Jump to content

Bluerain

=o=
 • Mesaj sayısı

  117
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Bluerain hakkında

 • Rütbe
  Bluerain
 1. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  WsG ve AV, 10 Aralık haftası (ne demekse) geliyormuş. https://blue.mmo-champion.com/topic/1110091-classic-content-unlocking-in-december/
 2. Arıyorum ama ille de arıyorum demiyorum 🙂 Benim gibi pvp serverlarından kaçmak isteyenler varsa birlikte karar verip bir guild kurabiliriz de.
 3. Bluerain

  WoW Classic Gold Kasma Taktiği (Horde Side)

  Allure, miyaw33 teşekkürler.
 4. Bluerain

  WoW Classic Gold Kasma Taktiği (Horde Side)

  Shellfish yöntemindeki saat şeysi ortamdaki playerlarla alakalı. Sizden başkası yoksa saatte 10g. Artısı lvl 31-32 gibi başlıyor olmak.
 5. Bluerain

  WoW Classic Gold Kasma Taktiği (Horde Side)

  Kayseriliyim ben, dinim imanım para..aman gold. 55 silver değil 1 gold versinler, o shellfishleri çiğ çiğ yerim. Ally Kayserililerin de böyle questle falan gold kasma taktikleri varsa, buraya eklerlerse ne güzel olur.
 6. Mühimmatlar: Warlock iseniz Unending Breath skilli. Warlock değilseniz water breathing potion. Level 31-32 olunca Desolace - Shadowpray Village'daki Fish in a Bucket questini alın. Ödülü (1392 hp veren bi balık ile) 55 silver. Bu quest tekrarlanabilir. Yani 4350472 kere tekrarlasanız da her seferinde 55 silverı alacaksınız. Yapmanız gereken denizdeki Shellfish trap denen kafesleri açıp 5 shellfish toplamak (ben bi seferde 50 toplayıp öyle götürüyorum npc'ye). Vanilla zamanı lvl 40 mount için geri kalan 70-80 goldu böyle toplamıştım. Ne kadar sürdü tam hatırlamıyorum ama abartı bir süre gerekmiyor. Sen avcunu yala Alliance!
 7. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Warlock dotlarından sadece biri curse, diğer hepsi magic. Priestte de en az bir magic var, kaç curse bilmiyorum. Warlock ve özellikle shadow priest OP pvp classları, yani tırtlık sende değil. Biri zaten zorlarken ikisine kaybetmiş olmanı hiç kafana takma, çünkü dediğin gibi bir mucizeyle öldürebilsen bile zaten dottan yatardın.
 8. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Ok, teşekkürler.
 9. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Ey cemaat-ül warlock, voidwalkerınızın tauntu ne alemde? 11 point talenti demonologye verdim, improved voidwalkerı tabi ki aldım, herifin tormenti rank 3 ama yokkk agro tutamıyor. Dotları koyduktan sonra wand atsam da aynı, shadowbolt atsam da, drain life yapsam da. Hayır yani bilsem bu at hırsızını bırakıp pez...nk imple gezicem. Sizde de benzer bir durum var mı?
 10. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Kitlesel yetersizlik konusuna kesinlikle katılıyorum. Classic wow'dan önce private serverlarda görmüştüm ki millet 60 olur olmaz pug pug toplaşıp MC yapıyordu. Bizim zamanımızda ise yok "pug girilmez yeea", yok "priest şunu craftlasın da öyle gelsin yeea", yok "guildde adam az, adam az.. 40 kişi nereeee" diye boşlayıp duruyorduk. Warlock 28 oldu. Priest 12 mi 13 mü ne, rested biriktikçe levellıyorum.
 11. Bluerain

  WoW Classic Pati Guild

  Rp serverında npc'lerden npc diye bahsedilmez, adıyla falan geçer. Milletin birbirine saygı duyup loot sırasına geçmesi için illa rp yapmak gerekmiyor ki.
 12. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Gatherer blizz'in vanilla versiyonunda çalışmıyor. Gatherer gibi, Cartographer gibi herb ve mine yerlerini gösteren ve de bu versiyonda çalışan bildiğiniz bir addon var mı?
 13. Bluerain

  WoW Classic Pati Guild

  UD Warlock olacağım (yine), high warlord olana kadar bglerden çıkmayacağım (yineee), herkesin böğrüne böğrüne Death Coil atacağımm (o klasik, ben ondan klasik)
 14. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Gerçek erkekler female paladin kasar. Gerçek kızlarsa male orc, artık hangi class olursa KEK
 15. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Priest aman çohh kolay diyenler ya troll, ya yanlış expansionda 🙂 Mana bitmesin diye wand kullanıp wand sesi duymaktan fenalık basıyor. Level 15e kadar wand specialization'u da fulleyemiyorsun üstelik.. falan filan off yazarken bile sıkıntı bastı.
×
×
 • Yeni Oluştur...