Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TBC= wow un sonu

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Ya bir de vanilla ilk keşifdi. Koskoca Warcraft evreninde open world akabiliyorduk.

Her gittiğiniz haritada ki o ilk keşif heyecanı, yaşayan haritalar falan harikaydı. Level 35 bir party kurup dungeon'a girebilmek için belki yarım saat boyunca dere tepe koşuyorduk. Şimdi bas tuşa dal ortama pat küt döv bitti. Ee nerede o dungeon'ın lore'unu anlatan prequestler?

WotLK sondu işte keşif olarak. Zaten Warcraft 3 hikayesi de Arthas ile bitti. Sonrası filler expler, pandalar falan.

vanillada alt kasmak bile bir heyecandı, alt yapmak lükstü.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Var abi private. Hem de baya sağlam yani, bosslar vs düzgün çalışıyor. Baya da kalabalık hatta, mob taglemek için yarışıyordu insanlar Hillshrad'da.

Pm'den veririm isteyene adını, public Gangren kızıyor. :p

Ama uyarayım büyük eziyet ahah bütün akşam oynayıp level 7 falan oluyorsunuz.

Özleyenler cidden hiç düşünmesinler ve privatelara bir baksınlar. 1 aydır vanilla oynuyorum ve server cidden kusursuza yakın. Sadece vanillası var, sadece TBCsi var, WoTLKsı var, var da var :)
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Tbc'nin bası hakkındaki yazdıkları doğru da insanlar biraz da o zorluğu arıyor zaten.

O tadında zorluk hosuna gidiyordu adamın.

her boss ayrı bir maceraydı.

Prince de hata kabul etmeyen bir fightti.

"Hata kabul etmeyen" dövüşleri "tadında zorluk" olarak göremiyorum. Gereksiz ızdıraplar challenge getirmiyor tersine genel oyuncu kitlesini yoruyor. 5 saat full konsantrasyon takılmayana "filthy casual" diye bağıran kişilere yönelik content yapmanın bir anlamı yok pek.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Ya bir de vanilla ilk keşifdi. Koskoca Warcraft evreninde open world akabiliyorduk.

Her gittiğiniz haritada ki o ilk keşif heyecanı, yaşayan haritalar falan harikaydı. Level 35 bir party kurup dungeon'a girebilmek için belki yarım saat boyunca dere tepe koşuyorduk. Şimdi bas tuşa dal ortama pat küt döv bitti. Ee nerede o dungeon'ın lore'unu anlatan prequestler?

WotLK sondu işte keşif olarak. Zaten Warcraft 3 hikayesi de Arthas ile bitti. Sonrası filler expler, pandalar falan.

di mi ya dungeon questleri vardı abi, böle o bölgedeki questleri yapıp toplardın onları, ve oradaki hikaye bir şekilde dungeona bağlardı . Böle gezerken yanlışlıkla dungeon kapısına gelirdin vay ak burası dungeonmış derdin heyecanlanırdın. şimdi level atladıkça dungeon findera bakıp aa yeni dungeon açılmış diip tıklayıp gidiosun.

hey cidi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

insanlar dungeon ve raidlerin girisini bulamiyor simdi oldukleri zaman lel

Deniz kenarında bi bölgedeki mağara vardı ama girişi çok içerlerde olan, şimdi ismini unuttum, cidden kayboluyordu insan. At adamlar vardı girişte. 40 levelde falandı galiba, patlayan bitkiler falan içerde.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Abi ben rexxarla karşılaştığımda bağırmıştım resmen evde heyecandan. Yanı sıra gezmiştim misha ile ikisinin vay be ne günlerdi ya
Sosyal ağlarda paylaş

maraudon ile ilgili tek guzel sey tamamen optional olmasiydi :P giderken daha sinir oluyordun, millet ikinci kapidan giriyordu filan sonra tunellerde kayboluyorlardi, herkesi topla ugras filan, kimsede istemiodu gitmek

BRD oysa zorla kendini yaptiriyordu :P key icin quest chain yap, key yoksa adam bul acicak kapilari ve mekanizmayi. barda mutlaka biri batirir kapiyi acmayi beceremezler analtirsi noysa cuceyi sarhos edicez diye illa bi dalar veya aura filan ile batar. arena ayri dert, alliance in jailbreak questi ayri dert, MC attunement icin milleti kisa yollardan goturmeye kasarsin, beceremezler wipe yersin ve emperor kasalim diye zorlasanda herkes o meshur torchroom da batirir filan. ironfoe icin az farmlamamistim soloda sirf mjolnire benzio epic goruntu diye, direk mace xmog tercihim

http://media-azeroth.cursecdn.com/attachments/23/413/634954426688114088.png

DM north da seviyordum ben tribute runlari, asiri zevkli oluyordu hele sonunda mekani ele gecirmek, muhabebt filan. library cok guzeldi peeeeh. DM de milleti zorla goturuyor butun matlari ben topliyordum tirubute icin.

villet varsa yok t0 icin lbrs-strat-scholo kasardi, puglarda farkli kisilerle gitmeye kasardim eldivenleri degistirip rollardim gene boe olduklari icin ondan sonra satardim AH de :D

UBRS cok pug organize etmem gerektiginden tiksinmistim biraz, tek bonusu son bossda pro kiter oldugum icin sorun cikmiyordu. millet guardlari kesene kadar rahat kiteliyordum. o boss olmasa ben hunterdan o zevki alamazdim cunki ilk girdigimde kite ne bilmiyordum, ates et, aspect ac kosabildigin kadar kos, biz kesince doner resleriz seni demislerdi cok gururuma dokunmustu, gunlerce calismistim filan disardaki elite moblarla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...