Jump to content

Bluerain

=o=
 • Mesaj sayısı

  105
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Bluerain hakkında

 • Rank
  Bluerain
 1. Bluerain

  WoW Classic Pati Guild

  UD Warlock olacağım (yine), high warlord olana kadar bglerden çıkmayacağım (yineee), herkesin böğrüne böğrüne Death Coil atacağımm (o klasik, ben ondan klasik)
 2. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Gerçek erkekler female paladin kasar. Gerçek kızlarsa male orc, artık hangi class olursa KEK
 3. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Priest aman çohh kolay diyenler ya troll, ya yanlış expansionda 🙂 Mana bitmesin diye wand kullanıp wand sesi duymaktan fenalık basıyor. Level 15e kadar wand specialization'u da fulleyemiyorsun üstelik.. falan filan off yazarken bile sıkıntı bastı.
 4. Bluerain

  Return of Reckoning

  Saeros +1 🙂
 5. Bluerain

  Return of Reckoning

  Hala oynayan var mı bilmiyorum ama varsa ORvR'de ne hatlar döndüğünü bana tam olarak açıklayabilecek biri var mı? Eski yeni patch notlarını okusam da bir şey anlamadım. Source falan taşıyorlar. Keepler rank falan atlıyor (bu eskiden vardı sanırım?). Tam olarak neler oluyor da oluyoorr? Bir de AAO ne demekti? 🙂 (AAO ne demek diye ingame sordum ama adamlar troll olduğumu mu sandılar nedir, cevap bile vermediler 🙂 Yaşlandım, unuttum napiim.. )
 6. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Leeeeeeerooy Jenkinnss!
 7. Bluerain

  Return of Reckoning

  Server bomboş. Ana sayfadan ne zaman baksam 100-200 online ancak var. Yabancı forumlarda noluyor diye bi okuyayım dedim ama çok bir şey anlamadım. GMler sanırım bir halt karıştırmışlar. Farklı adla yeni server açılmış falan. RoR'a ne olduğunu bilen var mı?
 8. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Yazın geliyormuş. https://variety.com/2018/gaming/news/world-of-warcraft-classic-release-date-1203018632/
 9. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Bende şu an iki server da aktif. SS nasıl atabilirim bilmiyorum :) Yalnız senin SSda bir yanlışlık var. Server listin arka planında Wotlk background unun olmaması lazım.
 10. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Benim bahsettiğim vanilla wowdu, yani hiç expansion olmayan hali. Oynamak istersen web sitesi https://lightshope.org Şu an Northdale serverında 9k online var. Vanilla wowu kimse oynamaz artık diyenlere duyurulur :) Linkini attığın Wotlk ise 3.expansion. Ancak Warmane enteresan bi portal. 7 kat xp ile hızlı lvl almak ancak bglerde ya da quest yaparken p2w ile legendary weapon almış bebelerle uğtaşmak istiyorsan Warmane'deki Icecrown serverını, tüm oyunu blizzlike oynamak istiyorsan yine Warmane'deki Lordaeron serverını tavsiye ederim.
 11. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Ahanda şu an 10k olmuşlar.
 12. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Diğer privateleri bilmiyorum ama Nostalrius'tan devşirilme Light's Hope'da baya open world pvp dönüyor. 3k millet valla open worldde (bglerde de) üstüste yiyor birbirini :)
 13. Bluerain

  WoW Classic Ana Konu

  Kronos'un sayfasına bakındım ama bir açıklama bulamadım. Vanilla server pvp mi?
 14. Bluerain

  Pristine realm

  Eternal +1 Harikasın, Carrot on a Stick'tir vanilla.... Kesinlikle! Vanillayı tekrardan privateta denememiş olanlar, kendi deneyimlerini herkese genelleyerek yok eskisi gibi olmaz diye ezbere konuşmasınlar bir zahmet. Sizler için olmayabilir. Ama ben ve benim gibiler için eski guild olsun olmasın, eski arkadaşlar toplansın toplanmasın vanilla wow sadece kendisi olarak, tüm kusurlarıyla candır. Kapanan serverın forumlarına bir göz atarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.
 15. Bluerain

  Return of Reckoning

  Sistem çökülmüş. Bütün gündür sıkıntıııı..
×
×
 • Yeni Oluştur...