Jump to content

Bluerain

=o=
 • Mesaj sayısı

  125
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Bluerain hakkında

 • Rütbe
  Bluerain

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Bluerain

  Return of Reckoning

  Bir alt başlıkta ismetto yeniden toplandıklarından bahsetmişti. Ben yine ara verdiğimden dahil olmadım. Bir göz at istersen.
 2. Bluerain

  ROR'da toplanıyoruz.

  Davet geçersiz ya da geçerliliğini yitirmiş diyor.
 3. Bluerain

  ROR'da toplanıyoruz.

  Order pride! 🙂 Başarılar. Oyuna az ara verdim. Döndüğümde katılmak isterim. Aranızda tanıdığım isimler varsa tekrar bir araya gelmek güzel olacak.
 4. Bluerain

  Return of Reckoning

  Destroda benim bildigim kadarıyla 10-15 kisi kadar Türk var, farklı guildlerde vs. Orderda da oynayanlar var. Oyun hala cok zevkli, dönün bir an önce derim.
 5. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Onca akıl almaz tuhaflığı yapabilen adamdan, ben herkese tek tek whisper atmayı da valla beklerim 🙂
 6. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Gavurlara alfalık malfalık sökmüyor tabi 😁
 7. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Crossrealm olmasa bazı serverlarda Horde'a bazılarında Ally'a sittin sene hiç sıra gelmez
 8. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Bgler crossrealm + EU serverları genelinde Horde baskın = Bglerde Horde'a en az 15 dk queue geliyor diyorlar official forumlarda, Ally'a ise instant = Horde ganke devam edecek. Ally pvpciler bglerde mis gibi honor kasacak. Muaha
 9. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  WsG ve AV, 10 Aralık haftası (ne demekse) geliyormuş. https://blue.mmo-champion.com/topic/1110091-classic-content-unlocking-in-december/
 10. Arıyorum ama ille de arıyorum demiyorum 🙂 Benim gibi pvp serverlarından kaçmak isteyenler varsa birlikte karar verip bir guild kurabiliriz de.
 11. Bluerain

  WoW Classic Gold Kasma Taktiği (Horde Side)

  Allure, miyaw33 teşekkürler.
 12. Bluerain

  WoW Classic Gold Kasma Taktiği (Horde Side)

  Shellfish yöntemindeki saat şeysi ortamdaki playerlarla alakalı. Sizden başkası yoksa saatte 10g. Artısı lvl 31-32 gibi başlıyor olmak.
 13. Bluerain

  WoW Classic Gold Kasma Taktiği (Horde Side)

  Kayseriliyim ben, dinim imanım para..aman gold. 55 silver değil 1 gold versinler, o shellfishleri çiğ çiğ yerim. Ally Kayserililerin de böyle questle falan gold kasma taktikleri varsa, buraya eklerlerse ne güzel olur.
 14. Mühimmatlar: Warlock iseniz Unending Breath skilli. Warlock değilseniz water breathing potion. Level 31-32 olunca Desolace - Shadowpray Village'daki Fish in a Bucket questini alın. Ödülü (1392 hp veren bi balık ile) 55 silver. Bu quest tekrarlanabilir. Yani 4350472 kere tekrarlasanız da her seferinde 55 silverı alacaksınız. Yapmanız gereken denizdeki Shellfish trap denen kafesleri açıp 5 shellfish toplamak (ben bi seferde 50 toplayıp öyle götürüyorum npc'ye). Vanilla zamanı lvl 40 mount için geri kalan 70-80 goldu böyle toplamıştım. Ne kadar sürdü tam hatırlamıyorum ama abartı bir süre gerekmiyor. Sen avcunu yala Alliance!
 15. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Warlock dotlarından sadece biri curse, diğer hepsi magic. Priestte de en az bir magic var, kaç curse bilmiyorum. Warlock ve özellikle shadow priest OP pvp classları, yani tırtlık sende değil. Biri zaten zorlarken ikisine kaybetmiş olmanı hiç kafana takma, çünkü dediğin gibi bir mucizeyle öldürebilsen bile zaten dottan yatardın.
×
×
 • Yeni Oluştur...