Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TBC= wow un sonu

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

black temple in oyuna girmesi hata bence
cunki millet in hyjal i gormesine daha aylar var
nihilum bile 25/4 den 6 haftadan once hyjal a giremiycek eger vial drop rate leri ayni ise
kaldiki daha TK var ve kael i bugun kesseler gene 6 hafta beklemeleri lazim
TBC yi yapan kesinlikle blizzard in caycisi olmali

1.5-2 sene calsitilar ve onumuze attiklari sey bu
senede bir expansion yapicaz diyorlar
seneye yapicakalrini dusunmek bile istemiyorum

haha süperdi ama şunlar ya. raidin kapısından girmek için bile baya bir uğraşıyordu insanlar. şimdi orgrimmarda tek tuşa basıyorsun sdgs
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Oyuna TBC çikmadan 1 hafta önce basladim o yuzden tbc oncesi raidler instancelar itemlar nasildi hiç bir fikrim yok. 70 olduktan bir süre sonra bir guilde girdim. (classim Warlock) 2 haftadir o guilddeyim. 2 haftadir sürekli raid yapioruz Karazhana. Pek ilerleyemedik. Shade of Aran dayiz ama gayet de çok zevk aliyorum. Daha bana bi tane epic cloak düstü fakat problem etmiyorum çünkü nedense takimim güçlenince daha mutlu oluyorum. Hatta o bossu kesmenin verdigi mutluluktan hangi item düsmüs umrumda bile olmuyor. Takimimdaki bütün herkes de benim gibi, Resmen amacimiz eglenmek. (Tier 4 parca düsüo , Priest e al diyoruz, o ise off tank druid in almasini istiyor vs.) Birisi wipe nedeni oluyor, Teamspeakten onla dalga geçiyoruz, geyik yapioruz, hiç bir zaman gerginlik die bir sey yok. Sabaha kadar bir bossa attempt ettigimiz de oluyor, deneyim kazaniyoruz. Iste bu sekilde su an oyundan çok zevk aliyorum. PVP ile alakam kalmadi çünkü bu oyun UO gibi deil bunu anladim. Bu oyunda seni etkileyen sey PVE, boss encounterlari. (kisisel görüs) TAbi simdi yeni raid yapio olmanin verdigi ilk heyecan da olabilir bu. Ama takim oyunu bana çok zevk verio. Fakat ilerde neler olur bayar miyim artik tek derdim item mi olur onu bilemiyorum. Umarim öle olmaz da bu sekilde gider. En iyi raid progresse sahip guild olma die de bir derdimiz yok. Amac eglenmek, takim oyunu ise gayet egleniosun. O yuzden pek bir sorunum yok TBC ile. Tek sorun reptutation kasma olabilir. Onu da çok üstüste instance yapamiyorum, kafam almiyo die yavas yavas kasiorum ^^ Item a gelince de dengesizlikler oldugu ortada ama çok fazla da çesit var. soketler + enchanting le de beraber iice cesitlendi, Hatta bir sürü eklemeler tailor patchleri/quartermasterlardan aldigin eklemeler falna filan derken itemlarinizin bazi seylerinden memnun kalmiosan1z bir sekilde düzeltebiliosunuz. Çok dert olarak görmüyorum ki Blizzard yine bu konuda bir sey yapacak.

şunları söyleyen adamın 0.0002 dps artışı yüzünden mavi bracer takan adam varken epic bracera roll atıp alması
Sosyal ağlarda paylaş

Iste yalandan hardcroelar bole belli ediyor kendini

TBC nin basindaki progress sistemi BOK gibiydi, viallar yuzunden otomatik 7 hafta farma koyman lazimdi bt ile hyjali, vasj encounteri bug doludyu, kael test bile edilmeden oyuna atilmisti resmen

Sonradan gelen adami tasimak veya poaching nedeni ile kaybettigin adami yerine koymak imkansizdi bikac haftada, en buyuk burnoutlar bu donemde oldu zaten ki 360 derece cleavelerin oldugu pve de dengenin en boktan oldugu dnem

Zul aman patchi
Badge reformu
Sunwell

Bunlardan sonra adam oldu TBC
Sosyal ağlarda paylaş

NOTE TO VAY AK

hiç bi zaman lootwhoreluk yapmadım lan

o 0,2 dps artışı muhabbeti de
güneşin yerine Özgürün oynaması ve ben kim istio die sorduğumda eldivenleri, özgürün de karaktere hakim olmamasından dolayı ses çıkarmamsı üzerine benim 10 luk tier 7i 25 lik tier 7le değiştirmem oldu. Sonradan güneş geçti pc başına lan benim maviydi eldivenlerim vs dedi ama çok geçti tabi.

bunu da "0,2 dps artışı için muhabbeti" yaptınız

raidliderken hep benim kontrolumdeydi lootlar hiçbi zaman da ninjalamadım hep de rollattırdım item ihtiyaçlarına baktırıp verdim.

belki tek tük, günlerce raidlere girip hiçbişey alamayıp sonra da yeter lan bana bişey düşmüo diip istediim bi item düşünce tamam bunu da ben aliorum dediim oldu. Ama onu da sadece raide yeni girmiş veya az giren adamlara vermeyip yapmışımdır.

bu konuda da çok eminim kendimden . asıl lootwhoreları saymiim şimdi! DAS öperim .

Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

NOTE TO VAY AK

hiç bi zaman lootwhoreluk yapmadım lan

o 0,2 dps artışı muhabbeti de
güneşin yerine Özgürün oynaması ve ben kim istio die sorduğumda eldivenleri, özgürün de karaktere hakim olmamasından dolayı ses çıkarmamsı üzerine benim 10 luk tier 7i 25 lik tier 7le değiştirmem oldu. Sonradan güneş geçti pc başına lan benim maviydi eldivenlerim vs dedi ama çok geçti tabi.

bunu da "0,2 dps artışı için muhabbeti" yaptınız

raidliderken hep benim kontrolumdeydi lootlar hiçbi zaman da ninjalamadım hep de rollattırdım item ihtiyaçlarına baktırıp verdim.

belki tek tük, günlerce raidlere girip hiçbişey alamayıp sonra da yeter lan bana bişey düşmüo diip istediim bi item düşünce tamam bunu da ben aliorum dediim oldu. Ama onu da sadece raide yeni girmiş veya az giren adamlara vermeyip yapmışımdır.

bu konuda da çok eminim kendimden . asıl lootwhoreları saymiim şimdi! DAS öperim .

biz seni bu halinle sevdik gokhan.. aciklama yapmana gerek yoktu sdf..
Sosyal ağlarda paylaş

mechanardaki mage bossu sona birakip sonra donmek ve yetersizse grubunuz faillayip birakmak zorunda kalmak...

shattered halls, arcatraz ve durnholde heroiclerin acimasizligi... tier setlerle bile yetersiz oyuncu varsa faillamaniz...

ssc raid aksamlarinda coilfang resorvoirde donen acimasiz pvp...

lady ve kael'de haftalarca yenen wipelar, kestikten sonra duyulan haz ve hyjal'e attune olmanin keyfiyle dag tepe hyjali gezme...

:(

lan o zamanlar insanlar omfg oyunda loot reaver diye boss var free epix pl0x buff blizzard this robot!1!! diye isyan ediyordu be, simdi hale bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...