Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TBC= wow un sonu

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
cata ile haritaları ve questleri sil baştan yapmaları çok ama çok kötü oldu bence. belki ilk başta anlaşılmıyor ama eskide kalan bir sürü güzel quest yok artık. yeni questlerde bir senaryoyu takip ediyor tamamen, uldum'daki quest chainin biraz uyduruğunu düşünün işte.

eskiden boş boş mapte gezinirken bulduğum bir questi yaparken yeni bir şey yapmış olmanın heyecanını yaşardım. şimdi dağda bayırda tek bir quest bile yok başıboş. hepsi chain şeklinde ilerliyor nerdeyse.

mesela aq mountu için son bir fırsat vardı yeni bir realm açılmıştı, ondan sonra o quest kalkıyordu tamamen. o questi yaparken yaşadığım zevki ve heyecanı başka hiç bir questte bulamamıştım. tanaris'in güneyinde sadece bu quest ile gidilebilen adayı görünce evleri vs boş olsa bile dibim düşmüştü.

undercity olsun diğer şehirler olsun harikaydılar, artık bir kaç manyak dışında kimse yok o şehirlerde her şey orgrimmarda. orgrimmar da eski orgrimmar değil zaten.

tamam eski map gelmesin, ama bari o map içinde senaryodan bağımsız kozmetik eşya veren hikayeden parçalar içeren questler koysalardı. biraz uğraştıran böyle.

şimdi orgrimmarın dışına çıkıldığında yapılacak hiç bir şey yok ya. hiç bir şey. koskocaman ve muhteşem bir dünya var dışarda. ama içinde yapacak hiç bir şey yok. şu boktan archeology bile biraz renk kattı mevzuya gezdirdi bizi. o da bitti artık.

pandalar iyi hoş da asıl bu oyuna gereken biraz özgürlük. biraz eski maplerde hikaye içerikli questler. en basiti epl'de tirion fordring'in questi gibi questler.

şimdi epl'deki quest şaka gibi. 2 tane elemanla argent dawn'a katılıyorsun karavanın götünde geziyorsun falan. saçma sapan işler.

ben vanilla wow'u özlemesem de haritalarını ve questlerini özlüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"şimdi epl'deki quest şaka gibi. 2 tane elemanla argent dawn'a katılıyorsun karavanın götünde geziyorsun falan. saçma sapan işler."

Oha, en sevilen chain lerden biri o şu an. Karavana adam aldıkça deişik buff lar seçebiliosun felan. Benzeri varmı başka yerde ?

Sen fena lastik yakmışsın. 1 ay bilgisayardan men veriyorum sana, kendine gelirsin :D
Sosyal ağlarda paylaş

rexxari bulmak vs BS de quuestin ilk stepi icin kesecek ejderha bulamamak

cinli BM hunter botlarin favori moblarini kesmenizi istiyordu bide, 5 kisi dagilip tagleyip mob calmaya kasiyorduk (ki tagging bu kadar kolay diildi), kamp basina fiks 3 bot filan vardi mekanda

horde questinde cok kosturuyordun etrafta

alliance da gerizekali insanlarla ugrasmak zorunda kaliyordun direk, her zaman ilkini tercih ederim
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
ben lk nın ortasında başlamış bir adamım. burda en son laf belki bana düşer ama şu ilk postu okuyunca bile şu oyunun şu anki durumuna dahada acır oldum. '70 olduktan sonra yapılabilecekler'/10 belki şu an 100 den sonra yapılabilecekler. şu oyunda 3 paket bekledim başlayalı. hepsinde söyleyebileceğim tek şey giden geleni arattı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...