Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TBC= wow un sonu

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

opsiyoneldi iste oyuncularin %99 u icin gayet ahahah, AQ20 NR olmadan yapiliyordu cillop, 40 icin lazimdi onuda yapan sayisi azdi hani strat/scholo/ubrs gibi her aksam donen dungeon diildi level dusuk diye ve level kasarken girmen gerekmiyordu, gidip yapan sayisi cok azdir gercek levelinda.

lvl60 da guild gurubu ile gayet rahat farmlaniodu faceroll
Sosyal ağlarda paylaş

yenı explerin hızlı baymasının sebeplerinden biride bu bence.

eskiden 5manler bi maceraydıhikayeydi geziyodun ediyosun nerdeyse iclerinde (brdde geziyodun zaten devasa bi haritaydı) şimdi metroya biner gibi biniyosun iniyosun item geliyo. bir tadı tuzu yok.

eskiden su andaki mekaniklerin hiçbiri yokken ne costurmuslar 5manleri şimdi cok cılız hepsi.

sonunda millet intanity atan boss olan wotlk bossunun olduğu 5man ler bide halls of iron/storm bana tat veren 5manler.

Mesela wod'da o trenli falan aslında sahane bi 5 man var ama kadar rail dshooterki dizaynı 2 kere yapıyosun 3. de bayıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Eski 5mler zamanın endgame contentiydi brd özellikle raid büyüklüğünde expansionlarda artık öyle yapmamaları normal de sonradan 5m getirmeyi kesmeleri kötü oldu iki exptir.

Content patchinde gelen 5mler hem güzel oluyordu hem de hikaye olarak iyi oluyordu. Mopta senaryo getirdik 5m yapmıcaz senaryo yapcaz dediler wodda senaryo da kalktı 5m de gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

pattisliborek said:

Ya bir de vanilla ilk keşifdi. Koskoca Warcraft evreninde open world akabiliyorduk.

Her gittiğiniz haritada ki o ilk keşif heyecanı, yaşayan haritalar falan harikaydı. Level 35 bir party kurup dungeon'a girebilmek için belki yarım saat boyunca dere tepe koşuyorduk. Şimdi bas tuşa dal ortama pat küt döv bitti. Ee nerede o dungeon'ın lore'unu anlatan prequestler?

WotLK sondu işte keşif olarak. Zaten Warcraft 3 hikayesi de Arthas ile bitti. Sonrası filler expler, pandalar falan.

vanillada alt kasmak bile bir heyecandı, alt yapmak lükstü.

di mi ya dungeon questleri vardı abi, böle o bölgedeki questleri yapıp toplardın onları, ve oradaki hikaye bir şekilde dungeona bağlardı . Böle gezerken yanlışlıkla dungeon kapısına gelirdin vay ak burası dungeonmış derdin heyecanlanırdın. şimdi level atladıkça dungeon findera bakıp aa yeni dungeon açılmış diip tıklayıp gidiosun.

hey cidi.

bunlar hala var ki. vaktin yoksa diye group finder koydu adamlar sana iste. sen o dungeonlari yapsan bile ilgili zone a geldiginde yine baska q ler falan seni o dungeon a yollayabiliyor

nankor olmayin
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

of akşam 9'da girip sabah 4'e kadar falan brd'de emperor bitirmeye çalışmak... arkada vent ile sohbet akıyordu.

survivor izlemekten bin kat iyidi be.

evet abi bu!

arkadaşın evine kasayı taşıyordum. Yemekleri söylüoduk. Akşam 9 gibi girioduk BRD ye sabaha kadar misler gibi ye iç sohbet et falna sabaha karşı çıkıyorduk BRD den ehehu
Sosyal ağlarda paylaş

asd evet

gerci crunchyroll'un Samsung tv app ini kaldirdilar pasokon da izlemek zorunda kaldim. subsi kapattiricaklar o olacak

bi yandan da akiba undead & undressed oynuorum tam senlik

tekrar konuya donecek olursak 7 day free wow actim ama 10 dk falan dayanabildim. aquila gibi alt kasasim var ama
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
Evet gruul yapmak icin hala felwood tuber kasmak, cantayi 20 tane farkli cinsumable ile doldurmak ve hicbir duzgun rewardi olmiyan bugli heroiclerde saatlerce wipelamak cok iyi idi

Dedigim herseyi duzeltiyim derken ez mode yaptilar, legionda ise sonunda dengeyi buldular lel

Su an sahane oyun, tbc de yapilmai gereken cogu sey var iste mis gibi, lfr yapip content bitti diye her patch sub kapatan yetolar anliyamaz bunu gerci :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
harbiden legion çok keyifli olmuş. Seni sanctuary'de oturtmuyor çıkartıyor gezdiriyor bunlar çok önemli şeyler farkına varıyor insan. yıllar sonra dungeon kapısında ganklenmek, ganklemek durumlarını epey uç noktada yaşadım, güzel oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi tbc'den beri ilk kez oyuna döndüm, bütün amelelikeri kaldırmışlar tertemiz olmuş işte. Bir tek item şeklini değiştirme olayı biraz kolaya kaçmacılık olmuş ama en azından çeşitlilik getirmiş klon değil herkes.

Banımıda açtı blizzard game time hediye etti bide <3
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız cok pis farm var oyunda ya. bi de alt kasmak gercekten insanı bıktırıyor. suramar questline'ı ikinci kez yapmak isteyen oldugunu sanmıyorum. en ciddi sorun benim icin bu ikisi.

daily yerine wq gelmesi iyi oldu. daily varken hergun yapmak zorundaydın, aynı seyleri yapıp duruyodun. simdi secme sansı tanımıslar ve hepsi farklı mekanlarda ve random olunca guzel olmus. gerci 500 wq yapmısım bile nasıl bir hayvanlıkla giristiysem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...