Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Secret World (post apocalyptic mmorpg)

Sylian

Öne çıkan mesajlar

Devil's Pact guildi ile birlikte oynamak isteyen arkadaşlar aranan vasıflara sahipler ise oyun içinden QQAlarma, Asabi, Nochagoth ile iletişime geçebilirler.

Server: Daemon
Faction: Dragon

Not: Başka serverlardan oyuncularda guilde(Cabal) girebiliyorlar ama Fusang için aynı serverda olmak gerekiyor. Sizin tercihiniz hangi serverda olmak ama iyi bir eğlence için Daemon serverında olmanızı öneriyoruz. Server "FULL" gözüksede zorlayınca char açılabiliniyor.

Recruit için aranan kriterler:
- 22 yaş üstü veya 22 yaş üstü olgunluk seviyesine ulaşmış bir oyuncu olmak
- Daha önce Massive PvP Contente sahip bir oyunda Endgame görmüş olmak ve Massive PvP tecrübesini edinmiş olmak. (Örnek: AoC, Warhammer, Daoc)
- Takım oyunu içinde uyumlu, grupla birlikte hareket edebilecek bir oyun anlayaşına sahip olmak
- Online süresi haftada en az 30 saat olabilmek
- Prime time da her gün en az 2 saat online olabilmek
- Oyun içi ve Vent kurallarına uymak
- Ventrilo kullanmak
Sosyal ağlarda paylaş

swtordan ayrılalı epey oldu. diablo ile oyalandık. funcomdan ötürü tsw den epey bi uzak durdum ama adamlar yapmışlar yine, ben epey bi beğendim. zaten güzel oyun yapıyorlarda abuk subuk şeyleri idare edemiyorlar, bu oyunda naparlar bilmiyorum inş sütten ağızları yanmıştır
Sosyal ağlarda paylaş

alkansas said:

Biraz konu dışı olucakta;GW düşünüyor musunuz?Sıkıldım tek tabanca mmo oynamaktan.

konu dışı olsada madem drea da merak etmiş söyleyelim :) biz Devil's Pact olarak şuanda yaklaşık tam rakam bilemesemde 160 kişi filanız. Daha henüz zaten tüm guildi aynı oyunda toplayabilecek bir oyun gelmedi. Halen daha Rift, AoC, Aion oynayanlar var. Mutlaka GW2 oynayanda epey bir üyemiz olacaktır. Ve mutlaka hadi hadi diye bana oyunu yine aldırtıp, guildi de kurdururlar. Ama guildin resmi basamağında GW2den ziyade World of Darkness var. WOD şayet çıkarsa, tüm gücümüzle gelicez o oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

60 lira oyun ama alsam mı karar veremiyorum bir türlü.

abi valla şöyle söyleyeyim eğer SWTOR aldıysan 120 liraydı.bu oyun 60 lira ama alacağın keyif iki katı en azından bende böyle oldu...
birkere oyun WoW clonu değil keinlikle kendine özgü özellikleri var çok sayıda.benim için tek negatif yanları oyuniçi animasyonlar(karekterler hareketleri falan kütük yutmuş gibi) ve interface (ki en azından combat ekranı var tortanic de yoktu ki swtorun interface ni alışan adam bunada alışır bence)
Sosyal ağlarda paylaş

valla questlerine gün geçtikçe hayran kalıyorum.klasik toplama ve grind quetlerinden ziyade main questler ve investigation ve benim bombalama dediğim görevler var..örnek vermek gerekirse song of sirenli bi görev vardı main quest..birde bi görev yaparken cep çaldı açıyoruz falan bi templar ajanı seni izliyoruz devamlı gözümüz üzerinde vs.seni devamlı gözlerini açık tutma.hikayesi ile merak da bırakma eğilimin de...
seslendirmelerde en az swtor kadar başarılı hele d3 deki kütük,mimikten heyecandan yoksun konuşmalardan sonra ilaç gibi geldi...
şimdilik yanlız ilk dungeon polaris'si bitirme şansım oldu ilk bosslar klasik tank&spank ken son boss dan sütunların arkasında saklanma falan güzeldi...
oyunu ilk aldığımda bir ay bitene kadar oynarım diyordum şimdi acaba kredi kartı sorun çıkarmaz inşallah falan diyorum.
bence SWTOR dan kat be kat iyi bir oyun duruyor karşımızda...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...