic mmorpg)

Sylian

Öne çıkan mesajlar

Email a haberi geldi,

That’s right! Now you can enjoy everything The Secret World has to offer without ever having to pay subscription. The game is now available at only 30 USD/EUR and all you have to do is pay once and play forever – it’s that simple.
The game is better than ever!

The Secret World has grown tremendously with four major content updates since launch. Among the new content is a raid set in New York City, a theater in London where you can put on a play, new auxiliary weapons and more.
We look forward to seeing you in-game!

If you would like to download the game client again, you can easily get the download by clicking here. If you would like to know more about the changes we have made click here.
Sosyal ağlarda paylaş

şuursuz hareket ediyor funcom çok. oyunu çıkarmadan önce adam gibi test etmiyorlar, büyük ihtimal zaman hedeflerini tutturamıyorlar sonra yarımyalamak oyunmu kakalama çalışıyolar. AoC'da memory leak kaç ay devam etti allah aşkına oyun çıktıktan sonra. Grey mapler? Böyle oyun mu yapılır allahasen.

hani classlar arası denge olmaz, bir class ezer, bir questte bug vardır ne bileyim ekonomi çalışmıyordur. hepsi ok. fakat oyunu oynamana engel bir hatası aylarca kaldırılamıyorsa mümkünse biz oyun yapımcısıyız, biz mmo yapıyoruz demesinler.

milletin paralarını çarçur ediyolar her oyunda, off with their head!
Sosyal ağlarda paylaş

Anlıyorum.Age Of Conan'dan bi hıncınız olabilir ama iki oyunu birbirine karıştırmayın bence.3 gündür oynuyorum daha bir tane bugla karşılaşmadım.Gayet stabil bi şekilde gidiyorum şuan.Ve oyun cidden iyi.Hani abartmıyorum ben böyle quest sistemi başka bir oyunda görmedim daha.Bir questi yapmak için gidip bilmemne ressamını araştırıp , incil okuyup , latince çeviri yapıyorsam yani...
Gerçekten aşırı eğleniyorum oynarken şuan.Pvpside fena değil diolar bazı denge sorunları varmış sadece.Ki beni ilgilendirmiyor pvp yapmayı düşünmüyorum bu konuda Gw2 gayet tatmn ediyor beni.End game kötüdür şudur budur bilemem zamanı gelince görücez onu ama şu haliyle 30 lira verip sadece bu missonları tamamlamaya razıyım ben almışım iyiki yani.
Kesinlikle gördüğüm en iyi quest sistemine sahip oyun...
Sosyal ağlarda paylaş

bu funcom'a bir kurşun döktürmek lazım. world of warcraft çok amaçsız, boş ve eksik oyun, herkes ölesiye sevdi, çok tuttu. age of conan ve the secret world piyasada farklı şeyler yapmaya çalıştı ama popüleriteye hitap etmeyi beceremiyor, insanların ilgisini çekecek şaşaalı bir şeyler sunamıyor, hep nefretle karşılanıyor oyunları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...