Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Helldivers 2

Saeros

Öne çıkan mesajlar

eldar, 06.03.2024 22:27 tarihinde dedi ki:

Steam'de anticheat'ine laf edenler olmuş, sizde sıkıntı var mı? Coop için arkadaşlara aldırıyım mı diye bakıyorum ama başımızı ağrıtmasın.

ben bizimkilerle ne kadar oynuyorsam rando'larla da o kadar oynuyorum aşağı yukarı. daha bişey görmedim. co-op oyunlarda daha az oluyor zaten genel olarak. ama 478392 tane sample çıkarmaya yarayan bi cheat var diye duydum. reward'lar ortak olduğu için takımdaki diğer insanlara da vermiş doğal olarak. progression'ı kırıp oyunu bok etmesin diye dev'lere ulaşıp geri aldırmışlar falan filan.

ama mantıken beraber oynayacaksanız sorun olmaması lazım cheater'ların. pvp'lik bişey yok, tamamen biz vs onlar (allah onların belasını versin) oyunu

Sosyal ağlarda paylaş

neutrino, 13.03.2024 16:10 tarihinde dedi ki:

Yeni major order gelmis, terminid sınır gezegenlerine böcek spreyi kulesi dikilecek sdf

Görevi yaptim iki gezegende, 4 tane silo savunuluyor, squad’a bayagi bagli, herkes bi siloda takilirsa direkt wipe yiyorsun, birlikte hareket eymek sart. 

3 siloyu hallettik sonuncuyu halledemedik ya. çalıştırıyoruz, defend sürecinde bi yığılıyolar hop baştan, hop baştan. patladık en sonunda.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben random squadlarla oynuyorum, dün lvl 12 (ben), 9, 22, 17 squad geldi hard’da hallettik. Çok yerindeydi herkesin koordinasyonu, stratejisi falan. 17 olan eleman organize etti mis gibi. 
Sonra baska bi denemede ben haric hepsi 20+ denk geldi, ilk bastan wipe yedi grup sacmasapan. Sans isi biraz. 

Sosyal ağlarda paylaş

Saeros, 13.03.2024 23:19 tarihinde dedi ki:

ben henüz denemedim o görevi, ama her silo çalıştırıldığında bug breach başlıyormuş. Haliyle birini halletmeden diğerini çalıştırınca yığılma oluyor. Şöyle bi video izledim mesela

benzer bi durumdu yaşadığımız.  bize bu kadar bile titan gelmedi gerçi de ya abi yani şöyle bi ayar lazım, zorluk derecesine göre bir oyunda gelebilecek maksimum bile titan thresholdu falan yapsınlar gerçekten tamam zorda oynuyor elbette zor olacak vs. de 20 bile titan saçmalık. sorun öldürebilip öldürememekte de değil, öldürürsün, keza öldürmüşler de, ama öldürünce "hah bi tane daha öldürdük, şu kadar kaldı" diyemiyosun, tak yenisi geliyor. tak yenisi geliyor. ee yani ben dünyanın uğraşını verip değerli kaynaklarımı harcayıp 20 bile titan ile mücadele edip öldürebilmişim, bunun azıcık da olsa bi rewardı olmalı, non-stop bi 20 daha gönderecek oyun bunu engelleyen bi mekanizma yok. ne bilyim mesela lorewise olarak titan queen 5 tane doğurabiliyomuş meğer tek seferde, 5 tane öldürünce 5 dakika cooldowna giriyomuş olsun bi şey olsun bu gerçekten acımasızlık, o kadar uğraşıp ve öldürmeyi de başarıp bi "oh en azından bi süre rahatız" diyemiyor olmak ciddi heves kırıyor. rahatız dediğim de sadece titansız yani chargerlar böcükler falan yine gelecek yaldır yaldır

o değil de tam git gud çakmalık crybabylik yapmışım ahasdfa AĞLAAA

Xenocide tarafından düzenlendi
  • Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

yine de bi threshold olur be abi. en azından titan için. atıyorum suicide mission'da max. 10 titan, impossible'da 20 titan, helldive'da 30 titan dersin. oyunu zorlaştıran tek şey titan değil sonuçta. ama non-stop titan gelmesi zorluk değil saçmalık.

bazı senaryolarda olay cidden "doğru strateji yapsaydınız başarırdınız"dan bağımsız. RNG faktörü öyle bi vuruyor ki, bi giriyorum, helldive zorluğunda çok rahat bitiyor, başka giriyorum suicide mission'da ebemiz belleniyor. Aynı anda 10 bile titan gelmesi helldive zorluğuyla alakalı değil mesela. Tamamen adamların rng'si sıçmış. Buralara ciddi balans ayarları şart. Yine de git gut.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...